Podczas tej gali High League zobaczymy też m.in. rywalizację Maćka “Big Jacka” Jarema z Jakubem “Carlito” Olewińskim. Obaj zawodnicy to osoby niskorosłe, co należy mieć na uwadze. Warunki fizyczne nieznacznie wskazują na Olewińskiego, ale nie robi to aż tak dużej różnicy jak w przypadku innych zawodników. Przygotowaliśmy przegląd typów i kursów, które możesz sprawdzić niżej!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Maciek “Big Jack” Jarema – Jakub “Carlito” Olewiński: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie

W trakcie gali High League w oktagonie zobaczymy m.in. Maćka “Big Jacka” Jarema i Jakuba “Carlito” Olewińskiego. Według Fortuny faworytem jest Carlito, co nie dziwi. Różnica w kursach jednak nie jest zbyt duża, co też trzeba mieć na uwadze, ale jednak pokazuje, z jakim obrazem starcia powinniśmy mieć do czynienia. Podczas FAME MMA widzieliśmy już walkę z udziałem osoby niskorosłej, bo wystąpił tam Mini Majk. Porównujemy to, ponieważ obie gale były freak fightowe. Tutaj jednak dojdzie do starcia dwóch osób niskorosłych.

Sprawdź zapowiedź całej gali i analizy pozostałych walk —> High League typy i kursy

Możemy bazować głównie na przypuszczeniach, bowiem obaj zawodnicy nie mają dużego doświadczenia w oktagonie i nie wiemy czego się po nich spodziewać. Z drugiej strony, Olewiński wydaje się być nieco bardziej przygotowany pod kątem technicznym, dlatego też jest faworytem zdaniem Fortuny. Sama różnica w kursach jest spora, ale jeżeli chcemy poszukać typu bukmacherskiego na faworyta i zagrać to jako kupon, to może stanowić właśnie jako dobry dodatek.

1/2

Kursy na wygraną w walce Big Jack - Carlito

Fortuna
2.40
Big Jack
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.50
Carlito
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Maciek “Big Jack” Jarema – Jakub “Carlito” Olewiński: zapowiedź i analiza walki

Nie wiemy, o której dokładnie w oktagonie zobaczymy walkę Jarema z Olewińskim. Obaj zawodnicy jednak na pewno wystąpią po godzinie 20:00, bowiem wtedy dopiero startuje sama gala. Raczej też trudno spodziewać się, żeby doszło do nokautu. Trzy pełne rundy powinniśmy zobaczyć, gdyż osoby niskorosłe najzwyczajniej w świecie nie mają takiej siły uderzenia, aby znokautować przeciwnika. To główny powód, przez który celujemy w to, że przynajmniej trzecia runda się rozpocznie.

Kurs na +2.5 rundy daje spore value, bowiem jest w okolicach 2.00. Przez to też warto się mu bliżej przyjrzeć i można go zagrać nawet jako singiel. Jeżeli nie chcecie typować faworyta, to właśnie ta opcja wydaje się być najbardziej rozsądna z wszystkich dostępnych na walkę Big Jacka z Carlito. Kursy bukmacherskie w Fortunie są wysokie w tym wypadku:

Fortuna
2.0
+2.5 rundy w walce Big Jack - Carlito

Pamiętaj, że w Fortunie możesz zagrać bez ryzyka. Wystarczy, że klikniesz nasz baner u góry i założysz konto z kodem ZAGRANIE. Dzięki temu dostaniesz zakład bez ryzyka do 600 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze