fot. Norbert Barczyk/pressfocus

W poniedziałek niestety zaliczyliśmy 1/2, Michu wraz z EG nie popisali się w meczu przeciwko Dignitas, które zaprezentowało naprawdę bardzo solidnie i pokonali ich 2:0. Dziś zajmiemy się dolną drabinką turnieju FunSpark Ulti 2020 Europe, a tutaj oprócz EG czekają, dosyć niespodziewanie, Virtus.pro oraz Big. Ekipa Bustera poległa w starciu z Forze, natomiast Big po zaciętej walce musiało uznać wyższość Extra Salt. Dziś dwie z czterech ekip pożegnają się z rozgrywkami, a pozostałe będą walczyć o przedostanie się do finału. Kto według was jest faworytem do wygrania całego turnieju? Extra Salt i Forze jak na razie wyglądają na bardzo mocne, jednak czy wytrzymają presję całego turnieju? No i kolejne ważne pytanie, czy dzis Michu w końcu zagra na poziomie, do którego nas przyzwyczaił?

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Virtus.pro – Havu
22.04.2021 r. Godz. 14:00

Zaczynamy jednak od spotkania pomiędzy VP a Havu, drużynom, które przegrały odpowiednio z Forze oraz z Complexity. Szczerze mówiąc nie zaskoczyła mnie bardzo porażka Virtusów, bo każdy, kto ogląda występy drużyn z regionu CIS wie, że w ich bratobójczych pojedynkach często jesteśmy świadkami niespodzianek, bo ta teoretycznie gorzej notowana drużyna zna wszystkie sztuczki i sposoby gry lepszych rywali. Bardzo często zdarzało się tak, że NaVi, które niszczyło rywali na światowej scenie, nie potrafiło poradzić sobie na swoim krajowym podwórku z właśnie, chociażby Forze. Czy ta porażka oznacza jednak, że Virtus.pro nie ma już czego szukać na tym turnieju?

Moim zdaniem absolutnie nie i ciągle są oni jednymi z faworytów do wygrania całej imprezy, chociaż oczywiście mają teraz utrudnioną drogę. Ich pierwszym rywalem na tej trasie jest Havu, fińska drużyna zajmująca obecnie 18. miejsce w rankingu hltv i mająca ogromne ambicje na wspięcie się jeszcze wyżej. Do tej pory jednak swoją pozycję budowali oni głównie na rywalach z drugiego i trzeciego tieru, w pojedynku z Complexity wyraźnie odstawali poziomem. Według mnie VP słusznie jest faworytem tego spotkania, owszem w spotkaniu z Forze nie byli oni w wyśmienitej formie, jednak nie jest to powód, żeby ich zupełnie skreślać.

Virtus.pro ciągle ma potencjał i świetnych zawodników w dobrej formie. Przypominam, że przegrany tego spotkania jedzie do domu, zatem drużyna Bustera musiała w 100% przygotowywać się do tego starcia, a wiemy co potrafią w momencie gdy są maksymalnie skupieni. Jame, Qikert, Yekindar, to są gracze z najwyższej światowej półki i według mnie są oni o klasę lepsi niż zawodnicy Havu. Dodatkowo myślę, że czynnik doświadczenia, zwłaszcza tego nabytego przez VP w ostatnich miesiącach będzie miał szansę tutaj zaprocentować, głównie przez presję, jaka będzie nałożona na graczy w decydujących momentach spotkania.

Podsumowując, według mnie VP jest lepszą drużyną, bardziej doświadczoną, a porażka z Forze nie jest symbolem ich upadku, a jedynie wypadkiem przy pracy. Kurs na ich zwycięstwo w Betfan jest dla mnie atrakcyjną propozycją do wrzucenia do AKO, dlatego też decyduje się na taki typ. Jeśli chodzi o Havu to chcą oni przebić się jak najwyżej, jednak moim zdaniem nie są oni jeszcze na tak dobrym poziomie, żeby wytrzymać tempo gry, które potrafią wprowadzić Virtusi. Yekindar i Jame to dwaj gracze, którzy z pewnością są w stanie zatrzymać finów i to na ich celne strzały liczę dziś najbardziej! Wrzucam zwycięstwo ekipy Bustera i w ten sposób rozpoczynamy nasz kupon!

Betfan
1.43
Virtus.pro wygra spotkanie

Baner grupy typerskiej facebook

BIG -Evil Geniuses
22.04.2021 r. Godz. 17:30

Przechodzimy teraz do o wiele ciekawszego spotkania, bo tutaj właśnie będzie występował Michu wraz z Evil Geniuses! W poniedziałek cała drużyna nie spisała się najlepiej, również Michał z pewnością będzie chciał zapomnieć o swoim występie jak najszybciej. Idealna okazja do zmycia plamy pojawia się już dziś, bo Big również nie jest w najlepszej formie, co pokazała porażka z Extra Salt. Jak można zapatrywać  się na to spotkanie i kto według mnie jest tutaj faworytem?

Według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Big, na kurs zresztą wpływ ma fakt, że Michu dopiero niedawno dołączył do zespołu, zatem nie mieli oni dużo czasu na przygotowanie konkretnych taktyk z nim. Oznacza to jednak, że z każdym dniem i czasem spędzonym na treningu powinni oni grać coraz lepiej i według mnie ich również nie należy skreślać na starcie. Big również ostatnio nie zachwyca formą, a porażka z Extra Salt była tego rezultatem. Według mnie EG ma tutaj duże szanse zawalczyć, bo tak jak powiedziałem, oni dopiero dopracowują swoją grę, zatem każdy kolejny mecz będzie wyglądał lepiej, zwłaszcza że trenują razem na lanie. BIG natomiast wyraźnie ma problemy ze zdiagnozowaniem problemu, co może dać negatywne skutki.

Co typuję w tym starciu? Osobiście nie zdecydowałem się na postawienie w stronę zwycięstwa któreś z drużyn, bo według mnie to nie jest tutaj takie oczywiste. Sam spodziewam się długiego i zaciętego meczu, jednak ostatecznie nie wybrałem overu 2,5 map. Dziś idę w dosyć patriotyczny typ, bo wybieram over eliminacji Micha, na którego linia wystawiona jest na poziomie 36,5 zabójstw na dwóch pierwszych mapach. Dlaczego się na to zdecydowałem i gdzie widzę tutaj value?

Przede wszystkim, moim zdaniem kurs ten jest obiecujący, bo nie widzę dużej różnicy umiejętności pomiędzy obydwoma drużynami w tym momencie, zatem możemy spodziewać się dużej liczby rund, co oczywiście sprzyja overom fragów. Michu jest bardzo utalentowanym zawodnikiem i chociaż w debiutanckim meczu nie zdobył dużej ilości trafień, tak jednak cała jego drużyna się nie popisała i Michał obecnie zajmuje trzecie miejsce pod kątem ratingu. Według mnie jest on graczem, który spokojnie może dominować swoich rywali i jeśli dobrze wejdzie w mecz, to powinien szybko znaleźć się na czele tabeli. Oczywiście nie jest to typ w 100% poparty czystymi statystykami, ale moje przeczucie co do tego meczu, połączone z analizą formy obydwu zespołów podpowiada mi, że taka linia na Micha jest bardzo atrakcyjna. Pamiętajmy, że drugi mecz EG z pewnością będzie się różnił od tego poprzedniego i trzymamy kciuki za to, że to Michu da “dobrą zmianę”!

Betfan
1.83
Michu powyżej 36,5 eliminacji

Zgarnij bonus w BETFAN!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esportowy betfan 22.04.2021 r.