Magda Linette vs Paula Badosa! Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na trzecią rundę Wimbledonu!

Magda Linette 02.07.2021

fot. Łukasz Sobala

W sobotę kolejna reprezentantka naszego kraju będzie walczyć o awans do czwartej rundy tegorocznego Wimbledonu. Na jej drodze stanie zawodniczka z Hiszpanii, która będzie równie groźna, jak poprzednia rywalka Magdy. Jak potoczyć może się to spotkanie? Polka gra bardzo stabilny tenis i liczymy na komplet naszych zawodniczek w kolejnej rundzie szlema! Sprawdźcie nasze propozycje na ten mecz! 

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Magda Linette

Polka dokonała w poprzedniej rundzie jednej z niemożliwych rzeczy, które wydawałoby się, że są a wykonalne. Postawiła się półfinalistce poprzedniej edycji Wimbledonu i wygrała 2:0 w stosunku setowym Elinie Svitolinie. Nasza reprezentantka pokazuje swój najlepszy tenis na kortach trawiastych, co skutkuje bardzo dobrymi wynikami. Widać, że współpraca z Dawidem Celtem przynosi zamierzone efekty, a Magda czuje się coraz lepiej na korcie. W meczu z Eliną potrzebowała chwili czasu na zaaklimatyzowanie się z kortem nr 2. Pierwszy serwis Polki nie był udany i od samego początku musiała gonić wynik. Udało jej się to zaraz po straconym przełamaniu i później mogliśmy zobaczyć jedną z najlepszych wersji naszej reprezentantki. Bardzo stabilnie w ataku, a także dosyć spokojnie w defensywie. Magda widać, że mocno przeanalizowała grę Eliny, która w swoim zwyczaju ma grać bardzo defensywny tenis. Linette wykorzystywała budowanie sobie przewagi na przestrzeni wymian. To zaskutkowało dużą ilością punktów przy jej nazwisku. Bardzo stabilna zawodniczka w drugiej części meczu. To samo odnosi się do pierwszego pojedynku, gdzie Magda miała podobną sytuację i musiała gonić wynik meczu. W starciu z Anisimovą była już set w plecy, ale jej determinacja i koncertowa gra pozwoliły na wyrównanie rywalizacji, a także na odniesienie końcowego triumfu. Magda szybko stara się odrabiać straty, przechodząc z bardziej statecznej pozycji, na opcje atakujące. Potrzebuje czasu na znalezienie sposobu gry rywalek. Może jest to dobre rozegranie taktyczne, jeżeli tylko później przynosi zamierzone efekty. Dzisiaj wydaje się, że nie będzie miała aż tak trudnego spotkania, jak w dwóch poprzednich, a kursy na jej zwycięstwo trochę dziwią. Postaramy się to wykorzystać.

Sprawdź kod promocyjny w Totalbet i odbierz najlepsze bonusy na start!

grupa

Sprawdźcie także w Totalbet ranking tenisowy, który stworzony został specjalnie na Wimbledon!

Paula Badosa

Hiszpanka jest o 11. miejsc wyżej w zestawieniu WTA. Głównie przez swoją znakomitą dyspozycję w ziemnej części sezonu, na której czuje się najlepiej. Młoda Hiszpanka także pokazuje kawał dobrego tenisa i podobnie jak poprzednia rywalka Magdy, opiera się na stabilności i mocnej grze defensywnej. Dla Magdy może się to dobrze składać, gdyż już raz pokonała tak uspecyfikowaną zawodniczkę. Tenis Badosy poszedł bardzo w górę. Trzeba przyznać, że poczyniła niesamowite postępy. Jednak jej doświadczenie na kortach trawiastych jest raczej nikłe. Obecnie jest na najwyższej lokacie w Wimbledonie porównując jej występy do poprzednich lat. Sądzę, że to także jest handicap na stronę Polki, która, mimo że także nie osiągała znacznych rezultatów w Wimbledonie, to ma większe doświadczenie i obeznanie z tymi kortami. Hiszpanka w pierwszym swoim pojedynku zmierzyła się z Bolsovą i tam już wyszło brak doświadczenia. Musiała grać trzy sety, z zawodniczką o tak słabej formie. Lepszy okazał się mecz z chimeryczną Putincevą. Wyrównany pierwszy set i pełna gra pod dyktando Badosy w drugim. Dzisiaj nie będzie ona miała już takich okazji, jakie dawała jej poprzednia rywalka. Magda wydaje się być w bardzo dobrej formie mentalnej, co tylko przysporzy Hiszpance problemów. Propozycje: W tym meczu miło będzie zobaczyć tak dobrze grającą Magdę, jak w poprzednich dwóch pojedynkach. Szczerze na to liczę i wierzę w ponownie, tak dobre przygotowanie taktyczne pod kątem rywalki. Magda jest dużo bardziej doświadczoną zawodniczką, która musi to wykorzystać na korcie. Badosa jest jednak w lepszej formie w tej części sezonu. Zestawiając te dwie panie, można powiedzieć, że czeka nas nie lada meczycho. Jak ono się ułoży dla naszej zawodniczki? Sądzę, że dzisiaj możliwe są następujące możliwości oraz sprawdźcie, jakie inne propozycje ma dla Was Totalbet!  Linette vs Badosa set Linette vs Badosa handicap gemow

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.) Kliknij i sprawdź pozostałe bonusy w TOTALbet!
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/goto/totalbet-regulamin/

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze