Do walki już coraz bliżej. Dzisiaj rozgorzała dyskusja o wielkości rękawic, jednak to kolejne słowa na wiatr budujące publikacje o walce. Fani wierzą w Conora McGregora i jeden z nich obstawił zwycięstwo Irlandczyka aż za 150 000 dolarów! Ty też możesz spróbować swojego szczęścia z bonusem LVBet. Za samą rejestrację dostajesz darmowy zakład 20PLN.

Padł zakład na wygraną Conora McGregora o stawce 150 000 dolarów

Wielka walka, to duży biznes nie tylko w środowisku reklam i sportu, ale też zakładów bukmacherskich. Większość typów idzie na Conora McGregora. Jest to jedyny słuszny wybór, jeżeli już ktoś chce obstawiać, ponieważ kurs na Floyda Mayweathera jest tak niski, że stawianie na niego nie ma za bardzo sensu. Ludzie wierzą w Irlandczyka i dają temu dowód stawiając na niego duże pieniądze.

Jak się okazuje, jedna osoba mieszkająca w Stanach Zjednocznych obstawiła, że Conor McGregor wygra aż za 150 000 dolarów! To jest wiara w Irlandczyka. Ze względu na wysoki kurs, gracz może nieźle się obłowić i na czysto zarobić ponad pół miliona w amerykańskiej walucie.

Ty też możesz spróbować swojego szczęścia wykorzystując bonus bez depozytu dla nowych użytkowników LVBet. Stawiając darmowy zakład o wartości 20PLN na wygraną Conora McGregora zarobisz 83,60 w przypadku zwycięstwa Irlandczyka. Dowiedz się jak uzyskać bonus od LVBet.

https://twitter.com/Bookieinsiders/status/889883668537384960?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.mmarocks.pl%2Fconor-mcgregor%2Fpostawiono-zaklad-kwocie-150-000-dolarow-zwyciestwo-mcgregora-mayweatherem

Mniejsze rękawice na walkę?

W dzisiejszym dniu znowu zrobiło się głośniej o wielkiej walce McGregora i Mayweathera, ponieważ nieoczekiwanie ten drugi zaproponował walkę w mniejszych rękawicach. Amerykanin jest sprytny, bo znowu rzuca propozycję, która dobrze wie, że nie będzie zrealizowana. Z początku ustalono, że bohaterowie wydarzenia będą pojedynkować się w 10-uncjowych rękawicach, w jakich zazwyczaj rywalizował pięściarz. Przypomnijmy, że w MMA waga sprzętu na dłonie to 4 uncje. Nowa propozycja Mayweathera to 8 uncji. Amerykanin chce dać choć trochę tego, co chciałby Irlandczyk. Conor McGregor w MMA rywalizuje w mniejszych rękawicach i bardziej polega na swoim refleksie i pracy ciałem niż gardzie. Dodatkowo, proponowane rękawice pomagałyby w wygenerowaniu wyższej siły. Sam Floyd Mayweather preferuje większe rękawice, ponieważ miewał w przeszłości problemy z dłońmi.

https://www.instagram.com/p/BXRKvU1gdsn/?taken-by=floydmayweather

Dlaczego uważam, że nie dojdzie do tej zmiany? Przede wszystkim kontrakt jest już podpisany na walkę w 10-uncjowych rękawicach. Co ważniejsze, komisja w Nevadzie nie zezwoli na propozycję Amerykanina. Według przepisów, pięściarze mierzący się w wadze junior średniej nie mogą użyć innych rękawic. Jedynym wyjściem byłaby walka w niższej kategorii wagowej, ale w tym przypadku uważam, że Irlandczyk odmówi. Sprytny Floyd Mayweather ewentualnie będzie mógł narzekać, że Conor McGregor nie chce walki w mniejszych rękawic, ale był tego świadom i to tylko kolejne słowa rzucone na wiatr.

Jest już odpowiedź Irlandczyka i nie mogła być inna. Conor ma gdzieś jakie to będą rękawice. Nadchodzi sprintem.

View this post on Instagram

Another handy 12 rounds today. We are prepared to destroy Floyd. Pick whatever size gloves you want as well little man. I fight with 4oz. I don't give a fuck about the size of the glove. I am coming sprinting at you with bricks. Know that. Brittle hands.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Undercard walki gotowy

Jak rozpoznać fana sportów walki od okolicznych zainteresowanych tzw. Januszy tylko tym pojedynkiem? Ci pierwsi czekają również na ogłoszenie innych starć na tej gali. Od dłuższego czasu wiadomo, że tą kwestią zajmie się stajnia promotorska Mayweathera. Chętnych na wystąpienie w tym wydarzeniu jest bardzo wielu. Organizatorzy mówią, że cała karta walk jest już znana, ale będą ją stopniowo ogłaszać.

Ta gala może być także wielką szansą dla utalentowanych pięściarzy, a takich niewątpliwie posiada w swojej stajni Mayweather Promotions. Przed pamiętnym pojedynkiem Amerykanina z Manny Pacquiao szansę zaprezentowania się dostał Wasyl Łomaczenko, który już w tą sobotę stoczy swoją kolejną walkę. Ukrainiec aktualnie jest jednym z najlepszych pięściarzy, a z pewnością tamten wieczór w Las Vegas przysporzył mu dużo fanów. Sam pamiętam jak na sali treningowej następnego tygodnia po gali mówiło się również o tym młodym Ukraińcu ze wspaniałą pracą stóp.

Tym razem także nie będziemy zawiedzeni, bo już znamy jedno nazwisko. Na tej gali zobaczymy Gervonta Davisa, który jest niepokonanym mistrzem w wadze piórkowej. Ci, którzy go kojarzą, mogli go już zauważyć za plecami Mayweathera podczas jednych z konferencji prasowych MayMacWorldTour. Przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać całej karty i to jest dowód, że boks nie ucierpi na tym wydarzeniu. Przypadkowi kibice zobaczą po raz pierwszy Gervonta Davisa i kto wie, może zostaną jego fanami. Próbka umiejętności młodego, utalentowanego atlety:

https://youtu.be/ER7En1EXyRI

Mike Tyson typuje

Jeden z najpopularniejszych pięściarzy w historii nie daje szans Conorowi McGregorowi i mówi jasno

„W boksie McGregor zostanie zabity”

Mike Tyson mówi to, co większość pięściarskich ekspertów. Floyd Mayweather zajmuje się całe życie tylko szermierką na ręce i jest w tym najlepszy. Były mistrz wagi ciężkiej wytyka, że tutaj Irlandczyk nie użyje kopnięć i innych chwytów.

W przeciwieństwie do innych bokserskich głów, Mike’owi Tysonowi podoba się pomysł na ten pojedynek i jego całą otoczka.

LVBet wystawił kurs na Floyda Mayweathera na poziome 1,15. Amerykanin jest znacznym faworytem i nie ma się co dziwić. Bardziej atrakcyjną sprawą w bonusowej ofercie LVBet jest wygrana Amerykanina przez decyzję z mnożnikiem 2,75.

Precyzja bije siłę

„Precyzja bije siłę” to słynne słowa wypowiedziane przez Conora McGregora po walce z Jose Aldo. Fightnomics przygotowali ciekawą statystykę pokazującą precyzje w ofensywie oraz skuteczność unikania ciosów. Conor McGregor wyróżnia się ponad przeciętną. Jednak dodając do tego Floyda Mayweathera, to Amerykanin jest na szczycie i nie ma się czemu dziwić.

https://twitter.com/Fightnomics/status/889583843484631040/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fmmaimports.com%2F2017%2F07%2Fgraph-punching-and-defensive-accuracy-comparison-mcgregor-vs-mayweather-edition%2F

Jak dla mnie to podsumowuje całą walkę. Oczywiście Conor McGregor jest świetny, nie zrozumcie mnie źle, ale Floyd Mayweather jest po prostu najlepszy, jeżeli sprowadzić to wszystko do czystego pięściarstwa.

Floyd Mayweather wyjdzie do walki z pogromcą Conora?

Jak podaje MMAimports.com Floyd Mayweather miał kontaktować się z Nate’em Diazem, żeby ten wychodził z Amerykaninem do ringu przed walką z Irlandczykiem. W przeszłości pięściarz wychodził do starć m.in. z Justinem Bieberem czy Lil Waynem. Jeszcze nie zrobił tego z osobą, która pokonała jego przeciwnika. Miałoby to zdeprymować Conora McGregora? Nie sądzę, jednak fajnie się to wpisuje w całą barwną otoczkę tego wydarzenia. Inna sprawa, czy jest to faktyczna informacja, a może kolejna plotka. Kolejna kwestia, to czy sam Nate Diaz przystałby na tą propozycję. Uważam, że dla zawodników to nie ma znaczenia, a kibice mieliby dodatkową radość ze względu na to, że w przeszłości fighter pochodzący z Stockton pokonał Conora McGregora.

LVBet bonus to dodatkowe środki bez depozytu w wysokości 20PLN dla nowych użytkowników oraz od wpłaty aż do 1000PLN. Takie wydarzenie wydaje się idealnym świętem sportu do dodania sobie emocji, co robi już wielu fanów na całym świecie.

Bonus powitalny LvBet