Tylko u nas, specjalnie i tylko na FAME MMA 5, możliwość zagrania w LV BET za dodatkowe 30 PLN! Oferta dostępna tylko z kodem promocyjnym 1500PLN – więcej szczegółów jak otrzymać te freebety poniżej w tekście. Dodatkowo, analizujemy i typujemy galę proponując nasz kupon na sobotnie emocje!

Baner LV BET na Fame MMA 5

Jak odebrać 30 zł w LV BET na FAME MMA 5?

Z naszym kodem promocyjnym 1500PLN, darmowe 20 PLN na granie na start! Po założeniu konta, musisz tylko napisać e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule bonus bez depozytu.

Instrukcja jak otrzymać freebet 20 pln w LV BET

Kolejne darmowe 10 PLN otrzyma każdy nowy gracz zarejestrowany z kodem promocyjnym 1500PLN, który obstawi Fame MMA 5 za minimum 50 PLN z minimum 3 pozycjami na zakładzie.

LVBET FAME MMA 5 – co musisz wiedzieć

Kod promocyjny 1500PLN
Bonusy Darmowe 30 PLN + 1500 PLN od wpłaty
Kursy LV BET z wyłącznością na typowanie FAME MMA

 

Typy w LVBET na Fame MMA 5

LV BET z wyłącznością na Fame MMA

Na początek warto zaznaczyć, że bukmacher LV BET to jedyne zakłady sportowe w Polsce, gdzie można obstawiać walki organizacji Fame MMA. Omawiana firma ma wyłącznością na te zdarzenia, więc jeżeli chcesz typować sobotnie starcia, które odbędą się w Ergo Arenie, to Twoim jedynym wyborem jest właśnie LV BET (przeczytaj naszą recenzję i opis bonusów u tego bukmachera). Poniżej oferta z kursami na sobotnie wydarzenie.

Oferta LV BET na Fame MMA 5

Przyszliście tutaj w poszukiwaniu konkretnych pozycji do obstawianie na FAME MMA 5? Zatem jakie typy można dać w LV BET na sobotnie emocje? Nie śledzę sfery youtube’rów czy szeroko pojętych celebrytów, w związku z czym większość osób na karcie jest dla mnie anonimowa. Jednak pod kątem obstawiania, to pewnie dobrze, bo podejdę do analizy bukmacherskiej od sportowej strony jak najbardziej się da.

Marcin Malczyński vs Marek „AdBuster” Hoffman

Typ: Wygrana AdBustera

Kurs: 3.05

Zacznijmy od grubego typu na Fame MMA 5, bo po kursie aż 3.05. Ten przelicznik pozwala nam grać tę pozycję w singlu, co da niemal potrojenie. Dlaczego decyduje się proponować Wam takiego underdoga? Osobiście zdziwiła mnie trochę taka wartość na AdBustera. Postać Marka Hoffmana jest mi znana dzięki jego kanałowi pod nazwą „Być jak Jan Błachowicz”. Projekt, który rozpoczął się 6 lat temu nie rozwinął się tak, jak się zapowiadał. Niemniej, jego celem było podążanie AdBustera drogą fightera MMA, właściwie od zera. Dzięki temu Marek Hoffman już lata temu miał okazję liznąć trochę sztuk walki od wielu dobrych trenerów, ale co ważniejsze, toczyć amatorskie starcia. Oczywiście nie pokazały one wielkiego potencjału, ale dały coś bardzo bezcennego dla każdego atlety… doświadczenie.

Wiemy, że AdBuster ma jakieś umiejętności w MMA. Marcinowi Malczyńskiemu nie mogę nic odbierać, bo to będzie jego debiut i nie widzieliśmy tego, co może pokazać… ale właśnie, to będzie jego debiut. Doświadczenie może robić kolosalną różnicę. Marek Hoffman ma już za sobą nie tylko amatorskie starcia, ale także jedno wygrane na Fame MMA. Kurs 3.05 nie pozostawia mi wątpliwości, ze mamy swego rodzaju wartość. Nawet Malczyński ze swoimi argumentami, w przedstawionej przeze mnie sytuacji nie powinien być aż tak dużym faworytem.

To jest mój główny pomysł typu na Fame MMA 5, jednak chcąc liczyć na darmowe 10 PLN w LV BET, musimy zrobić kupon z co najmniej trzema pozycjami. W związku z tym kolejne dwa typy do kuponu!

