Pierwszy dzień Mistrzostw Świata U20 w hokeju na lodzie poszedł zgodnie z planem. W braterskiej rywalizacji Czechów ze Słowakami oglądaliśmy aż dziewięć goli, a jeden z liderów fińskiej reprezentacji Aatu Räty popisał się czteroma punktami kanadyjskimi. Dzisiaj postaram się pójść za ciosem i w Fortunie przygotowałem zakład specjalny związany ze spotkaniem Łotwy z Kanadą. Faworyt jest jeden, ale czy outsider pokusi się o bramkę? Przekonajmy się, zapraszam!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Łotwa U20 – Kanada U20: typy i kursy bukmacherskie (11.08.2022)

Łotwa rozpoczęła swoje zmagania na tegorocznych Mistrzostwach Świata U20 od porażki z Finami. Oczywiście mało kto, dawał im szanse na zwycięstwo z faworyzowanym Suomi, ale muszę przyznać, że oglądając przebieg tej rywalizacji, bardzo podobała mi się gra outsidera przede wszystkim w PP. Szybkie i dokładne rozgrywanie krążka pomiędzy zawodnikami w strefie obronnej rywala wyglądało świetnie i efektem tego był gol honorowy strzelony w trzeciej tercji przez Klavsa Veinbergsa. Niestety w początkowej fazie meczu z Finlandią przytrafiały się błędy w ataku i kilka z nich zostało wykorzystanych przez utalentowanych rywali. Niemniej jednak Łotysze pokazali się lepiej, niż wskazuje to wynik i z dużymi nadziejami podchodzą do spotkania z gospodarzami MŚ U20. Naturalnie nikt nie spodziewa się wygranej, ale możliwość sprawdzenia się z najlepszymi ze swojego pokolenia daje motywację do pracy nad swoją przyszłością i karierą być może w NHL. Jest to też okno wystawowe dla outsidera. Czy tym razem Łotwa straci mniej bramek?

Kanada jest oczywiście jednym z głównych faworytów, aby na własnym lodzie sięgnąć po złoto podczas Mistrzostw Świata U20 w hokeju na lodzie. Poprzednim razem się ta sztuka nie udała i przegrana w finale z Amerykanami z pewnością boli do dzisiaj. Jest dodatkowa motywacja, aby tym razem spełnić swoje marzenie i stanąć na najwyższym stopniu podium. Jeżeli popatrzymy sobie na skład ekipy spod znaku Klonowego Liścia, to mamy jednego wielkiego nieobecnego, który jest Cole Perfetti. Jest to zawodnik, który zasmakował już gry w NHL, a konkretnie w Winnipeg Jets, ale jego kontuzja nie pozwala wziąć udział w turnieju rozgrywanym w domu. Największą gwiazdą Kanady został więc Mason McTavish, który również ma za sobą debiut w najlepszej lidze hokeja na lodzie, a kampanię 2021/2022 spędził w Hamilton Bulldogs, które zostało Mistrzem OHL. On sam brylował w finale i przyczynił się do triumfu swojego klubu. Czy swoją jakość i talent pokaże na MŚ U20?

Zagranie hokej

Co obstawiać?

Nasz specjalny zakład gramy w Fortunie, gdzie czekają na Ciebie bonusy na start! Tak jak wspomniałem wyżej, byłem zdziwioną bardzo dobrą grą Łotyszy w PP. Zawodnicy tego kraju oddawali wiele trudnych strzałów do wyłapania dla przeciwnika i udało się w trzeciej przewadze strzelić gola. Jestem zdania, że outsiderzy będą mieli swoje okazje, aby ponownie zdobyć bramkę. Kanada nie miała wiele czasu, aby zgrać swój zespół i przed rozpoczęciem tegorocznych Mistrzostw Świata U20 mierzyła się jedynie ze Szwedami, wygrywając 4:3. Naturalnie różnica klas jest ogromna, ale przy wysokim prowadzeniu np. 0:5 pojawia się rozprężenie i liczę, że Łotwa to wykorzysta. Poza tym faworyci zapewne złapią kilka kar, a to stwarza okazje dla outsidera, który w PP zaprezentował się korzystnie na tle Finów.

Dokładam do tego dwa punkty największej obecnie gwiazdy reprezentacji Kanady, a więc Masona McTavisha. Jest to hokeista, który wziął udział w tegorocznych zmaganiach na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i wraz z nią doszedł do ćwierćfinału tamtego turnieju. Liczę, że jego już spore doświadczenie w tak młodym wieku na seniorskich taflach zaprocentuje świetnym występem przed własną publicznością. Napastnik ten będzie miał swoje okazje w PP, ale też w równowadze i wie, w którym momencie odpowiednio podać do kolegi lub spróbować strzału na bramkę przeciwnika. W meczu towarzyskim ze Szwedami popisał się golem, tym razem mam nadzieję na minimum dwa jego punkty w kanadyjce. Kod promocyjny do Fortuny na Ciebie czeka!

Maksymalna stawka na ten zakład wynosi 200 PLN!

Fortuna
2.50
Obie drużyny strzelą gola + M. McTavish powyżej 1.5 punktu w punktacji kanadyjskiej (maksymalna stawka 200 PLN)

Baner Fortuna

miejsce specjal hokej Fortuna

MŚ hokej Fortuna zakład specjalny

AKO 10.08. specjal MŚ Fortuna

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze