W sobotę, 04.06.2022, czeka nas gala High League 3, podczas której do oktagonu wejdą influencerzy, raperzy oraz inne znane osoby z polskiego internetu i show-biznesu. Main eventem będzie starcie Alberto z Dubielem, ale tym razem przyjrzymy się dwóm innym walkom, które są zdecydowanie ciekawsze pod kątem typów bukmacherskich. Pod lupę bierzemy pojedynek Lukasa TV z Kossakowskim, a także Denisa Załęckiego z Don Diego. W Fortunie można zagrać ciekawe AKO z kursem 2.29, więc przejdźmy do konkretnych propozycji!

baner Fortuna high league 3

Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs. Kamil Kossakowski (04.06.2022)

Analizę zaczniemy od pojedynku Lukasa TV z Kamilem Kossakowskim, który będzie trzecim starciem tego dnia na High League 3. Obaj zawodnicy mają już pierwsze doświadczenie w oktagonie, bo walczyli przeciwko sobie w historycznym starciu dwóch na jednego. Wdowiak wtedy wygrał i teraz będzie jeszcze raz walczył z Kossakowskim, ale tym razem rywal będzie w pojedynkę. Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie wskazują na Kossakowskiego, ale czy to faktycznie przełoży się na samo starcie?

Na High League 1 Kossakowski wyglądał znacznie lepiej w oktagonie, więc teraz kursy bukmacherskie, które są bardzo mocno skierowane w jego stronę, nie dziwią. Mnożniki, jakie wystawiła Fortuna, to 1.18 na Kossakowskiego i 3.79 na Lukas TV. Nie wiemy, jak wyglądają przygotowania Wdowiaka do walki, bo ten specjalnie nie wrzuca zbyt wielu materiałów, które pokazałyby jego faktyczną, obecną formę, ale bazując na poprzednim pojedynku, to nie ma zbyt wielu szans.

Co obstawiać?

Z oferty Fortuny można wybrać ciekawe zakłady na pojedynki na High League 3, bo oprócz tradycyjnych typów na to, kto wygra dany pojedynek, w ofercie można znaleźć także np. ciekawe opcje związane z liczbą rund. W przypadku tego starcia właśnie na tym się skupimy, bo na kupon dodajemy +1.5 rundy. Dlaczego akurat taki typ? Kossakowski faktycznie jest znacznie lepszy, ale raczej trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym pokona Wdowiaka już w trzy minuty. W Fortunie z kodem promocyjnym możesz odebrać bonusy na start i grając z nimi zwiększ emocje z oglądania!

Fortuna
1.55
+1.5 rundy w walce

Grupa FB Zagranie

Denis Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn (14.05.2022, format MMA)

Czas na drugi, ciekawy pojedynek, który czeka nas tego dnia na High League 3. W nim Denis Załęcki zmierzy się z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem. Bad Boy jest nam już dobrze znany, bo debiutował podczas High League 2, kiedy to w formule K-1 rozprawił się z Alanem “Alanikiem” Kwiecińskim. Przewaga Załęckiego była widoczna gołym okiem, ale Kwieciński to też nie jest wymagający rywal. Z całą pewnością Denis jest groźny w ulicznych walkach, ale rywalizacja w oktagonie to już zupełnie inna kwestia.

Don Diego jest debiutantem w oktagonie freak-fightowej gali, ale ma już spore doświadczenie w oktagonie. Kubiszyn to jeden z najlepszych, polskich kickbokserów i teraz wystąpi w MMA, czyli na nieco innych zasadach. Don Diego świetnie radził sobie na GROMDZIE, gdzie zresztą wygrał pięć walk i został mistrzem. Warto także podkreślić, że każdego ze swoich rywali nokautował, co jest sporym wyczynem.

Co obstawiać?

Jakie ciekawe typy na tę walkę można znaleźć w ofercie bukmacherów? W tym wypadku nie będziemy obstawiali liczby rund, bo tutaj pojedynek może się różnie potoczyć, a zamiast tego pójdziemy w stronę zakładów na to, kto wygra walkę. W oktagonie High League większe doświadczenie ma Załęcki, bo ten wygrał w formule K-1, ale jeszcze nie miał okazji rywalizować w MMA, podobnie zresztą jak Don Diego.

Takie starcia dobrze jest grać z bonusami w Fortunie, bo wtedy nie martwisz się o wynik meczu. Dla Kubiszyna będzie to zmiana otoczenia i na pewno większa presja niż ta, która towarzyszyła mu w GROMDZIE, ale wiemy, że potrafi sobie z nią radzić, a jego wyczyny w poprzednich walkach sprawiają, że jest tutaj ogromnym faworytem. Na kupon dodajemy właśnie jego zwycięstwo z kursem 1.48, co daje nam spore value, bo łączne AKO wtedy wynosi 2.29!

Fortuna
1.48
Don Diego wygra walkę

kupon na walki high league 3

fot. Pressfocus

 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze