Michał Boxdel Baron – Maksym Ziółkowski: typy, kursy, zakłady i zapowiedź walki ✅

boxdel maksymalnie typy kursy

Boxdel Ziółkowski typy/kursy – sporo osób zastanawia się nad tym, gdzie właśnie znajdzie informacje o tej walce. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy więc zbiór potrzebnych informacji, a także zapowiedź walki. Sprawdź więc, co wiemy o tej rywalizacji.

Michał Boxdel Baron – Maksym Ziółkowski: kursy, TYPY i zakłady

Na FAME MMA 11 dojdzie m.in. do walki jednego z włodarzy organizacji, czyli Michała Boxdela Barona. Ten zmierzy się z Maksymem Ziółkowskim, znanym influencerem. Boxdel Ziółkowski typy/kursy – szukacie informacji o tych rzeczach, więc przygotowaliśmy ich kompleksowy zbiór, który znajdziesz niżej. Zobacz także, jakie są typy i kursy na całe FAME MMA 11 –> https://zagranie.com/fame-mma-11-typy-kursy-zaklady-i-zapowiedz-gali-02-10-2021/

Michał Boxdel Baron – Maksym Ziółkowski: zapowiedź walki FAME MMA 11

Warto żebyś zapoznał się też z zapowiedzią tej walki na FAME MMA 11. Zdaniem wielu osób, w tym bukmacherów, większe szanse ma Boxdel. Nic w tym dziwnego, bowiem ma większe doświadczenie niż jego rywal, ale wiemy też, że długo nie występował w oktagonie i dlatego nie ma aż takiej pewności siebie.

Michał Boxdel Baron

Podczas FAME MMA 11 w oktagonie zobaczymy m.in. Michała Boxdela Barona. Jeden z włodarzy tej organizacji wystąpi w oktagonie, a co więcej, jest uznawany za faworyta. Szanse są zbliżone, ale Boxdel ma nieco lepsze predyspozycje zdaniem bukmacherów.

grupa zagranie

Maksym Ziółkowski

O Maksymie Ziółkowskim nie wiemy aż tyle, jak o Boxdelu, ale z całą pewnością nie można powiedzieć, że jest to “no name”. Bliżej nam do określenia, iż to underdog, który może sprawić sporą niespodziankę, jeżeli by wygrał to starcie.

Michał Boxdel Baron – Maksym Ziółkowski: typy na walkę

Michał Baron Maksym Ziółkowski typy/kursy – co wiemy o tej walce? Sporo osób się zastanawia nad tym. Boxdel ma nieco większe szanse i właśnie na jego doświadczenie tutaj liczymy, jednocześnie typując czystą wygraną Barona.

Michał Boxdel Baron wygra walkę
Kurs: 1.70
Zagraj!

Michał Boxdel Baron – Maksym Ziółkowski: kursy

Boxdel Ziółkowski typy/kursy – jeżeli szukasz informacji o tej walce, to zapoznaj się z najciekawszymi kursami na tę walkę. Niżej przedstawiamy właśnie najpopularniejsze opcje u bukmacherów. Betclic ma ich sporo, bowiem jest legalnym partnerem FAME MMA. Jak nie masz konta u tego operatora, to załóż z kodem VIPFAME, bo dostaniesz też zakład bez ryzyka do 550 PLN!

Kursy na zwycięzcę walki

Zdaniem bukmacherów faworytem jest Boxdel, który na papierze wygląda solidniej niż Ziółkowski. Zakłady na te starcie jednak pokazują, że będziemy prawdopodobnie świadkami dość wyrównanej rywalizacji.

1/2

Kursy na wygraną walki Boxdel - Ziółkowski

Betclic
1.70
Boxdel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.95
Ziółkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Na walkę Boxdel Ziółkowski typy/kursy na jej zakończenie przed końcem starcia są interesujące. Trudno określić, w którą stronę pójdzie ten pojedynek. Zapowiedź Boxdel Ziółkowski jednak wskazuje na to, że tutaj spotkanie raczej zakończy się przed czasem i wygra je Boxdel.

Michał Boxdel Baron KO, TKO, DQ lub poddanie
Kurs: 2.20
Zagraj!

Kursy na wygraną na punkty

Kolejną, interesującą rzeczą do obstawienia są zakłady na wygraną na punkty. W przypadku tego starcia jednak celujemy w to, że tak się nie stanie. Boxdel będzie dążył do zwycięstwa przed czasem, bowiem gra na punkty jest dość ryzykowna.

Wygrana na punkty

Kursy na wygraną na punkty w walce Boxdel - Ziółkowski

Betclic
2.60
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.40
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Michał Boxdel Baron – Maksym Ziółkowski: kto wygra walkę?

Boxdel Ziółkowski typy/kursy – kto wygra tę walkę? Często szukacie odpowiedzi na to pytanie, jednak szanse obu zawodników są dość zbliżone. Wydaje się, przynajmniej na papierze, że Boxdel powinien wygrać i prowadzić grę przez większość czasu.

Zakłady na walkę Michał Boxdel Baron – Maksym Ziółkowski

W Betclic z kodem VIPFAME możesz obstawić walkę Boxdel – Ziółkowski bez ryzyka. Wystarczy, że zarejestrujesz się z naszego linku. Warto sprawdzić także inne starcia, a wszystkie opisujemy właśnie na naszym portalu!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze