Już w sobotni wieczór czeka nas głośne wydarzenie na polskiej scenie rozrywkowej! Fame MMA to organizacja zajmująca się zestawieniami znanych osób ze świata Internetu w starciach w mieszanych sztukach walki. W najbliższy weekend odbędzie się już 3 edycja tej gali, więc jak widać zainteresowanie jest duże.

 

LVBET Fame MMA 3 – jak typować?

LVBET jest jednym ze sponsorów FAME MMA 3. Dzięki temu odbiorcy chcący obstawiać to zdarzenie skierują swój wzrok właśnie ku tej firmie zakładów sportowych. Na początek warto zaznaczyć, że gracze nie posiadający jeszcze konta u tego bukmachera jako nowi użytkownicy mogą liczyć między innymi na bonus bez depozytu, czyli darmowy zakład bez konieczności własnej wpłaty w wysokości 20 złotych. Dodatkowo aż do 1500 złotych od własnej wpłaty. Wystarczy kliknąć w poniższy baner, aby przejść do rejestracji oraz podczas zakładania konta użyć kodu 1500PLN.

 

Co typować w LVBET na Fame MMA 3?

Skoro już wiemy jak można typować, wykorzystując między innymi bonus bez depozytu, to teraz warto rzucić okiem kogo obstawiać?

LVBET może pochwalić się, że ma najlepszą ofertę na rynku na FAME MMA 3. Co tydzień piszę dla Was na portalu analizy na mieszane sztuki walki, co daje mi w tym roku profit… ale nie oszukujmy się, że sobotnie wydarzenie jest bardziej rozrywkowe. Nie jest mi to środowisko bliskie, ale mimo to po płytkiej ekspertyzie jestem w stanie wskazać jeden typ, który wydaje mi się być spoko opcją.

Sprawdź naszą recenzję i opinie o LVBET

Niewątpliwie najgłośniejszą walką będzie pojedynek dwóch kobiet – Marty Linkimaster Linkiewicz oraz Moniki Esmeraldy Godlewskiej. W tym starciu uważam, że warto stawiać na faworytkę, a kurs 1,69 jest jak najbardziej do brania do akumulacji (swoją drogą, czy 69 w tym mnożniku ma mieć jakiś podtekst? Heh).

Fame MMA 3 - typ na walkę z oferty LVBET

Dlaczego Marta ma tutaj w moich oczach większe szanse? Po pierwsze, jakiś czas temu na youtube można było zobaczyć urywki treningów obu pań. Oczywiście, obie wyglądają fatalnie. Jednak bez żadnego hejtu, w końcu mamy do czynienia z dwoma kobietami, które zajmują się dyscypliną sztuk walki od kilku tygodni nie mając prędzej za dużo wspólnego ze sportem. Jednak gdybym miał kogoś wyróżnić, to podczas swoich uderzeń Linkieiwcz wygląda na osobę, która lepiej przyswaja aspekty technicznie i po prostu wygląda jak początkująca… przy czym Godlewska jakby podczas tych urywek pierwszy raz wyprowadzała cios, przepraszam, cep w życiu.

Kolejna ważna kwestia to warunki fizyczne, które są po stronie Linkimaster i jest to znaczna przewaga, bo mowa tutaj aż o 10 cm więcej po stronie Linkiewicz oraz prawie 20 kg przewagi. Może to mieć jeszcze większe znaczenie przy tego typu pojedynku.

Na koniec analizy, aspekt mentalny. Nie każdy może walczyć. Przyjęcie ciosu nie jest czymś naturalnym. Sam atak podczas prawdziwego boju wymaga czegoś w środku. Myśląc o obu paniach tutaj przewagę daję także na korzyść Linkiewicz. Nie śledzę życia obu kobiet w mediach, ale moje wyobrażenie gdy Marta otrzyma cios, to pójdzie do przodu. Natomiast jeden gong na głowę Esmeraldy jakoś jawi mi się w oczach, że spowoduje wielką niechęć Godlewskiej do dalszej zabawy. Podsumowując, typ na Linkiewicz jest dla mnie rozsądny.

LVBET z promocją na FAME MMA 3!

Jakby bonusy dla nowych graczy oraz oferta na to wydarzenie było za mało, to LVBET ma jeszcze specjalną promocję na FAME MMA 3, dzięki której można wygrać o 50% więcej! Co zrobić, aby skorzystać z takiego profitu? Sprawa jest prosta – kupon na wydarzenie Fame MMA 3 z soboty musi mieć co najmniej 3 zdarzenia i kurs minimum 2.00.

Promocja LVBETu na FAME MMA 3

Warto znać kilka ważnych punktów regulaminu tej promocji. Po pierwsze stawka takiego zakładu musi wynieść minimum 50 PLN. Dodatkowa suma dla gracza to bonus, który nie wyniesie więcej niż 50 PLN. Więcej szczegółów na temat promocji znajdziesz na stronie LVBET.