Czas na ostatni tydzień rundy zasadniczej letniego splitu LPL! Dziś rano w niesamowitej grze, FPX pokonało DMO 2:0, czy jutro czeka nas podobne starcie z udziałem faworyta? Jutro również będziemy mogli oglądać dwa pojedynki, jednak ja zdecydowałem się na singla z jednego z nich i mam nadzieję, że mi się to opłaci. Start już o 11:00, a tymczasem zapraszam do lektury analizy!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Edward Gaming – Victory Five
04.08.2020 r. Godz. 11:00

 

 

Gdyby podczas wiosennego splitu LPL, ktoś powiedziałby mi, że Victory Five będzie miało zagwarantowany udział w fazie play-off, a walczyłoby o bezpośredni awans do półfinałów, prawdopodobnie wyśmiałbym go. Drużyna, która potrafiła wygrać tylko jedną mapę w pierwszej fazie sezonu odmieniła się całkowicie w lecie, pokazując naprawdę wysoki poziom gry. Bilans 10-4, co daje 71% wygranych spotkań, w tym zwycięstwa na takie drużyny jak JDG czy TES pokazują, że zasługują na swoje miejsce w play-offach. Zmiany w składzie okazały się kluczem do sukcesu drużyny, jednak nikt chyba nie spodziewał się aż takiego progresu.

Przyjrzyjmy się sytuacji w tabeli. Jutrzejszy przeciwnicy V5, czyli Edward Gaming obecnie zajmują jedenaste miejsce w tabeli z bilansem 6-8, a przez dzisiejszą wygraną FPX nie mają już szans na awans do dalszej fazy rozgrywek. Oznacza to, że ich najbliższe dwa spotkania nie będą miały wielkiego znaczenia. Po drugiej stronie mamy Victory Five, czyli drużynę, która obecnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli, gwarantujące bezpośredni awans do półfinałów. Tuż za ich plecami czai się jednak drużyna Suning, która z pewnością będzie liczyć na potknięcie swoich rywali, przez co będą mogli zacząć zmagania od dalszej fazy.

Jak wyglądała ostatnia forma drużyn? Zarówno EDG jak i V5 poprzedni tydzień rozgrywek zakończyli z wynikiem 2-0, jednak Victory Five musiało mierzyć się z JDG oraz WE, czyli drużynami z górnej części tabeli, natomiast Edward Gaming toczyło pojedynki z drużynami z końcowych miejsc. Dodatkowo wydaje mi się, że ich zwyżka formy mogła wynikać z istniejącej ciągle nadzieji na zakwalifikowanie się do fazy play-off, natomiast wraz z utratą tej szansy, spodziewam się znacznej utraty morale, co z kolei przyczyni się do gorszej gry. I tu kolejny raz do gry wchodzi przeciwieństwo, gdyż to V5 ma teraz ogromne pokłady motywacji, żeby utrzymać czwartą lokatę. Jednocześnie nie ma tutaj aż tak dużego czynnika presji, gdyż w wyniku niepowodzenia po prostu zaczną kolejną fazę od pierwszej rundy.

Victory Five, odradzając się niczym feniks z popiołów pokazało nam, że jest naprawdę dobrą drużyną. W aktualnym składzie widać polot, pomysł na swoją grę oraz dobre wykonywanie planu. Teraz stoją przed wyzwaniem, aby udowodnić wszystkim, że są godni czwartego miejsca w jednej z najlepszych, o ile nie najlepszej lidze świata. Uważam, że przygotują się do tego spotkania bardzo dokładnie, i będą starać się jak najszybciej i jak najlepiej zakończyć to spotkanie. Ponadto coraz więcej meczów kończy się w wyniku jednostronnej dominacji drużyny, co wynika z aktualnej mety i sposobu zamykania gier. Z tego powodu spodziewam się wyniku 2-0 na korzyść Victory Five i taki typ umieszczam na swoim kuponie.

Podsumowując całą analizę, jutrzejszy ranek może dać nam wiele odpowiedzi na temat rozstawienia drużyn w kolejnej rundzie. Victory Five ma za sobą argumenty jednakowo w postaci przewagi umiejętności, którą gracze tej formacji pokazywali przez cały split, ale także przewagę okoliczności. Uważam, że są oni o wiele lepszą drużyną niż EDG, a jutrzejszy mecz będzie idealną okazją, żeby to udowodnić. Gracze V5 pokazywali się fenomenalnie zarówno pod kątem indywidualnych zagrań, jak również drużynowych rotacji po mapie. Wygrana 2-0 pozwoli im bezpiecznie patrzeć na ostatni mecz, gdyż zagwarantują sobie wtedy o wiele lepszy bilans mapowy, który również jest brany pod uwagę przy końcowych wynikach. Moim zdaniem Victory Five nie da cienia szansy zespołowi Edward Gaming, a fakt utraty możliwości awansu do fazy play-off dodatkowo niekorzystnie wpłynie na graczy EDG. Dla nich to już koniec sezonu, dlatego nie spodziewam się postawienia przez nich wyraźnego oporu.

 

Edward Gaming – Victory Five
04.08.2020 r. Godz. 11:00
Typ: Handicap map: Victory Five (-1,5)
Kurs: 2.27

 

Baner grupy esport

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

 

Kupon

Zaloguj się aby dodawać komentarze