Siatkarskie mistrzostwa Europy nie wyhamowują, dzięki czemu dziś mamy kolejne spotkania. Wieczorem dojdzie do interesujących spotkań, w których udział wezmą Holendrzy, a także nasi grupowi rywale, czyli Belgowie z Ukrainą. Tym razem kupon przygotowałem w STS.

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Zachęcam jeszcze do sprawdzenia naszego kodu promocyjnego w STS, który zapewni Ci najlepsze i najwyższe promocje na start. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj -> https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/. Wszystko sprawdzone? To teraz przejdźmy do typowania związanego z meczami Holendrów i Belgów na siatkarskich mistrzostwach Europy mężczyzn.

Finlandia vs Holandia (07.09.2021 r. 19:00)

W tym spotkaniu zmierzą się drużyny, które w grupie C zajmują pierwsze i trzecie miejsce. Holendrzy na ten moment są liderami, ale mają o jeden mecz więcej od Finów i Rosjan, którzy sensacyjnie zajmują dopiero czwarte miejsce! O ile fakt, że Finowie mieli szarpać się o awans z okolic czwartego miejsca jest wytłumaczalne, tak ekipa z Niderlandów niespodziewanie okupuje najwyższą lokatę. Zaskakująco, ponieważ wczoraj sensacyjnie ograli, fenomenalnie grających do tej pory Turków, trzy do jednego. Holendrzy na ten moment mają trzy zwycięstwa, zdobyte w meczach odpowiednio z: Hiszpanami, Macedończykami i Turkami. Jedyną porażkę, jaką ponieśli do tej pory, jest ta sprzed trzech dni. Wówczas po zaciętym spotkaniu ulegli w tie-breaku reprezentantom Rosji. Podobnie wygląda sytuacja, jeżeli mówimy o sytuacji Finów, z tym, że oni do tej pory zagrali o jedno spotkanie mniej. Najpierw poradzili sobie trzy do jednego z Macedończykami, później do zera rozprawili się z Hiszpanami, a w trzeciej kolejce zdołali urwać zaledwie jednego seta Rosjanom. Przed obstawieniem należy zwrócić uwagę, że obie kadry grały do tej pory wyrównane spotkania, kiedy dochodziło do starć z silniejszym zespołem. Typując te spotkanie należy zwrócić uwagę również na to, że Holendrzy dysponują lepszymi zawodnikami na każdej pozycji. Potwierdzają to zajmowane lokaty w rankingu FIVB, ponieważ drużyna z Niderlandów zajmuje czternaste miejsce, a Finowie dwudzieste szóste. Dlatego też, choć spodziewam się zaciętej rywalizacji, tak sądzę, że w ostatecznym rozrachunku lepsi okażą się Holendrzy. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu przedłużą nadzieję do awans z pierwszej pozycji z grupy C. Dodatkowo niderlandzka drużyna zagra bez większej presji, ponieważ wiadome jest, że już na pewno znajdzie się wśród szesnastu najlepszych drużyn europejskiego czempionatu.

Moja propozycja: zwycięstwo reprezentacji Holandii

Kurs: 1.50

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Ukraina vs Belgia (07.09.2021 r. 20:30)

Choć Biało – Czerwoni mają dziś dzień przerwy od gry, tak nasza grupa nie zwalnia tempa. Nasi jutrzejsi rywale dziś zmierzą się z Belgami, którzy będą chcieli zrehabilitować się po porażce do zera z kadrą dowodzoną przez Vitala Heynena. Z kolei reprezentanci Ukrainy będą chcieli utrzymać się na zaskakującej trzeciej pozycji w grupie A. Belgowie po czterech meczach mają na koncie zaledwie jedno zwycięstwo. Pewne trzy wygrane seta i zero straconych z Grekami na niewiele się zdały, ponieważ tylko dzięki temu, że mają mniej straconych setów, znajdują się w grupie przed Portugalczykami. Dziś „Czerwone Diabły” będą chciały udowodnić, że są w stanie awansować do kolejnej rundy bez potrzeby liczenia małych punktów. Z kolei siatkarze z Ukrainy sensacyjnie zajmują, jak na razie trzecie miejsce. Po trzech meczach mają na koncie wygrane odpowiednio po tie-breaku: z Grekami i Portugalczykami. Jedyną porażkę zanotowali, kiedy do zera przegrali z Serbami. Teoretycznie dużo lepszymi graczami dysponuje reprezentacja Belgii i to na każdej pozycji. Jednak, aby słowa znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości, belgijscy zawodnicy będą musieli to udowodnić, rywalizując z ambitnymi graczami z Ukrainy. Jeżeli mielibyśmy kierować się typami z perspektywy zajmowanych lokat w rankingu FIVB, to Belgowie zajmują dwudziestą drugą lokatę, a Ukraińcy dwudzieste czwarte. Dlatego też spodziewam się zaciętego meczu. Zmierzą się obie reprezentacje, które będą głodne sukcesu. Belgowie będą chcieli udowodnić, że tylko słabiej rozpoczęli turniej, a teraz będą się rozkręcać z meczu na mecz. Z kolei reprezentacja Ukrainy może sensacyjnie awansować do kolejnej rundy z trzeciego miejsca w grupie i z pewnością nie będą chcieli zmarnować takiej okazji. Dlatego też typuję, że w tym spotkaniu zobaczymy więcej, niż trzy sety.

Moja propozycja: w tym meczu będzie czwarty set

Kurs: 1.42

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
fot. Krzysztof Porębski

Zaloguj się aby dodawać komentarze