Szymon „Isamu” Kasprzyk vs Marcin „Rafonix” Krasucki

Typ: Wygrana Isamu

Oczywiście kurs tutaj mamy bardzo niski, bo zaledwie 1.14 na wskazywanego przeze mnie zawodnika. Isamu to postać, którą kojarzę… właściwie dzięki Borysowi Mańkowskiemu, który często w swojej komunikacji mówił o Szymonie Kasprzyku i razem z nim trenował. Oczywiście sam ten fakt nie może sprawić, że stawiam na Isamu, ale ten człowiek nie wszedł do Fame MMA będąc kompletnie zielonym w temacie. Zanim zaczął rywalizację w klatce, to przez sześć lat trenował zapasy oraz startował w zawodach. To silna baza, która także każe nam mówić, że faworyt nie przelewa pierwszych potów od kilku miesięcy. Rafonix jakkolwiek by się za siebie nie wziął, to w krótki czasie nie nadrobi tego, co Isamu ma już wypracowane z przeszłości.

Ewelina „Ewelona” Kubiak vs Monika „Esmeralda” Godlewska

Typ: Walka nie potrwa pełnego dystansu

Freak freaków, czyli walka kobiet, które przed Fame MMA nie miały za wiele do czynienia ze sportem. Charaktery Ewelony i Esmeraldy nie wskazują nam, że będzie to wyrachowane starcie… a raczej pojedynek przypominający bójkę pod barem. Przewiduję, że obie panie rzucą się na siebie i jeżeli nie skończy się to w pół minuty ze względu na odwrócenie się jednej plecami lub poddanie, to pod zwątpieniem jest kondycja Kubiak i Godlewskiej. Zdziwię się, jeżeli potrzebni będą tutaj sędziowie punktowi.

Kupon na galę Fame MMA 5 w LV BET

W ten oto sposób powstał nam triple na sobotnie walki podczas Fame MMA 5. Kurs akumulowany to 4.73, co w przypadku stawki 100 PLN pozwala na wygraną na poziomie 416.24 PLN.

Kupon na Fame MMA 5 w LV BET

Darmowa kasa w LV BET na FAME MMA 5

No to czas na trochę więcej szczegółów jak otrzymać darmową kasę w LV BET przy okazji Fame MMA 5. Przede wszystkim trzeba zarejestrować się z kodem promocyjnym 1500PLN.

Po założeniu konta, pierwszym krokiem do odebrania 20 PLN jest napisanie maila na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule bonus od depozytu. Następnie pozostaje czekać na dodanie tych dodatkowych środków do konta!

Jak z kolei odebrać kolejną, darmową kasę? Postawić kupon kombi za minimum 50 PLN na wydarzenia z Fame MMA 5 z dnia 26.10.2019 z minimum 3 selekcjami a otrzyma się w prezencie FreeBet o równowartości 10 PLN! Poniżej prezentujemy pełny regulamin akcji.

 1. Czas trwania promocji: 23.10.2019 (godz. 00:00:01 – 26.10.2019 (godz. 19:59:59).
 2. Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych graczy którzy zarejestrowali swoje konto przez portal www.zagranie.com w czasie trwania promocji tj. 23.10 – 26.10.
 3. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 4. Promocja dotyczy przedmeczowych zakładów kombi postawionych na wydarzenie Fame MMA 5 (26.10.2019) za pomocą strony lvbet.pl, strony mobilnej oraz aplikacji LV BET.
 5. Aby wziąć udział w promocji należy postawić zakład kombi na minimum trzy selekcje z wydarzenia Fame MMA 5 (26.10.2019).
 6. Kupon może zawierać tylko selekcje na wydarzenie Fame MMA 5.
 7. Minimalna stawka pozwalająca na udział w promocji to 50 PLN.
 8. FreeBet o równowartości 10 PLN zostanie dodany do konta gracza po zakończeniu Gali FAME MMA 5 nie później niż do dnia 30.10.2019 do godziny 17:00.
 9. Na jednego gracza przysługuje tylko jeden FreeBet w promocji.
 10. W promocji biorą udział tylko środki własne gracza. Wykorzystanie środków bonusowych nie będzie upoważniało do otrzymania FreeBet.
 11. W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
 12. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.
 13. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
 14. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 15. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Nagroda 1500 PLN za obstawianie Fame MMA 5 w LV BET

Jakby tego było mało, to LV BET przygotował jeszcze specjalną promocję na Fame MMA 5… nie tylko dla nowych graczy. W sumie pula wynosi 5000 PLN, a na jednego gracza czeka 1500 PLN. Bukmacher stworzył specjalny ranking, w którym liczy punkty za obstawianie sobotnich walk. Najlepsi w klasyfikacji zgarną mega bonusy. Co trzeba zrobić? Postawić zakład za min. 20 PLN na walki FAME MMA 5 (26.10.2019), a jeśli kupon okaże się wygrany to jest liczony do rywalizacji. Im wyższy kurs kuponu, tym więcej oczek do rankingu. Nagrody dla dziesięciu najlepszych. Więcej informacji o tej promocji bukmacherskiej na stronie LV BETa.

Promocja bukmacherska LV BET na Fame MMA 5