LA Lakers – Denver Nuggets, typy i kursy na game 3 | 20.05.2023

Anthony Davis, Nikola Jokic

W sobotnią noc, a konkretnie o godzinie 2:30 naszego czasu odbędzie się mecz numer trzy w finałach Western Conference NBA pomiędzy Los Angeles Lakers a Denver Nuggets. W dwóch pierwszych meczach górą byli koszykarze ze stanu Kolorado, którzy staną przed szansą przełamania rywala na jego parkiecie i postawienia ogromnego kroku w stronę finałów NBA. Lakers jednak również mają swoje atuty i z pewnością nie dadzą tutaj łatwo za wygraną. Kto będzie lepszy w nadchodzącym pojedynku? Sprawdź, jakie są moje typy na game 3.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 zł zakład bez ryzyka + 40 zł ekskluzywny freebet

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 500 zł
FREEBET: 40 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets: typy, kursy i zapowiedź meczu (20.05.2023)

Po dwóch porażkach w hali Ball Arena w Denver ekipa LA Lakers tym razem podejmie rywali przed własną publicznością. W obu przypadkach, choć szczególnie dotyczy to game 2, niewiele brakowało, a LeBron James i jego koledzy sprawiliby Bryłkom psikusa. Te jednak zachowywały zimną krew i potrafiły doprowadzić mecze do pomyślnego dla siebie zakończenia. Tym razem o zwycięstwo podopiecznym Michaela Malone’a będzie jeszcze trudniej, bo o tym, że poza własną halą prezentują się oni znacznie gorzej, przekonaliśmy się jak choćby przy okazji poprzedniej serii z Phoenix Suns. Choć Lakers teoretycznie wydają się zespołem słabszym od Słońc, to w dwóch pierwszych meczach z Nuggets potrafiły postawić rywalom trudne warunki. Tradycyjnie już o sile zespołu stanowi duet LeBron James/Anthony Davis, których mocno wspiera Austin Reaves. W zespole z Denver jego osią centralną jest oczywiście Nikola Jokić, który jest filarem drużyny po obu stronach parkietu. Nie sposób jednak pominąć niezwykle w tym sezonie skutecznego Jamala Murraya, który z Serbem współtworzy bardzo udany duet. Biorąc pod uwagę doświadczenie, zdecydowanie przemawia ono za zespołem Lakers, którzy przed trzema laty sięgali po mistrzowskie pierścienie. Nuggets natomiast walczą o swój pierwszy w historii występ w NBA Finals, a ewentualne zwycięstwo w game 3 sprawi, że stanie się on praktycznie formalnością. Kto będzie tutaj faworytem? Jakie warto zagrać typy? Moje propozycje na ten mecz znajdziesz ciut niżej. Przy okazji skorzystaj z naszego kodu promocyjnego do GO+Bet, dzięki któremu zagrasz swoje typy na NBA, korzystając z zakładu bez ryzyka.

NBA Western Conference Finals: Game 3

Kto wygra?
Los Angeles Lakers 50%
Denver Nuggets 50%
20+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Los Angeles Lakers
  • Denver Nuggets

Statystyki

  • Lakers w play-offach zdobywają średnio 112,7 punktu/mecz
  • Średnia punktowa Nuggets w tegorocznych play-offs wynosi 116,5 punktu na mecz
  • 4 z 6 ostatnich meczów bezpośrednich wygrała ekipa Nuggets
  • Każdy z 6 poprzednich starć pomiędzy tymi zespołami wygrała ekipa, która grała we własnej hali
  • 4 z 6 ostatnich potyczek bezpośrednich to wyniki minimum 230-punktowe

Co obstawiać?

Analiza kursów bukmacherskich na ten mecz pozwala stwierdzić, że jego faworytami będą gospodarze. W każdym z sześciu ostatnich meczów pomiędzy tymi zespołami za każdym razem wygrywała ta, która grała w roli gospodarza. W tym sezonie większą jakość prezentują jednak Nuggets i nie ma przypadku w tym, że zajęli oni pierwsze miejsce w tabeli konferencji na koniec sezonu zasadniczego, podczas gdy Lakers weszli do play-offs z siódmego miejsca i potrzebowali do tego turnieju play-in. Możliwe zatem, że będziemy tutaj świadkami kolejnego meczu, w którym będziemy świadkami sporych emocji i walki do samego końca. Typując ten mecz, korzystam z dostępnego w GO+Bet BetBuildera, który pozwala na samodzielne generowanie własnych zakładów. Moim typem będzie tutaj dodatni handicap na Nuggets w linii 8,5 punktu oraz under 230,5. Sądzę, że pomimo faktu, że Lakers będą mieć tutaj przewagę sprzyjającej publiczności na trybunach, to różnica w jakości na korzyść Nuggets będzie na tyle widoczna, że nawet jeśli dojdzie do ich porażki, to nie będzie ona większa niż osiem oczek. Under punktowy podyktowany jest natomiast wyczerpującym graniem co dwa dni. O ile w pierwszym meczu oba zespoły były względnie wypoczęte, to teraz odczuwają trudy wzajemnej rywalizacji, co mocno wpływa na skuteczność z gry. Kurs na takie połączenie wynosi 2,40, więc pasuje on jako kupon SOLO. Jeśli chcesz poznać nasze inne typy dnia, znajdziesz je na portalu Zagranie.com. Życzę samych zielonych kuponów!

BetBuilder: Nuggets handicap +8,5 i poniżej 230,5 punktu
Kurs: 2,40
Zagraj!

Kupon single NBA, go+bet

banner goplusbet

Obrazek w tle:

500 zł zakład bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + freebet 40 zł

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze