Druga runda w dolnej części drabinki głównej rozpoczynać się będzie od dnia dzisiejszego. W nim wystąpi druga z polskich zawodniczek, które awansowały do 1/32 finału, a więc Magda Linette. Niesamowitą niespodziankę sprawiła nam nasze druga najlepsza singlowa zawodniczka, która wyeliminowała Ons Jabeur. Naprzeciwko niej stanie bardzo groźna przeciwniczka z Włoch w osobie Martiny Trevisan. Panie znajdują się bardzo blisko siebie w rankingu WTA, ale czy poziom umiejętności także jest na tyle zbliżony, abyśmy ponownie mogli zobaczyć długie i pełne emocji spotkanie? Zapraszam na zapowiedź tego pojedynku, do poniższego artykułu! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Magda Linette – Martina Trevisan: typy i kursy bukmacherskie (25.05.2022 r. – 16:30)

Bardzo równy mecz szykuje się nam na kortach drugiej rundy w Paryżu. Sprawczyni największej niespodzianki, a więc Magda Linette, stawiana w roli faworytki do tego spotkania, podejmować będzie ćwierćfinalistkę na tych kortach sprzed dwóch lat, Martine Trevisan. Panie nie znają się z bezpośrednich pojedynków, gdyż jeszcze nigdy w tourze drabinki nie pozwoliły im na pojedynek. Panie miały kilka dni na odpoczynek, tak więc sądzę, że kwestie fizycznie nie powinny tutaj stać po którejś ze stron, gdyż są to doświadczone i ograne zawodniczki. Obie zaprezentowały agresywny serwis, co daje nam wierzyć, na bardzo widowiskową grę. Często pojawiają się break-pointy przy ich serwisach, ale to ze względu na częste podejmowane ryzyko, gdzie i Polka i Włoszka starają się przejmować kontrolę od razu na pierwszej piłce po serwisie. Obie mają dobry okres gry za sobą i widać, że tegoroczna mączka im sprzyja, co powinno być widać w dzisiejszym spotkaniu. Co może sprawić problemy Magdzie, to fakt, że Martina jest leworęczna, a to mocno psuje konstruowanie gry, gdzie przyzwyczajenia na stronę backhandową mogą pozostać i wiele instynktownych w meczu zagrać, prowadzić może na winnery Włoszki. Na ten mecz zapraszam do STS, gdzie czekają bonusy za rejestrację! 

tenis

MAGDA LINETTE

Magda zagwarantowała jedną z największych niespodzianek w damskim zestawieniu WTA, które miały miejsce w trzech pierwszych dniach rywalizacji. Po tak widowiskowym i trudnym zwycięstwie przyjdzie czas na zmierzenie się z nieco innego rodzaju zawodniczką, która nie będzie grała już tak wysokich i kombinacyjnych piłek, a bardziej skupi się na ciągłym dokładaniu do pieca, co będzie zmuszało Polkę do pełnej gotowości w obronie i bieganie po korcie. Magda świetnie kontrolowała swoje zagranie ofensywne, co od drugiego seta było jej znacznym atutem, gdyż wprowadzała większość piłek na 1. serwisie, a z tego notorycznie zdobywała punkty, ustawiając sobie Tunezyjkę. Warto także wspomnieć o poprzednich spotkaniach Polki, które poprzedzały Roland Garros. W Saint-Malo przegrała z Magdaleną Fręch w 3. rundzie, później na 2. rundzie skończyła się jej rywalizacja w Paryżu, a tydzień temu w Strasbourgu przegrała z Angelique Kerber w ćwierćfinale. Dzisiaj z pewnością będzie podbudowana po wygranej z Ons, ale może być także pod presją gry po wyeliminowaniu faworytki i znacznie więcej osób zacznie zwracać na nią uwagę, co może peszyć jej podejście do kolejnej rundy, a sama w głowie może oczekiwać więcej. Czy poradzi sobie jednak z tymi czynnikami? Srpawdzjąc jej umiejętności zapraszam do stworzenia konta w STS i zagrania meczu z udziałem Magdy, rejestrując się z kodem promocyjnym: ZAGRANIE.

W 2. rundzie, pojedynek Magdy gramy w STS ! Odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE !

MARTINA TREVISAN

Włoszka jest dla mnie trochę bardziej niż faworytką do wygrania tego spotkania. Dzieje się tak, gdyż jej obecna forma wypikowała wzwyż od momentu zbliżającego się Roland Garros, na którym przecież już raz dotarła do ćwierćfinału, gdzie przegrała dopiero z Igą Świątek, która ostatecznie sięgnęła po końcowe zwycięstwo. Włoszka bardzo lubi typową mączkę, która nie jest specjalnie ubita i przyspiesza grę. Martina sama lubi dokonywać wyborów o tempie wymian, jakie prowadzi i zdecydowanie skupia się na wysokim % serwisowym, aby móc kontrolować wymianę. Dużo biega, nie jest stateczną zawodniczką, a jej mobilność stoi na dosyć wysokim poziomie. Zdecydowanie można mieć zastrzeżenia do urozmaiceń gry, gdyż potrafi pewne schematy, które jednak bardziej doświadczone i równie mobilne przeciwniczki, potrafią czytać, jak z książki. Nie zmienia to jednak faktu, że dynamika, jaką wprowadza na kort, często wymaga od zawodniczek znacznie większego poświecenia defensywnego. Czy Magda poradzi sobie w takiej grze? Trevisan w 1. rundzie nie miała problemów z pokonaniem Hariet Dart, którą wyeliminowała z jedynie 2. gemową zaliczką. Bardzo mocno krok po tym, jak wygrała turniej z cyklu WTA w Maroko, nie tracąc seta na swojej drodze. 

Moja propozycja na polsko-włoskie spotkanie:

W tym pojedynku nie powinniśmy zobaczyć dominacji Polki, która co prawda dała sobie radę z rodzajem gry Ons, która jak dobrze wiemy długo wchodzi w turnieje, a tym razem było to zbyt długo, co w pełni wykorzystała Magda i poradziła sobie z Tunezyjką. Polka będzie teraz grała pod znacznie większą presją, a niżeli podchodziła do 1. spotkania. Wyrzuciła w końcu jedną z faworytek do finałowego starcia. Bardzo dużo ciekawych i szybkich akcji po stronie Polki, która jednak dzisiaj będzie spotykała się z takimi samymi odpowiedziami z drugiej strony siatki. Panie nie powinny hamować ręki, a co za tym idzie, liczę na pojawienie się dużej ilości gemów, ale bardziej skłaniałbym się ku awansie Trevisan. Moją propozycją jest zagranie handicapu gemowego na konto Włoszki! 

STS
1.54
Martina Trevisan +3,5 handicap gemów

ZBR do 100 PLN w STS

SEO Kupon STS Linette vs Trevisan 25.05.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze