Mikołaj Mixer Magdziarz to jedno z głośniejszych nazwisk na FAME MMA 11. Były członek popularnej Ekipy zmierzy się z Piotrem Popo Węgrzynem, czyli streamerem Xayoo industries. Z tego powodu przygotowaliśmy przegląd zakładów. Sprawdź też na walkę Mixer Popo typy/kursy, które są dostępne u bukmacherów.

mixer

Mikołaj Mixer Magdziarz – Piotr Popo Węgrzyn: kursy, TYPY i zakłady

Walka Mikołaja Mixera Magdziarza z Piotrem Popo Węgrzynem to z całą pewnością jedno z większych wydarzeń na FAME MMA 11. Wiele osób widzi w Popo faworyta i trudno się temu dziwić. Jednak Mixer na pewno postara się wyjść z twarzą. Warto żebyś zapoznał się także z propozycjami od Betclic. Mixer Popo typy/kursy – to wszystko znajdziesz niżej!

Mikołaj Mixer Magdziarz – Piotr Popo Węgrzyn: zapowiedź walki FAME MMA 11

Walka Mikołaja Mixera Magdziarza z Piotrem Popo Węgrzynem na FAME MMA 11 będzie dość ciekawa. W końcu to dwaj popularni influencerzy, którym przyjdzie się teraz zmierzyć w oktagonie. Mixer nie jest faworytem, ale na pewno zrobi sporo, żeby wyjść z tego z twarzą. Warto też, żebyś sprawdził zapowiedź całej gali. Powstał o tym specjalny tekst właśnie dla naszych czytelników —> https://zagranie.com/fame-mma-11-typy-kursy-zaklady-i-zapowiedz-gali-02-10-2021/

Mikołaj Mixer Magdziarz

Na FAME MMA 11 były członek ekipy, czyli Mikołaj Magdziarz, nie będzie miał wcale prostego zadania. Ma gorsze warunki fizyczne, a psychicznie może też nie dojechać. W końcu wiemy, że po odejściu z Ekipy pogubił się w pewnym momencie. Dlatego też wiele osób uważa tutaj, że Popo jest faworytem.

grupa zagranie

Piotr Popo Węgrzyn

Z kolei Piotr Popo Węgrzyn to popularny streamer z Xayoo industries. Popo może realnie zmiażdżyć Mixera już nawet w pierwszej rundzie. Jest ogromnym faworytem i powinien to po prostu wykorzystać. Zakłady na walkę Mixer/Popo są dostępne m.in. w ofercie Betclic!

Mikołaj Mixer Magdziarz – Piotr Popo Węgrzyn: typy na walkę

Mixer Popo typy/kursy – co ciekawego można zagrać na to spotkanie? Na pewno warto rozważyć takie opcje, jak zwycięstwo Popo przez KO, TKO, DQ lub poddanie. Nie powinien mieć z tym większych problemów biorąc pod uwagę klasę rywala.

Betclic
1.90
Popo wygra walkę przez KO, TKO, DQ lub poddanie

Mikołaj Mixer Magdziarz – Piotr Popo Węgrzyn: kursy

Kursy bukmacherskie na FAME MMA 11 dostępne są w ofercie Betclic. To bukmacher, który proponuje wiele ciekawych zakładów, a jeżeli nie masz u niego konta, to załóż je z kodem VIPFAME, bo dzięki temu dostaniesz możliwość grania bez ryzyka do 550 PLN!

Kursy na zwycięzcę walki

Przy walce Mixer Popo typy/kursy warto rozważyć także w kontekście rynku 1/2. Tutaj wiemy, że Popo to mocny faworyt, ale czy warto dodać to na kupon? Naszym zdaniem tak, bowiem to może być po prostu dobry dodatek do AKO.

1/2

Kursy na wygraną walki Popo - Mixer

Betclic
1.37
Popo
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.70
Mixer
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Proponowany typ na walką przez KO, TKO, DQ lub poddanie będzie w stronę właśnie Popo. Streamer od Xayoo powinien tutaj zdominować rywala i wyżej też podaliśmy to jako główną propozycję na walkę Popo – Mixer.

Kursy na wygraną na punkty

Wiele osób twierdzi, że ta walka właśnie nie zakończy się wygraną na punkty. Mixer nie ma wystarczającej kondycji, krótko przygotowywał się do walki, a do tego jeszcze można liczyć na

Wygrana na punkty

Kursy na wygraną na punkty w walce Mixer - Popo

Betclic
2.20
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mikołaj Mixer Magdziarz – Piotr Popo Węgrzyn: kto wygra walkę?

Na walkę Mixer Popo typy/kursy nie są wcale tak skomplikowane. Dość jasno można stwierdzić po nich, że Popo powinien tutaj sięgnąć po zwycięstwo. Zakłady na Mixer Popo także na to wskazują, dlatego proponowane przez nas typy są skierowane właśnie w tę stronę.

Zakłady na walkę Mikołaj Mixer Magdziarz – Piotr Popo Węgrzyn

Gdzie znajdziesz zapowiedź walki Mixer Popo? Na Zagranie dokładnie omawiamy to, jakie kto ma szanse, a także przygotowaliśmy “profile” obu zawodników. Wszystko w zakładce FAME MMA, którą polecamy odwiedzić!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Gdzie obstawię FAME MMA 11?

Walki na FAME MMA 11 możesz obstawić u legalnego bukmachera Betclic. Jak nie masz konta, to załóż z kodem ZAGRANIE i odbierz zakład bez ryzyka do 550 PLN!

Kto jest faworytem w tej walce?

Zdaniem bukmacherów i graczy faworytem jest właśnie Popo, który powinien sięgnąć po pewne zwycięstwo.

Zaloguj się aby dodawać komentarze