Pierwsza kolejka ligi angielskiej była bardzo ciekawa, ale faworyci najczęściej odnosili zwycięstwa. Do tej grupy należy zaliczyć Liverpool, czyli obecnego Mistrza Anglii, oraz Chelsea, której celem minimum powinno być miejsce na podium. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w drugiej kolejce i bez wątpienia jest to prawdziwy hit! Poza tym zobaczymy kilka ciekawych spotkań. Zapraszam do mojej analizy dwóch moim zdaniem najciekawszych meczów!

Załóż konto z kodem: 400PLN, aby otrzymać:

200 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 520 pln

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Southampton vs Tottenham

Pierwsze dzisiejsze spotkanie to starcie dwóch drużyn, które bardzo mocno potrzebują zwycięstwa. Tottenham zaczął sezon od porażki z Everton, a Southampton poległ na stadionie Crystal Palace. Trudno mówić, który wynik jest większą niespodzianką, ale pewne jest, że obie drużyny liczyły na zupełnie inny start. Święci chcą poprawić swój wynik sprzed roku, którym było zajęcie 11. miejsca, a Koguty chcą wreszcie wskoczyć do TOP4. Dzisiejsze zwycięstwo bardzo mocno pomogłoby w zbliżeniu się do tych celów.

Na papierze zdecydowanym faworytem są dzisiaj piłkarze Mourinho. Kadra zespołu jest dużo silniejsza, ambicje są dużo większe, indywidualności takie jak Son czy Kane mówią same za siebie, a skład uzupełnili tacy piłkarze jak Doherty i Hojbjerg. Mimo wszystko nie mam przekonania co do tego, że to właśnie piłkarze z Londynu zgarnąć komplet punktów. Tottenham w 1. kolejce zagrał bezbarwnie, czego efektem była porażka z Evertonem. Lepsze miało być starcie w eliminacjach Ligi Europy, ale tam również nie było najlepiej, ponieważ Spurs męczyło się do 80. minuty. Trudno mi zatem stawiać Tottenham w roli faworyta. Drużyny Mourinho nigdy nie grały ładnej piłki, ale obecnie jest moim zdaniem jeszcze gorzej. Może dzisiaj będzie poprawa, ale ja na to spotkanie przygotowałem inne rozwiązanie.

Z kolei Święci chcieli pójść za ciosem, którym była dobra końcówka poprzedniej kampanii, ale już pierwsze starcie z Crystal Palace przyniosło ogromne rozczarowanie. Taka sobie gra przez pełne 90 minut, spora nieporadność w ataku i brak pełnego zaangażowania – to właśnie rzuciło mi się w oczy. Lekiem miało być spotkanie w ramach Pucharu Ligi Angielskiej, ale tam było podobnie i to Brentford awansowało dalej. Piłkarze trenera Hasenhuttla nie są zatem odpowiednio przygotowani, ale szybko muszą się pozbierać, ponieważ dzisiejszy rywal również ma wiele do udowodnienia.

Co obstawiać?

Na ten mecz znalazłem typ, który mocno mnie zaciekawił i który moim zdaniem ma duże szanse powodzenia. Mianowicie decyduję się na to, że zobaczymy starcie, które zakończyły się dwiema, trzema lub czterema golami. Takim rezultatem kończyło się 6 z 7 ostatnich meczów Świętych oraz 5 z 6 ostatnich spotkań Kogutów. Taki typ byłby trafiony również w 5 z 7 ostatnich bezpośrednich potyczek. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo.

Dlaczego nie decyduję się na granie w którąkolwiek ze stron? Ponieważ obie drużyny mnie w tym momencie do siebie nie przekonują. Nadal nie wiemy, jakie są ostateczne kadry. Obie ekipy zaczęły od porażek, a ostatnie bezpośrednie starcia wygrywali raz jedni raz drudzy. Z tego powodu decyduję się na nieoczywisty, ale moim zdaniem bardzo prawdopodobny typ.

Nasz typ: przedział bramek 2-4

Kurs: 1.54

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Chelsea vs Liverpool

Chyba wszyscy piłkarscy kibice zgodzą się z tym, że to spotkanie jest największym wydarzeniem tego weekendu. Liverpool w poprzednim sezonie był całkowicie poza zasięgiem i bez najmniejszych problemów zgarnął swój upragniony tytuł Mistrza Anglii. Teraz kolejka do tytułu jest chyba jeszcze dłuższa i z całą pewnością znajduje się w niej Chelsea, która dokonała niesamowitych wzmocnień. Obie drużyny w pierwszej kolejce odniosły zwycięstwa, ale nie przyszły one zbyt łatwo. Czego zatem możemy spodziewać się dzisiaj?

Moim zdaniem walki o komplet punktów z obu stron. Kadra, jaką obecnie dysponuje Lampard sugeruje, że ten zespół jest w stanie włączyć się do walki o sam szczyt tabeli. Werner, Havertz, Zyiech, Chillwell oraz Silva to transfery, które muszą dodać wiele jakości w składzie. Szkoda, że piłkarze z Londynu nie wystąpią dzisiaj w optymalnym zestawieniu, ale tak jak wspomniałem – kadra jest szeroka i mocna, co powinno bardzo mocno pomóc. W pierwszej serii gier Chelsea mierzyła się z Brighton. Piłkarze z Londynu wygrali 3:1 i zaprezentowali się co najwyżej przyzwoicie. Wiele jest jeszcze do poprawy i dzisiaj przekonamy się, czy coś zostało już usprawnione. Starcie z obecnym Mistrzem Anglii to zupełnie inne wyzwanie.

Co z kolei można napisać o zespole Liverpoolu? Zwycięstwo z Leeds 4:3 rodziło się w ogromnych bólach, ale trzeba przyznać, że piłkarze Kloppa radzą sobie w takich spotkaniach bardzo dobrze. Zwycięstwa w takich starciach pokazują, że tę ekipą ponownie stać na bardzo dużo. W tym meczu w oczy rzuciła mi się słabsza gra Van Dijka i Alexandra-Arnolda. Mówimy tu o piłkarzach świetnych, ale zaciekawiła mnie gorsza postawa tej dwójki. Dzisiaj rywale będą dużo groźniejsi, więc trzeba będzie wrócić do poziomu sprzed roku. Liverpool jedzie na Stamford Bridge po zwycięstwo, ale z całą pewności The Blues nie przejdą obok tego spotkania.

Co obstawiać?

Od samego początku na ten mecz miałem w głowie tylko jeden typ – BTTS. Obie drużyny postawiły przed sobą ambitne cele i obie będą walczyły o komplet punktów. Siła ofensywna po obu stronach jest niesamowita i chyba każdy spodziewa się tutaj bramek. Z kolei gra obronna Liverpoolu i Chelsea nie przekonują, co moim zdaniem wykorzystają Mane, Salah, Firmino oraz z drugiej strony Werner, Havertz czy Hudson-Odoi. Lampard i Klopp również nie lubią bawić się w żadne kalkulacje i będą wymagali od swoich graczy walki o zwycięstwo, które da się osiągnąć tylko i wyłącznie poprzez zdobywanie bramek.

Wszystkie 7 ostatnich oficjalnych meczów Liverpoolu kończyło się bramkami po obu stronach. 4 z 5 ostatnich spotkań Chelsea to również BTTS-y. 7 ostatnich bezpośrednich potyczek to 5 BTTS-ów. Wiele wskazuja na to, że dzisiaj będzie tak samo i właśnie na ten typ się decyduję.

Nasz typ: BTTS

Kurs: 1.52

typy premier league pzbuk

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze