Rozpoczynamy kolejną edycji Typomanii! Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was bardzo atrakcyjne nagrody i jak zawsze mamy dla Was coś ekstra. Przygotujcie się na konkursy, które mogą przynieść Wam dodatkowe nagrody i punkty w rankingu! Bądźcie z nami na bieżąco i sprawdzajcie co dla Was przygotowaliśmy. Poniżej dowiecie się jakie nagrody są do zgarnięcia, czym jest Typomania i jak do nas dołączyć. Zapraszamy!

Kliknij w poniższy przycisk i dołącz do Typomanii:

[WCHODZĘ W TO]

typomania_marzec

Marzec 2020 – zaczynamy!

W tym miesiącu główną nagrodą jest monitor ASUS ROG 27″, czyli gratka dla prawdziwych fanów gamingu, filmów i niesamowitych grafik. Ten gadżet ma wielu zwolenników i może zagwarantować Ci naprawdę wiele dodatkowych wrażeń. Jeśli jednak chcesz zgarnąć Macbooka Air 13″ to teraz nadal masz na to okazję! Jedyne co musisz zrobić to zająć pierwsze miejsce i zdobyć 100000 punktów! Powodzenia!

W tym miesiącu będziecie mieli również szanse na wygranie dodatkowych konkursów oraz skorzystać ze specjalnych boostów! O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco. Sprawdzajcie fanpage Typomanii, na którym będziemy informować o wszystkich nowościach. Już teraz możemy zdradzić, że staniecie przed szansą na kilkukrotne pomnożenie swoich punktów!

Nagrody w marcowej edycji Typomanii:

  • 1. miejsce – Monitor ASUS ROG Strix 27″
  • 1. miejsce i 50000 punktów – Macbook Air 13″
  • 2.-3. miejsce – Zestaw HyperX lub drukarka Canon Selphy
  • 4.-10. miejsce – voucher na sprzęt elektroniczny
  • 4.-10. miejsce 5o00 punktów – powiększony o 100% voucher na sprzęt elektroniczny
  • 4.-10. miejsce i 6500 punktów- powiększony o 200% voucher na sprzęt elektroniczny
  • 11.-20. miejsce – Xiaomi Mi Airdots lub plecak Adidas

Typomania – o co chodzi?

Typomania jest to zabawa, w której w zamian za postawione kupony możesz zgarnąć atrakcyjne nagrody takie jak laptopy, głósniki, telefony, konsole, gry i wiele innych. Do naszej gry może dołączyć każdy gracz, który założył konto z naszego kodu i linku promocyjnego u jednego z czterech bukmacherów: Betclic, ForBET, PZBuk lub STS.

Jeśli już wcześniej założyłeś konto u któregoś z wymienionych buków, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś założył konto u kolejnego, koniecznie z naszego kodu promocyjnego. Najlepszą opcją będzie jak będziesz zarejestrowany u każdego z bukmacherów, którzy są z nami w Typomanii – dzięki temu będziesz zbierał punkty z kilku źródeł 😉

Jakie punkty?

W Typomanii prowadzimy ranking, w którym możesz śledzić punkty swoje i swoich rywali. Punkty odpowiadają wysokości stawek za jakie grasz swoje kupony. W Typomanii 1 PLN = 1 PKT. Idąc dalej – jeśli zagrasz kupon za 100 PLN to na Twoje konto powędruje dokładnie 100 PLN.

Jak możesz się domyślać – dołączenie do Typomanii nic Cię nie kosztuje, a może przynieść Ci ogromne korzyści! Jeśli założyłeś konto u wyżej wymienionych bukmacherów to teraz czas na konto w Typomanii, zbieranie punktów i marsz w górę rankingu!

typomania rejestracja

Nie masz jeszcze konta? Dołącz już teraz!

Jeśli nie założyłeś jeszcze konta na typomania.net to zrób to już teraz i rozpocznij walkę o atrakcyjne nagrody. Dołączenie do Typomanii nic Cię nie kosztuje, a możesz zyskać na tym naprawdę bardzo dużo. W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was aż 20 nagród dla 20 najlepszych graczy! Dlatego nie trać czasu, zbieraj punkty i walcz o jak najlepsze nagrody!

Edycja luty 2020 została już zakończona, ale spokojnie, w marcu mam dla Was kolejne ciekawe nagrody. Śledźcie nas na bieżąco, polubcie profil na facebooku https://www.facebook.com/typomania.net/włączcie się do gry i walczcie o jak najlepsze nagrody!

Kliknij w poniższy przycisk i dołącz do Typomanii:

[WCHODZĘ W TO]

Lista laureatów edycji luty 2020:

1. miejsce – my**a – GoPro Hero 8 Black
2. miejsce – wij***983- smartwatch Fossil
3. miejsce – an**s9 – słuchawki Apple Airpods
4. miejsce – rad***32- słuchawki bezprzewodowe SONY
5. miejsce – x*v – słuchawki bezprzewodowe SONY
6. miejsce – le***on – słuchawki bezprzewodowe SONY
7. miejsce – art****30 – słuchawki bezprzewodowe SONY
8. miejsce – gok****ay – słuchawki bezprzewodowe SONY
9. miejsce – mic***85 – słuchawki bezprzewodowe SONY
10. miejsce – piot*****211 – słuchawki bezprzewodowe SONY
11. miejsce i +3000 punktów – bac***od – freebet XXL

Jak widzisz nagrody są naprawdę ciekawe i teraz mogą być Twoje! To jak, chcesz zgarnąć monitor ASUS albo laptop Apple? 🙂