Zbliża się 22. czerwca, a więc już czas na kolejną odsłonę gali organizacji FAME MMA. Tym razem 4. edycja, a my patrzymy jakie typy można tutaj obstawiać. Wiadomo, że charakter tego wydarzenia odbiega trochę od sportu, ale jest zainteresowanie, więc mając mało materiału bazowego i chęci do jego uzupełniania, proste analizy do sobotnich walk.

Zanim przejdziemy do tematu FAME MMA 4 typy, to warto na początek zatrzymać się przy LV BET. Dla każdego nowego gracza, który założy tam konto z kodem promocyjnym 1500PLN przewidziany jest darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Aby dostać bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych, trzeba zarejestrować się po kliknięciu w poniższy baner, użyć kodu 1500PLN i wysłać mail na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule Bonus bez Depozytu. Więcej informacji o bonusie LVBET przeczytasz tutaj.

LVBET FAME MMA 4 typy

Od razu mogę zaznaczyć, że nie znam tych postaci, które uczestniczą w gali. Jednak znam się coś tam na sportach walki i dzięki temu mogę Wam chociaż napisać moje przemyślenia, w którym kierunku iść.

Po raz kolejny walką wieczoru na gali FAME MMA będą panie. Po raz kolejny będzie to Marta Linkiewicz, znana jako Linkimaster. Swoją drogą wytypowałem jej wygraną przy okazji poprzedniego wydarzenia. Tym razem naprzeciwko siebie ma lepszą rywalkę, która jest faworytką w ofercie LV BET. Poprzednio wskazywałem na Linkiewicz, ponieważ ta była większa od swojej przeciwniczki. Natomiast na klipach z treningów prezentowała się lepiej, mimo że nadal fatalnie. Znowu Linkimaster będzie miała przewagę fizyczną nad swoją rywalką. Jednak Lil Masti wygląda na bardziej atletyczną, a podczas klipów z jej treningów widać pewną koordynację. Technika? Oczywiście analizujemy tu niski poziom, ale myślę że analizując czysto umiejętności za umiejętności czy atletyzm za atletyzm to idę za faworytką. Niewiadomą pozostaje sfera mentalna – czy Aniela Bogusz nie będzie bała się bić? Bo wiemy, że Linkieiwcz nie powinna mieć z tym problemu.

Oferta LVBET na walkę Linkimaster z Lil Masti

Jak wspomniałem, serio nie znam tych ludzi co walczą. Nie znam ich z życia publicznego ani z maty. Jednak zakładając, że zestawienia nie są mocnymi miss-matchami w przypadku umiejętności, zwrócę uwagę na różnicę wagową. W sportach walki przewaga fizyczna naprawdę może mieć duże znaczenie. W tym sporcie detale robią różnice… chociaż trzeba mieć świadomość, że nie analizuje UFC, więc dysproporcja skilla może być baaardzo duża. Jednak zaryzykuję idąc ze swoją tezą. Rzucając okiem na rozpiskę widzę starcie Boxdel kontra Kubańczyk. Ten pierwszy ma już wygraną i jest cięższy od swojego rywala o prawie 10 kilogramów. Ten drugi natomiast debiutuje, co zawsze w tym sporcie niesie ze sobą dodatkową wielką presję – z takim uczuciem w walce te osoby jeszcze nigdy się nie spotkały i nie wiadomo jak na to zareagują. W LVBET na FAME MMA 4 kurs na typ na wygraną Michała Barona to 1,50.

Kolejny pojedynek, w który rzuciłem uwagę ze względu na dysproporcję wagi jest starcie dwóch wygranych z ostatnich walk, czyli Don Kasjo z Ambro. Ten pierwszy, wierząc danym z oficjalnej strony FAME MMA, ma rzekomo 11 kilogramów więcej masy. Idąc za tym argumentem, pozycja na wygraną Kasjusza Życińskiego to wartość na poziomie 1,60.

Kupon LVBET na FAME MMA 4

Gdyby tak te trzy typy dać na jeden kupon w LVBET przy okazji FAME MMA 4 to mamy kurs akumulowany na poziomie 3,31, czyli pozwalający potroić graną stawkę. Co zrobicie z tymi tak słabymi analizami niczym ta gala, to już Wasza sprawa. Jednak tutaj za nic nie świadczę. Natomiast po poważne MMA zapraszam w piątek na 18:00, gdzie przygotuje kupon na weekend z UFC, a może nawet Bellatorem. Dotychczas mój rok z mieszanymi sztukami walki to profit na poziomie 336,2 PLN. Mam nadzieję, że chociaż tyle dobra z FAME MMA – zaciekawiłeś się sportem i zobaczysz jak to robią zawodowcy.