Obecnie wszyscy żyjemy meczami reprezentacji, finałem French Open z udziałem Igi Świątek oraz finałem w NBA, ale dzisiaj odbędzie się jeszcze jedno bardzo ciekawe spotkanie. Legia Warszawa, czyli Mistrz Polski, zmierzy się dzisiaj z Cracovią, która zdobyła tegoroczny Puchar Polski. Niektórzy nie traktują Superpucharu Polski poważnie, ale jestem pewny, że obie drużyny zrobią dzisiaj wszystko, żeby odnieść zwycięstwo, bo bardzo tego potrzebują. Zapraszam do mojej analizy i sprawdzenia typu na to spotkanie!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Legia Warszawa vs Cracovia

W siedmiu ostatnich meczach o Superpuchar Polski Legia wystąpiła aż sześciokrotnie. Bardzo trudno uwierzyć w to, że zespół z Warszawy nie wygrał żadnego z tych spotkań. Może to świadczyć o tym, że najbardziej utytułowany polski zespół ostatnich lat nie podchodzi do tych spotkań z pełnym zaangażowaniem. Nie wydaje mi się jednak, żeby dzisiaj miało być tak samo. Piłkarze trenera Michniewicza, którego notabene nie będzie na dzisiejszym meczu, znajdują się w kryzysie i będą chcieli poprawić swoją sytuację, a zdobycie trofeum na pewno w tym pomoże. Cracovia jednak również potrzebuje zwycięstwa, ponieważ nie zaznała go od pięciu ligowych meczów. Czego zatem możemy się dzisiaj spodziewać?

Na stadionie w Warszawie zobaczymy dzisiaj Mistrzów Polski i zdobywców Pucharu Polski. Chyba jednak nikt nie powie, że te drużyny utrzymały mistrzowski poziom. Legia nie dała rady w eliminacjach Ligi Mistrzów, a następnie poległa w eliminacjach Ligi Europy. Z kolei Cracovia już na samym początku nie dała rady piłkarzom z Malmö. W lidze obie drużyny również spisują się poniżej oczekiwań. Z tych powodów zakładam, że czeka nas ciekawe widowisko, w którym obie drużyny zrobią wszystko, żeby odnieść zwycięstwo.

Atutem Legii może być gra na własnym stadionie. Zespół ze stolicy wygrał trzy ostatnie bezpośrednie starcia z Cracovią u siebie. Trener Probierz będziesz szukał na to recepty, ale czy taka sztuka mu się uda? Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Legia, ale moim zdaniem kurs na tę drużynę jest zaniżony. Odradzam grania czystej jedynki lub dwójki, ponieważ moim zdaniem to bardzo ryzykowne. Poniżej mój typ na to spotkanie.

  grupa

Co obstawiać?

W tym meczu decyduję się na zakład łączony, który składa się z trzech typów. Mam nadzieję, że połączenie bramek, kartek i rzutów rożnych okaże się skuteczne. Pierwszy typ dotyczy tego, że zobaczymy co najmniej 2 bramki. Siedem wspomnianych meczów o Superpuchar Polski kończyło się minimum dwoma golami, a najczęściej było ich 4 lub więcej. Można więc stwierdzić, że mecze o ten tytuł nie są zamkniętymi widowiskami i dzisiaj też możemy spodziewać się minimum dwóch goli. Dodam jeszcze, że 4 z 5 ostatnich meczów Legii to overy 1.5. Z kolei osiem ostatnich spotkań Cracovii również kończyło się z minimum dwoma golami. Cztery ostatnie bezpośrednie potyczki to również overy 1.5. Mam wrażenie, że dzisiaj będzie tak samo.

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami to 7 żółtych kartek. Wcześniej było ich aż 9. Jeszcze wcześniej również 7. Jak widać, mecze pomiędzy Cracovią a Legią obfitują w żółte karki, a stawka spotkania również może zachęcić do mocnej i agresywnej gry. Over 3.5 powinien być zatem pokryty bez większych problemów.

5 z 6 ostatnich ligowych meczów Cracovii zakończyło się z minimum 11 rzutami rożnymi. 3 z 4 ostatnich meczów Legii również przyniosło 11 kornerów. Obie drużyny lubią ten stały fragment gry i często na niego liczą. Mam wrażenie, że dzisiaj będzie tak samo. Moim zdaniem typy te wyglądają bardzo bezpiecznie i mam nadzieję, że okażą się trafione.

Nasz typ: Powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtych kartek i powyżej 8 rzutów rożnych

Kurs: 2.20

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

kupon betfan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze