Gdzie są transmisja z siatkarskiej Ligi Narodów? Mecze Polski w Lidze Narodów, a także pozostałe spotkania tych rozgrywek możesz oglądać w telewizji i za pośrednictwem transmisji online. Liga Narodów dostępna jest na żywo również w transmisjach bukmacherskich. Za darmo wszystkie spotkania tych rozgrywek obejrzysz w Betclic TV. Gdzie jeszcze znajdziesz stream online z Ligi Narodów?

Liga Narodów siatkówka 2022 gdzie oglądać?

Dla kibiców siatkówki to istotne rozgrywki, bo co roku w Lidze Narodów występuje polska reprezentacja. Biało-Czerwoni grają w towarzystwie 16 najlepszych ekip na świecie. Wszystkie mecze w fazie grupowej i pucharowej możesz oglądać za darmo u bukmachera Betclic. Stream online u tego operatora działa na stronie betclic.pl i mobilnej aplikacji na iOS/Android.

Kliknij i sprawdź nasze typy na siatkarską Ligę Narodów!

Jak oglądać w Betclic TV siatkarską Ligę Narodów? Transmisje u bukmacherów mają to do siebie, że są dostępne dla pełnoletnich widzów. Co więcej, przed oglądaniem trzeba zarejestrować konto. W Betclic możesz to zrobić wybierając nasz link poniżej, a dodatkowo otrzymasz na start zakład bez ryzyka do 200 złotych.

W transmisjach live z siatkarskiej Ligi Narodów pomaga też inny bukmacher: Fuksiarz. W przypadku tego operatora możesz uzyskać voucher na Polsat Box Go, gdzie również pojawiają się transmisje na żywo z Ligi Narodów.

Transmisje na żywo z Ligi Narodów w siatkówce

W zakładach Fuksiarz nie tylko możesz typować siatkówkę, ale przy okazji oglądać mecze. Co prawda, transmisje oferowane są przez Polsat Box Go, ale dzięki voucherowi od Fuksiarza możesz oglądać je za darmo przez 30 dni. Na tej platformie dostępne są sportowe anteny Polsatu, które transmitują mecze Ligi Narodów w siatkówce. To właśnie tam obejrzysz na żywo zmagania polskiej reprezentacji, a także pozostałe drużyny narodowe.

Jak oglądać za darmo Ligę Narodów? Istotnym elementem jest odpowiednia rejestracja u bukmachera Fuksiarz. Jak ją zrobić? Przede wszystkim trzeba skorzystać z naszego specjalnego linku do tego operatora. Jeśli naciśniesz nasz przycisk do Fuksiarza, to automatycznie aktywujesz kod promocyjny na darmowe transmisje. Co dalej?

Po rejestracja wystarczy dokonać wpłaty na konto o minimalnej wartości 50 zł. To wystarczy, że zgłosić się do bukmachera po voucher na Polsat Box Go. Łap dokładną instukcję:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
  5. Oglądaj mecz

Gdzie za darmo oglądać siatkarską Ligę Narodów?

Jak wspominaliśmy wcześniej – na platformie Polsat Box Go znajdziesz wiele transmisji z Ligi Narodów. Aktywując voucher od Fuksiarza będziesz miał darmowy dostęp przez 30 dni. W tym czasie możesz korzystać z transmisji za pośrednictwem serwisu online Polsat Box Go lub aplikacji na Android/iOS.

Co więcej, mecze Polski w Lidze Narodów siatkówki obejrzysz za darmo również w Telewizji Polskiej. Programy TVP posiadają prawa do transmisji Ligi Narodów, jeśli w danym meczu występuje nasza reprezentacja. W takiej sytuacji, jeśli kibicujesz Polsce, to mecze w Lidze Narodów obejrzysz za darmo m.in. w TVP 1 i TVP Sport.

Liga Narodów siatkówka – transmisje bukmacherów

W zakładach online nie tylko zagrasz typy bukmacherskie, ale często możesz też oglądać wydarzenia sportowe. Najlepsi operatorzy transmitują wiele rozgrywek siatkarskich, w tym również Ligę Narodów. Tak jest w przypadku oferty Betclic. To jeden z liderów, jeśli chodzi o transmisje online. W Betclic TV są dostępne transmisje ze wszystkich potyczek Ligi Narodów w sezonie 2022. To okazja na oglądanie tych rozgrywek zupełnie za darmo.

Gdzie oglądać Ligę Narodów w siatkówce? Sprawdź Betclic!

W Betclic możesz oglądać łącznie ponad 100 meczów Ligi Narodów w pojedynczym sezonie. Bukmacher ten od pierwszej kolejki transmituje wszystkie spotkania tych rozgrywek. W Betclic TV obejrzysz turnieje rozgrywane w Kanadzie, Polsce czy pozostałych zakątkach świata. Co więcej, to operator z prawami TV do fazy pucharowej. To oznacza, że za pośrednictwem Betclic możesz śledzić też decydujące pojedynki Ligi Narodów.

Oglądaj LIGĘ NARODÓW ZA DARMO w Betclic TV >>

W Betclic transmisje dostępne są tylko dla zarejestrowanych graczy. Co więcej, bukmacher stawia warunek, że player video będzie działał, jeśli będziesz posiadał dowolne środki na koncie lub miał w rozliczeniu kupon zagrany w przeciągu ostatnich 24 godzin. Wówczas transmisje są w pełni darmowe.

Liga Narodów najważniejsze informacje

To rozgrywki organizowane przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej. Liga Narodów zastąpiła Ligę Światową. To nowy format rozgrywek, który koncentruje się na cyklicznych turniejach w kilku państwach. Na podstawie występów w fazie grupowej formuje się runda pucharowa, w której udział weźmie osiem najlepszych ekip. Polska reprezentacja w dwóch z trzech ostatnich edycji zdobywała medal Ligi Narodów. Czy tak będzie tym razem?

Liga Narodów 2022 – kiedy i o której są mecze? TERMINARZ

Turnieje Ligi Narodów w 2022 roku mają to do siebie, że często organizowane są w poza europejskiej strefie czasu. Już w pierwszym tygodniu uczestnicy grają w Brazylii i Kanadzie, co dla polskich kibiców oznacza mecze wieczorem lub nocą. Ba, w drugim tygodniu odbędą się rozgrywki na Filipinach, a w trzecim w Japonii. Wszystko to oznacza różne strefy czasowe, co trzeba brać pod uwagę wybierając transmisje z meczów.

Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że turniej finałowy zostanie rozegrany w Bolonii. To oznacza komfortowe godziny oglądania dla polskich kibiców.

Faza grupowa Ligi Narodów zostanie rozegrana w dniach 8 czerwiec – 10 lipiec. Następnie od 20 do 24 lipca odbędzie się runda pucharowa tegorocznej Ligi Narodów.

Liga Narodów transmisje w TV, mecze na żywo w Internecie

Transmisje w TV z Ligi Narodów możesz obejrzeć właśnie za pośrednictwem vouchera od Fuksiarz. Polsat Box Go to platforma, którą możesz zainstalować na Smart TV. Na koncie online aktywujesz kod, dzięki któremu uzyskasz darmowy dostęp do transmisji z Ligi Narodów.

Mecze na żywo w internecie z Ligi Narodów obejrzysz też w serwisie TVP Sport. W tym przypadku będziesz ograniczony tylko do spotkań z udziałem Biało-Czerwonych. Jak wyjaśnialiśmy wcześniej – TVP posiada prawa do transmisji meczów polskiej reprezentacji.

Liga Narodów w telewizji

W telewizji mecze Ligi Narodów transmitowane są m.in. przez kanały: Polsat Sport, Polsat Sport Extra lub Polsat Sport News. Jeśli chodzi o otwartą telewizje, czyli TVP to spotkania polskiej drużyny obejrzysz w TVP 1, TVP 2 lub TVP Sport (w zależności do aktualnego programu TV). Jeśli chodzi o platformę Polsatu, to jest ona kodowana i dostępna dla abonamentów telewizji cyfrowej/kablowej. Kanały Telewizji Polskiej są otwarte i możesz je oglądać np. w naziemnej TV.

Streamy online w Internecie z Ligi Narodów

W internecie streamy na żywo zapewnia Betclic, a także platforma Polsat Box Go. W przypadku bukmachera transmisja jest darmowa. Aby z niej skorzystać należy posiadać zarejestrowane konto w serwisie betclic.pl. Przypomnijmy, że może je posiadać tylko pełnoletnia osoba.

FAQ

Gdzie oglądać Ligę Narodów w siatkówce?

Transmisje w TV oferują kanały Polsatu, a mecze Polski obejrzysz też w TVP Sport.

Gdzie za darmo w internecie oglądać siatkarską Ligę Narodów?

Darmowy stream online z Ligi Narodów zapewnia bukmacher Betclic.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze