Chociaż typy na League of Legends są na naszym portalu stale obecne dzięki analizom Maćka na europejskie rozgrywki, tak jednak od ostatniego typowania zmagań w Chinach czy Korei minęło trochę czasu, dlatego dziś wracamy z impetem! Sezon powoli zbliża się już do końca, bo pozostały już tylko trzy tygodnie meczowe, jednak w ramach nich ponad 40 spotkań, a mówimy tutaj tylko o rundzie zasadniczej! Z racji tego, że występuje różnica stref czasowych między nami a Chinami, to żeby oglądać i typować trzeba wstawać wcześnie rano, na tym polega odpowiedzialność! Zazwyczaj będziemy przygotowywać typy na kolejny dzień, jednak tym razem startujemy z samego rana!  Napiszcie w komentarzach, kto według was jest faworytem do wygrania ligi w tym roku, czy EDG utrzyma dobrą formę z rundy wiosennej? 

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Team WE – LGD Gaming
20.07.2021 r. Godz. 11:00

Klasyczne starcie w środku tabeli, bo właśnie takimi drużynami w tym sezonie są Team WE oraz LGD Gaming. Na wiosnę drużyny te zajęły odpowiednio szóste oraz czternaste miejsce, zatem rozstrzał między nimi był nieco większy niż w rundzie letniej, jednak w tym momencie obydwie drużyny mają szanse na zakwalifikowanie się do play-offów, zatem walka toczy się o najważniejszy cel dla każdej ekipy w LPL. Team WE ma co prawda trochę lepsze perspektywy na awans, jednak wszystko może się zmienić w ciągu następnych kilku spotkań. LGD natomiast w tym momencie jest tuż pod powierzchnią i ich ostatnie tygodnie będą walką o wydostanie się na powierzchnię, czyli pierwszą dziesiątkę tabeli. Co typuję w tym spotkaniu?

Według bukmacherów delikatnymi faworytami tego starcia są zawodnicy spod loga WE, jednak jest to niewielka różnica w kursach, sytuacja jest dosyć wyrównana. Według mnie obydwie te drużyny są na w miarę równym poziomie, Team WE ma teoretycznie lepszy bilans, jednak ma rozegrane o dwa spotkania mniej od swoich oponentów, a przed sobą ma jeszcze mecze z EDG, RNG, IG oraz TES, zatem rywali z najwyższej półki i bilans ten spokojnie może ulec zmianie. Na ten moment obydwie drużyny prezentowały się raczej podobnie w starciach z drużynami z topu, raz LGD zaskoczyło pokonując JDG, jednak pod kątem całego sezonu wyniki tych drużyn są bardzo podobne i ich gra również jest na równym poziomie.

Z tego powodu według mnie najlepszym typem na to spotkanie jest over 2,5 map w tracie spotkania. Ten mecz może zakończyć się zwycięstwem każdej z drużyn, ale według mnie nie będziemy świadkami dominacji któreś ze stron i raczej będzie potrzebna trzecia mapa do wyłonienia lepszej drużyny. Dla LGD Gaming rozpoczyna się walka o wspięcie się o przynajmniej jedno miejsce w tabeli, natomiast Team WE chce utrzymać swoje “wysokie” miejsce, zatem spodziewam się walki z obydwu stron i dobrego przygotowania do tego spotkania. Obydwie ekipy z pewnością mają z tyłu głowy to, że to z podobnymi rywalami najłatwiej jest urwać punkty, dlatego stawiam tutaj na trzy mapy!

STS
1.98
Powyżej 2,5 mapy

Baner grupy typerskiej facebook


JD Gaming – Bilibili Gaming

20.07.2021 r. Godz. 13:00

Drugie spotkanie powinno nam przynieść trochę więcej jakości gry, zwłaszcza po stronie JDG Gaming, którzy po sukcesach w 2020 roku tym razem również mają ambicje na świętowanie zwycięstw w fazie play-off. W tym momencie znajdują się oni na piątym miejscu w tabeli, jednak od drugiej drużyny, czyli FunPlus Phoenix dzieli ich tylko jedno zwycięstwo. Widzimy więc, że w czołówce jest bardzo ciasno i każde zwycięstwo w tym momencie może być na wagę awansu na wyższe miejsce i tym samym zapewnienia sobie lepszego startu w kolejnej rundzie. Przypominam, że każda kolejna grupa zaczyna play-offy od późniejszej rundy, zatem między piątym a drugim miejscem pojawiają się dwa dodatkowe mecze BO5, czego oczywiście każda drużyna chce uniknąć. Czy JDG udowodni swoją wyższość nad Bilibili Gaming?

BLG jest w tym momencie na dziewiątym miejscu w tabeli i tutaj również sytuacja jest jeszcze mocno niepewna dla większości drużyn, zwłaszcza że tuż za ich plecami czai się RNG, które w splicie letnim radzi sobie o wiele gorzej niż w wiosennym, jednak z pewnością w końcówce sezonu będą bardzo niebezpieczni. Wracając jednak do BLG, to drużyna ta gra bardzo w kratkę, czasami prezentuje dosyć solidny poziom, jednak czasami zdarzają jej się drastyczne wpadki. Nie błyszczą oni jednak specjalnie i to też z tego powodu to JDG jest faworytem w dzisiejszym pojedynku. BLG jest bowiem drużyną ze środka tabeli, JDG natomiast ma potencjał i ambicje na skończenie rundy zasadniczej na podium tabeli.

Według mnie w tym meczu będziemy świadkami pokazu siły ze strony JDG, które potrzebuje zwycięstw w tej fazie sezonu, a taki rywal jak BLG jest świetny dla zbudowania sobie zaplecza na końcówkę, gdzie czekają ich jeszcze pojedynki z FPX czy RNG. Yagaoo, Zoom, Kanavi, to jedni z najlepszych zawodników na świecie i w najważniejszych momentach splitu potrafią oni wziąć ciężar gry na swoje barki i zapewnić drużynie sukces. Według mnie w tym spotkaniu jest bardzo mała szansa na niespodziankę, bo tak jak mówiłem BLG raczej buduje swoją pozycję w tabeli na triumfach ze słabszymi rywalami, natomiast nie pokazuje nic specjalnego w walce z drużynami z topu! Zwycięstwo JDG ląduje na moim kuponie, dzięki czemu uzyskujemy podwojenie stawki!

STS
1.50
JDG wygra spotkanie

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.


Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon sts esport 19.7

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze