Łączymy dwie ligi i trafiamy czwarty kupon z rzędu? PHL+NHL AKO 2.10!

Listopadowa klątwa przełamana i udało nam się trafić trzeci kupon z rzędu. Panthers się nie oszczędzali i oddali ponad 40 celnych strzałów, a w Columbus byliśmy świadkami goli w każdej tercji. Dziś oferta nas nie rozpieszcza, dlatego zdecydowałem się na połączenie Polskiej Hokej Ligi z National Hockey League. Na początek zajrzymy do Nowego Targu na rywalizację Podhala z JKH Jastrzębiem. Później przeniesiemy się do Ottawy na starcie Senators z Buffalo Sabres. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc liczę na czwarty trafiony kupon z rzędu! Już bez przedłużania zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi predykcjami.

125 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1685 zł - TYLKO U NAS!

Podhale Nowy Targ – JKH Jastrzębie: typy i kursy bukmacherskie (16.11.2022)

W Europie była przerwa na reprezentacje. Dopiero od wczoraj wrócili do grania hokeiści w PHL. We wtorek mieliśmy jedno spotkanie, a dziś dokańczamy 20. kolejkę. Zarówno jedni, jak i drudzy od prawie dwóch tygodni nie wyjeżdżali na lód w klubowych barwach. Oczywiście grali w swoich reprezentacjach, ale teraz pora wrócić do ligowej rzeczywistości. Dla obu zespołów będzie to trzecie starcie w obecnej kampanii. Na pewno wszyscy pamiętają, jakie lanie sprawili nowotarżanie jastrzębianom w pierwszej rundzie. Jednak po miesiącu hokeiści JKH zrewanżowali się, wygrywając w Nowym Targu jednym trafieniem. Zarówno w jednym, jak i drugim starciu w bramce “Szarotek” mogliśmy oglądać Lindskouga, który wczoraj bronił kolejny mecz w nowych oświęcimskich barwach.

Gramy z STS-em, ponieważ mamy u nich możliwość postawienia zakładu bez ryzyka do 100 PLN

W międzyczasie doszło też do odejścia trenera Faitha, który wraz ze Skokanem prowadził zespół od początku sezonu. Teraz został sam Skokan i to on musi poukładać drużynę na to spotkanie. Dziś raczej nie zobaczymy w składzie gospodarzy Worony, który postanowił wypowiedzieć swoją umowę i w połowie grudnia przestanie być oficjalnie zawodnikiem “Szarotek”. Trzeci najlepiej punktujący gracz nowotarżan, czyli Przygodzki prawdopodobnie zostanie w klubie. Goście z Jastrzębia-Zdroju do tej rywalizacji podejdą w najmocniejszym zestawieniu. Nowotarżanie ostatni swój mecz domowy wygrali blisko rok temu. Jeszcze w tamtym sezonie okazali się lepsi od sanoczan. Przed przerwą reprezentacyjną w znakomitej wyjazdowej formie byli jastrzębianie, którzy po serii porażek w końcu zaczęli wygrywać i na ostatnich siedem wyjazdów tylko raz przegrali na trudnym terenie w Katowicach.

Statystyki:

  • Podhale Nowy Targ nie wygrało u siebie od 17 meczów
  • JKH Jastrzębie wygrało trzy ostatnie wyjazdowe spotkania
  • Goście nie przegrali w Nowym Targu od sześciu rywalizacji

Co obstawić?

Dziś korzystamy z oferty STS. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera to z naszym kodem promocyjnym czeka na Ciebie wiele korzyści na dzień dobry! W co celujemy w tym starciu?? Oczywiście w wygraną przyjezdnych z Jastrzębia-Zdroju, ale wygranej przynajmniej dwoma trafieniami. Wygrana da jastrzębianom awans w tabeli, ale wciąż będą oni mieli więcej rozegranych spotkań od rywali. Kryzys z początku sezonu został zażegnany, a dodatkowo gospodarze zostali z dwoma młodymi golkiperami po odejściu Lidnskouga, który kilkakrotnie ratował nowotarżan od wysoki porażek. Przed przerwą reprezentacyjną gra “Szarotek” wyglądała solidnie mimo porażek. Jednak od tamtych zdarzeń minęło sporo czasu.

JKH Jastrzębie handicap -1.5
Kurs: 1.47
Zagraj!

Ottawa Senators – Buffalo Sabres: typy i kursy bukmacherskie (17.11.2022)

Przez pewien okres mogliśmy być pod wrażeniem, jak radzą sobie w najlepszej hokejowej lidze świata gracze Buffalo Sabres, którzy od dawna przyzwyczaili nas do okupowania dna tabeli. Jednak wszystko, co dobre szybko mija i aktualnie goście tego starcia notują sześć porażek z rzędu, co zepchnęło ich w dół ligowej stawki. Po Senators spodziewałem się więcej, zwłaszcza że poczynili fajnych wzmocnień, a w swoim składzie mieli już kilku młodych gniewnych i utalentowanych hokeistów.

Na starcie obecnej kampanii nie było najgorzej, ale ostatni czas dla nikogo w Ottawie nie może być udany. Senators polegli w siedmiu meczach z rzędu, a niedawno wygraną z Flyers nie rozpoczęli marszu w górę tabeli, bo następnie przegrali z Islanders. Czwartkowej nocy będziemy mieli do czynienia z ekipami, które tracą sporą liczbę goli, ale w ofensywie starają się to nadrabiać i ta sztuka nie patrząc na wyniki wychodzi im całkiem, całkiem. Wysokie średnie obu drużyn w bramkach na mecz z ich udziałem. Mocno przeciętna gra w osłabieniach i całkiem solidna gra w przewagach. Dodatkowo bramkarze, którzy mają wystąpić w tym starciu nie rozpieszczają swoich kibiców formą. To wszystko składa się na ciekawe widowisko dla postronnego kibica, który chce oglądać w meczach hokejowych jak najwięcej trafień. Jeśli właśnie Tobie zależy na bramkach, to wydaje się, że idealnie trafiłeś. W wykonaniu Sabres i Senators dzieje się sporo w prawie każdej tercji, ale w trzeciej odsłonie gry możemy doświadczyć kulminacji trafień.

Statystyki:

  • Senators w trzecich tercjach zdobyli 21 bramek, a stracili 17
  • Sabres w trzecich odsłonach gry zdobyli 25 goli, a stracili 20
  • W ostatnich pięciu bezpośrednich starciach cztery razy padały co najmniej dwie bramki w trzeciej tercji
  • W ostatnich pięciu domowych spotkaniach Senators trzy razy padły co najmniej dwa gole w ostatniej części gry
  • W ostatnich pięciu meczach wyjazdowych Sabres cztery razy padały co najmniej dwie bramki w trzeciej tercji

Co obstawić?

W tym starciu skupimy się na trzeciej tercji i przynajmniej dwóch trafieniach. Sabres dobrze w ofensywie wyglądają w ostatnich dwudziestu minutach, ale też tracą sporo goli. Senators mniej tracą i też gorzej wyglądają w ataku, ale wciąż mieszczą się w ligowej średniej. Dodatkowo przy wyniku na styku dochodzi w trzecich tercjach do pozostawiania swojej pustej bramki, co zwiększa szansę na trafienie. Dlatego myślę, że w Ottawie będziemy świadkami przynajmniej dwóch trafień w ostatnich dwudziestu minutach. Przed przejściem do kuponu sprawdź bonus STS.

Powyżej 1.5 goli w 3. tercji
Kurs: 1.43
Zagraj!

Foto. PressFocus

125 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1685 zł - TYLKO U NAS!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze