Przerwa reprezentacyjna powoli dobiega końca, ale czas na najważniejsze spotkanie, szczególnie z perspektywy polskich kibiców. Czas na rywalizację Biało-Czerwonych z Austrią. Pierwsza potyczka zakończyła się triumfem podopiecznych Jerzego Brzęczka. Jak będzie w tym przypadku po porażce ze Słowenią?

Załóż konto w STS – 1230 PLN od depozytu + 29 PLN Freebet na start+zakład bez ryzyka do 100 PLN!

Przejdź do rejestracji w STS

KOD PROMOCYJNY: ZAGRANIE

Baner polska

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Polska

Nastroje po spotkaniu ze Słowenią nie były zbyt optymistyczne, jednak jestem zdania, że taki zimny prysznic może tylko pomóc. Od początku eliminacji Biało-Czerwoni nie grają niczego specjalnego, ale mieli na koncie komplet zwycięstw, aż do piątkowego starcia w Ljubljanie. Weryfikacja była bolesna, ale mam nadzieję, że pozwoli na wyciągnięcie odpowiednich wniosków. W przypadku porażki w dzisiejszym starciu z Austrią sytuacja w grupie, która przed rozpoczęciem przerwy na kadrę była naprawdę dobra, może się skomplikować.

Pierwsze starcie obu drużyn wygrali Biało-Czerwoni po bramce Krzysztofa Piątka. W tamtym momencie wydawało się, że Polacy zdali najtrudniejszy z maturalnych egzaminów przed Euro 2020. W piątek przekonaliśmy się, że niekoniecznie. Teraz czas na próbę charakterów, czyli zmazanie plamy z mocnym rywalem. Stadion Narodowy w ostatnich latach prowadził reprezentantów Polski do kolejnych zwycięstw. W tych eliminacjach już dwukrotnie graliśmy przed własną publicznością i w obu przypadkach nie straciliśmy gola, a spotkanie zakończyło się triumfem podopiecznych Jerzego Brzęczka.

Co ciekawe, od początku eliminacji Biało-Czerwoni ani razu nie zaliczyli wyniku BTTS. Cztery z pięciu rywalizacji zakończyły się dodatkowo wynikiem -2,5 bramki.

Ogólnie statystyki pokazują, że Polacy nie przegrali meczu na Stadionie Narodowym od 5 lat i 6 miesięcy. Łączne w tym czasie Biało-Czerwoni aż 13 razy kończyli spotkanie zwycięstwem i dwukrotnie remisowali. Wydaje mi się, że można zakładać, iż równie słabo, co ze Słowenią nie zagramy. W związku z tym liczę na powrót na właściwe tory. Przyznaje, że kurs na poziomie 2.20 robi wrażenie.

Austria

Reprezentacja Austrii w pierwszym spotkaniu między tymi drużynami nie zaprezentowała się najlepiej, jednak od tamtej pory trochę wody w Wiśle upłynęło i tym razem będziemy świadkami zupełnie innego starcia.

Austriacy w piątek przejechali się do reprezentacji Łotwy. Ogólnie, poza falstartem, w którym przegrali dwa pierwsze starcia, mają na swoim koncie trzy kolejne zwycięstwa. W tym czasie strzelili aż 11 goli, więc defensywa reprezentacji Polski ma się czego obawiać. Tym bardziej, że jej dyspozycja w Słowenii wołała o pomstę do nieba.

Warto przede wszystkim skoncentrować się na ostatnim meczu z Łotwą, ponieważ da nam najlepsze określenie sytuacji. Marko Arnautović, który nieco zniknął z radarów europejskich kibiców, po tym jak przeniósł się do Chin, jednak przypomniał o sobie dwiema bramkami w tym starciu.

W czterech poprzednich starciach między tymi drużynami, ani razu nie triumfowali Austriacy. Trzy zwycięstwa reprezentacji Polski i jeden, ale za to bardzo pamiętny, remis na Euro 2008. Polacy w każdym z tych spotkań zdobyli przynajmniej jednego gola. Austria tylko raz nie znalazła drogi do polskiej siatki, właśnie w ostatnim spotkaniu w Wiedniu. Oba zespoły od startu eliminacji nie podzieliły się punktami, więc można się tutaj spodziewać walki o pełną pulę.

Statystyki:

 • Polacy nie przegrali meczu na Stadionie Narodowym od 5 lat i 6 miesięcy.
 • Austria zdobyła 11 bramek w trzech ostatnich meczach.
 • Biało-Czerwoni aż 13 razy kończyli spotkanie zwycięstwem i dwukrotnie remisowali w ostatnich 15 meczach na Narodowym.
 • W czterech poprzednich starciach między tymi drużynami, ani razu nie triumfowali Austriacy. Trzy zwycięstwa reprezentacji Polski i jeden remis.
 • Oba zespoły od startu eliminacji nie podzieliły się punktami.
 • Trzy z czterech spotkań tych drużyn to wyniki BTTS.
 • Polska pokonała Austrię w ostatnim meczu domowym.
 • Biało-Czerwoni stracili najmniej bramek w grupie.
 • Od początku eliminacji Biało-Czerwoni ani razu nie zaliczyli wyniku BTTS. Cztery z pięciu rywalizacji zakończyły się dodatkowo wynikiem -2,5 bramki.
 • Austria wygrała trzy ostatnie mecze.

Co obstawiać?

W tym spotkaniu mamy do dyspozycji Zagranie bez ryzyka na mecz reprezentacji Polski z Austrią, więc wykorzystamy je patriotycznie. Moja propozycja zakłada wygraną podopiecznych Jerzego Brzęczka. Dlaczego? Przed starciem ze Słowenią pojawiały się opinie, że na pewno wygramy, teraz zasiało się ziarno lekkiej niepewności i bardzo dobrze. Biało-Czerwoni wygrali 13 z 15 ostatnich meczów na Narodowym, wierzę, że publika poniesie naszych zawodników w drodze po zwycięstwo. Atakujemy kurs 2.20 i gramy bez ryzyka. Nie wejdzie? Mamy zwrot!

Typ: 1

Kurs: 2.20

Zasady promocji:

 • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 200 PLN zwrotu (minus podatek).
 • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
 • Nie musisz grać takiego samego kuponu jak my.
 • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
 • Uwaga: akcja łączy się z bonusem powitalnym.
 • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
 • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
 • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Jakby tego było mało, to mając konto w STS założone z naszym kodem bonusowym możesz brać udział w Typomanii! Co to takiego? Wejdź na Typomania.net i zarejestruj się, żeby mieć szanse na nagrody.