Magda Linette na kortach w Ostrawie! Gramy tenisowe triple o kursie 2.44!

linette

Jedne z ostatnich turniejów przed zakończeniem tenisowego sezonu ATP oraz WTA. Z pewnością zawodnicy będą chcieli jeszcze się pokazać z dobrej strony, przed kolejną przerwą, spowodowaną końcem sezonu. Dzisiaj wybieramy korty dwóch naszych sąsiadów. Od Zachodu ponownie odwiedzimy korty w Kolonii, gdzie rozgrywany jest turniej Panów. Od południa natomiast, zobaczymy pierwszy turniej Pań, po French Open. Oby dwie imprezy rozgrywane są na kortach twardych. Jak spisze się nasza zawodniczka w starciu z rywalką, z która nigdy nie wygrała? Zobaczcie moje opinie i co jeszcze dla Was przygotowałem!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Marin Cilic – Steve Johnson

19.10.2020 r. – 19:30

Starcie staruszków na niemieckich kortach w Kolonii. 32-letni Chorwat, kontra 2 lata młodszy Amerykanin. Mimo wieku, jaki mają już na swoich kartach zawodnicy, obaj potrafią być groźni podczas swoich występów w dotychczasowych meczach. W poprzednim tygodniu Marin i Steve mogli już poznać specyfikę kortów, na których przyjdzie im się dzisiaj zmierzyć. Moim zdaniem dużo lepiej wyglądał Chorwat. Przeszedł on dwie rundy i w sumie rozegrał 6 setów. Pierwszy pojedynek wygrał z Amerykaninem, Gironem, a drugi okazał się dla niego przegrany w starciu z Davidovichem Fokiną. Gra Cilicia opiera się głównie na pierwszym serwisie. Raczej stara się unikać wymian, ponieważ jego poruszanie po korcie nie jest już na tak dobrym poziomie jak w przeszłości. Cilic wciąż dobrze serwuje, jego dwa pierwsze mecze w Kolonii, to ponad 70% zdobytych punktów po swojej pierwszej próbie serwisowej. U Steve statystyki wyglądają niemal identycznie, jednak patrze tutaj na wygląd tych zawodników, podczas pierwszej próby podbicia Kolonii. Cilic wyglądał czasami ospale, ale w momencie przebudzenia mocno dominował na korcie. Steve w pierwszym meczu wypadł dużo lepiej niż w drugim starciu. Podczas pojedynku z Krajinoviciem, nie miał za dużo do powiedzenia w pierwszym secie. Serb zdominował go totalnie, narzucając szybki tenis ze swojej strony. Co do pozostałej części meczu, to wyglądało to, jakby Serb po prostu nie chciał grać i odpuszczał dalszą grę. W starciu z Harrisem już zobaczyliśmy Steve, który przyzwyczaja nas od paru lat do właśnie takiej gry. Funkcjonuje serwis i nic poza tym. W dzisiejszym pojedynku powinniśmy zobaczyć długie sety, ale liczę na wygraną Chorwata, który nie zaznał zwycięstwa w turniejowych starciach od 2018 roku. Steve nie jest regularny w trakcie wymian, dlatego liczę na zdobycie dominacji w tym meczu przez Marina. W bezpośrednich pojedynkach, których było 6, za każdym razem zwyciężał Cilic. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie taki sam rezultat i dopiszemy zielony znaczek do naszego kuponu.

Typ: Cilic win

Kurs: 1.37

Anett Kontaveit – Jekaterina Alexandrova

19.10.2020 r. – 12:00

Bardzo interesujący pojedynek szykuje się na rozpoczęcie turnieju w Czechach. W Ostrawie na korcie zobaczymy bardzo dużo mocnych zawodniczek i ciekawych nazwisk. Jednymi z nich są dzisiejsze bezpośrednie rywalki. Starcie wznoszącej się w formie Estonki i spadkowa dyspozycja Alexandrovej. Dla mnie win Anett powinien być czymś oczywistym w takim zestawieniu. Jednak będę chciał zagrać nieco bezpieczniej, ponieważ to są jednak kobiety. Duża ilość przełamań i posiadanie szczęścia, ma tutaj duże znaczenie. Kontaveit bardzo dobrze spisywała się podczas turniejów na kortach twardych, jak i ziemnych. Mimo że nie osiągnęła sukcesu podczas Roland Garrosa, to można powiedzieć, że z bardzo dobrej strony pokazała się na kortach za oceanem. Podczas US Open oraz w Cincinnati była jedną z najgroźniejszych i najbardziej agresywnych zawodniczek, jakie mogliśmy oglądać. Tylko Naomi Osaka potrafiła ją powstrzymać w obu turniejach, a i tak nie było to takie łatwe. Estonka wygląda bardzo dobrze na hardach. Mocny i konkretny serwis, a do tego sprawne poruszanie się po korcie i mała liczba niewymuszonych błędów. Będzie to bardzo trudny mecz dla Rosjanki, od której wiele osób oczekiwało więcej po powrocie z wymuszonej przerwy. Dużo lepiej wyglądała na kortach ziemnych, gdzie tegoroczne warunki do grania były wolniejsze od tych w poprzednich latach. Natomiast gra na twardych nawierzchniach wymaga dużo szybszej gry. Reprezentantka Rosji męczyła się z Clijsters oraz McNally. Zawodniczki w tym momencie o klasę niżej niż Estonka. Dlatego w tym meczu polecałbym czysty win Anett, ale zagramy bezpiecznie.

Typ: Kontaveit wygra seta

Kurs: 1.30

Magda Linette – Sara Sorribes Tormo

19.10.2020 r. – 15:00

Trzecie starcie tych pań. Pierwsze od dwóch lat i wydaje się, że w dniu dzisiejszym więcej argumentów stoi po stronie Polki. Magda przez te dwa lata awansowała o 40 miejsc w rankingu WTA, dzięki triumfom w Manchesterze, Nowym Jorku i Hua Hin. Dwa ostatnie z wymienionych zwycięstw, to sukcesu na kortach twardych. Magda przyznaje, że najlepiej jej się gra na trawie, ale hardy też nie są dla niej czymś, z czym nie jest obyta. Co prawda Polka nie jest w szczytowej formie, ale myślę, że będzie musiała grać bardzo cierpliwy tenis przeciwko typowo antukowej rywalce. Hiszpanka swoje sukcesy odnosi głównie na kortach o nawierzchni ziemnej. W tym turnieju nie powinno jej być, ale przez to, że w meczu kwalifikacyjnym Blinkova kreczowała, to dzisiaj widzimy ją w starciu z naszą reprezentantką. Magda w bezpośrednich spotkaniach przegrywała za każdym razem w stosunku 1:2. Niestety jej ostatnie mecze pokazują, że jest bardzo dobra w pierwszych setach meczów, ale później traci na skuteczności, a przede wszystkim na czynniku swojego serwisu. Rywalki łatwo ją returnują i nie jest w stanie trzymać stabilnego swojego serwisu. Patrząc na obecną formę i dyspozycję obu zawodniczek, sądzę, że będzie to spotkanie z 3 setami. Dlatego w mojej propozycji znajdzie się set na wygraną Magdy,

Typ: Linette wygra seta