Kupon na Flashpoint 3 z Anonymo w roli głównej!! Do wygrania 696 PLN!

Esport 25.05.2021 r.

Niestety Anonymo nie potrafiło przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę w sobotnim spotkaniu z DBL Poney, jednak to nie oznacza, że nie zobaczymy już Polaków na turnieju Flashpoint. Z racji tego, że za zajęcie 9. miejsca w turnieju przysługuje mniejsza liczba punktów RMR, niż za zajęcie 12. miejsca, to dla czterech drużyn przygotowano specjalną drabinkę, w której będą właśnie walczyć o zakończenie turnieju na jak najwyższym miejscu. Wśród tych czterech drużyn znajduje się oczywiście Anonymo, które w pierwszym spotkaniu zmierzy się z niemieckim Sprout. Obydwie drużyny były niezwykle blisko awansu do następnej rundy turnieju, ale ostatecznie to ich przeciwnicy wygrali decydujące rundy. Dzisiejszy mecz jest jednak szansą na coś więcej, być może na zwycięzcę czeka dodatkowa niespodzianka! Oprócz spotkania Anonymo przeanalizowałem dziś pozostałe trzy spotkania w turnieju, dzięki czemu wyszedł nam naprawdę potężny kupon! Dajcie znać co wy typujecie w tych meczach!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Vitality – Heroic
25.05.2021 r. Godz. 18:00

Jednak na początek, jak zawsze zresztą od tych wcześniejszych spotkań, czyli w przypadku dzisiejszych pojedynków, tych rozpoczynających się o godzinie 18:00. Na pierwszy ogień idą drużyny Vitality oraz Heroic, które rywalizują w trzeciej rundzie dolnej drabinki. Na zwycięzcę tego spotkania już czeka Astralis, które spadło piętro niżej po porażce z Mousesports. W swoich poprzednich spotkaniach Vitality po zaciętym boju ostatecznie rozprawiło się z FunPlus Phoenix, natomiast Heroic w dosyć łatwy sposób wyeliminowało Complexity. Dziś te dwie ekipy zmierzą się ze sobą i chociaż według bukmacherów faworytami są zawodnicy Heroic, tak ja jednak nie wręczałbym im medalu za zwycięsto zbyt szybko. Zywoo pokazał już na tym turnieju, że w najważniejszych momentach potrafi obudzić swoją wewnętrzną bestię i praktycznie w pojedynkę wygrać spotkanie. Czy Duńczycy znają sposób na zatrzymanie snajpera drużyny Vitality?

Vitality fatalnie rozpoczęło turniej, bo przez porażkę ze swoimi rodakami grającymi w barwach DBL Poney spadli do dolnej drabinki, a jak dobrze wiemy walka właśnie w tej “gorszej” grupie turnieju jest o wiele trudniejsza, nakłada też więcej presji, bo praktycznie każdy mecz grasz o życie. Vitality pokazało jednak, że uwielbiają grać pod presją, najpierw pokonując OG, a następnie wytrzymując długi pojedynek z FPX. Dziś przed nimi o wiele trudniejszy rywal, bo Heroic jest obecnie jedną z trzech najlepszych drużyn na świecie, przynajmniej według rankingu. Na serwerze oczywiście nie ma to znaczenia, co pokazało ostatnio G2 Esports. Moim zdaniem Vitality ma szansę napsuć krwi Duńczykom, zwłaszcza że w ostatnich dniach Heroic nie wygląda już na tak niepokonane, jak jeszcze kilka tygodni temu.

Heroic jest cały czas faworytem w tym spotkaniu, głównie z tego powodu, że niewiele jest drużyn, które były w stanie pokonać Duńczyków w BO3, a tylko kilka więcej było w stanie nawiązać z nimi równą walkę. Wydaje mi się jednak, że top swojej formy osiągnęli oni około sześć tygodni temu, gdy wygrywali ESL Pro League, natomiast od tamtej pory ich forma delikatnie podupadła. Według mnie Vitality jak najbardziej ma teraz szanse, żeby powalczyć z ekipą Cadiana i wygrać przynajmniej jedną mapę, albo nawet sprawić zupełną niespodziankę. Na rozpoczęcie kuponu wybrałem właśnie typ na zwycięstwo przynajmniej jednej mapy przez Vitality i wydaje mi się, również patrząc na map pool obydwu drużyn, że jest to bardzo prawdopodobne zdarzenie, dlatego też tak rozpoczynamy!

Vitality wygra przynajmniej jedną mapę
Kurs: 1.56
Zagraj!

FunPlus Phoenix – Complexity
25.05.2021 r. Godz. 18:00

Te dwie drużyny są w dokładnie tej samej sytuacji co Anonymo, to znaczy pomimo przegrania swoich najważniejszych spotkań i odpadnięcia z głównej drabinki turnieju, ciągle mają szanse na poprawienie swojej sytuacji pod względem zdobytej liczby punktów RMR, jednak aby to się stało, trzeba wygrać dzisiejsze spotkanie! Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest ekipa Complexity, i chociaż kursy na ich zwycięstwo nie są bardzo niskie, to jednak nie uważam, że FPX miałoby oddać ten mecz bez walki i raczej kierowałbym się w stronę o wiele bardziej wyrównanego spotkania, zwłaszcza że obydwie drużyny muszą walczyć o jak najwięcej punktów kwalifikacyjnych do Majora!

FunPlus Phoenix w ostatnich tygodniach miało naprawdę sporo pecha, bo np. w spotkaniu przeciwko Ninjas in Pyjamas, pomimo tego, że przegrali wynikiem 2:0, tak jednak ich statystyki indywidualne były lepsze niż ich rywali, a kluczowe dla przegrania spotkania było kilka rund, dużo wygranych clutchy ze strony NiP, kilka naprawdę bliskich rund. W przypadku meczu z Vitality to oczywiście Francuzi ostatecznie okazali się być lepszą drużyną, jednak FPX dało im solidnie popalić i spocić się, żeby wygrać to spotkanie. Według mnie Maden oraz Zehn są obecnie w świetnej formie i powinni pokazać to w tym spotkaniu. Tak jak już powiedziałem, nie jest to mecz o nic, a mecz o bardzo ważne punkty w ogólnej tabeli kwalifikacyjnej do majora, a występ na najważniejszej imprezie w świecie Counter Strike jest ogromną motywacją.

Complexity podczas turnieju Flashpoint grają naprawdę w zupełną kratkę, dwie porażki i jedno zwycięstwo, wszystkie 2:0! Nie są w tym momencie w bardzo dobrej formie, bo zwycięstwo na Fnatic w tym momencie było po prostu obowiązkiem, natomiast w spotkaniach z BIG i Heroic nie mieli żadnych szans. Dziś jednak rywal, który jest moim zdaniem pomiędzy tymi trzema drużynami i Complexity powinna w tym meczu pokazać trochę więcej. Moim zdaniem ten mecz będzie pierwszym spotkaniem z udziałem ekipy Konfiga, w którym zobaczymy trzy mapy i jednocześnie pierwszym spotkaniem, które będzie bardzo wyrównane!

Powyżej 2,5 map
Kurs: 1.87
Zagraj!

Baner grupy typerskiej facebook


BIG – DBL Poney

25.05.2021 r. Godz. 21:00

W tym miejscu mogło być Anonymo, jednak to właśnie DBL Poney w ostateczności wygrało spotkanie z Polakami i to oni dziś staną naprzeciwko Big, walcząc o awans do półfinału dolnej drabinki, a co za tym idzie o lepsze nagrody zarówno pieniężne, jak i te punktowe. Oczywiście DBL Poney jest czarnym koniem tego turnieju, a wygrane z takimi ekipami jak Vitality mogą budować pewność siebie drużyny. Również w tym spotkaniu to BIG jest faworytem do awansowania dalej i to zarówno według bukmacherów jak i opinii kibiców CS-a. Wygrana Francuzów byłaby piękną historią, jednak czy Niemcy pozwolą na spełnienie francuskiego esportowego snu?

Według mnie BIG jest w pozycji, że musi wygrać to spotkanie, a przegrana z DBL Poney na takim etapie turnieju będzie po prostu rozczarowaniem. BIG jest jedną z najlepszych drużyn na świecie i udowadniało nam już, że potrafi odpalić się w końcowej fazie drabinki i wraz z rozwojem turnieju pokazywać coraz lepszą stronę. Ich spotkanie przeciwko Sprout było co prawda bardzo wyrównane, jednak tak jak pisałem, były to niemieckie derby, a bardzo często takie mecze są równe, bo po prostu obydwie drużyny doskonale się znają, więc też łatwiej jest utrzymywać bliski wynik. BIG ostatecznie okazało się być lepszą drużyną i według mnie dziś również powinni to pokazać.

Podsumowując, według mnie dziś kończy się wielka przygoda DBL Poney ze wspinaniem się w górę drabinki Flashpointa. BIG jest naprawdę solidną drużyną, która potrafi wytrzymać presję i z każdym kolejnym spotkaniem jest po prostu coraz silniejsza. Francuzi natomiast i tak już przewyższyli oczekiwania, jakie były stawiane wobec nich i już w meczu z Anonymo było bardzo blisko do pożegnania się z główną drabinką. Poza turniejem przegrali oni dwa ostatnie spotkania z o wiele słabszymi rywalami, dlatego też moim zdaniem dziś nie będą w stanie ostatecznie pokonać Niemców. Być może będziemy świadkami dosyć wyrównanego starcia, jednak według mnie BIG na przestrzeni całego spotkania ma po prostu więcej do zaoferowania, dlatego też wrzucam ich zwycięstwo na mój kupon!

BIG wygra spotkanie
Kurs: 1.55
Zagraj!

Sprout – Anonymo
25.05.2021 r. Godz. 21:00

To już czas, to już pora, Anonymo na majora! Takie słowa towarzyszyły nam przez całą przygodę polskiej ekipy w turnieju Flashpoint i pomimo afer, powtórzeń spotkań i ostatecznie porażki w meczu głównej drabinki przeciwko DBL Poney, myślę, że możemy powiedzieć, że Anonymo dumnie reprezentowało Polskę na tym turnieju. Dowiedział się o nich świat, cała esportowa społeczność stanęła za nimi murem, ich zasięgi na social mediach podskoczyły kilkukrotnie w górę, a to jeszcze nie koniec występów Polaków na tym turnieju. Dziś zmierzą się oni ze Sprout w specjalnej drabince, przygotowanej dla czterech drużyn, które walczyć będą o zajęcie jak najwyższego miejsca w turnieju. Pomiędzy dziewiątym a dwunastym miejscem na turnieju różnica wynosi aż 300 punktów RMR, a to naprawdę sporo dla tych mniejszych drużyn, które przez cały rok będą rywalizować o awans na majora. Dodatkowo pojawiają się informacje, że na następny event serii RMR zaproszone zostanie 11 drużyn, zatem zwycięzcy dzisiejszych dwóch spotkań w specjalnej drabince będą mieć zapewniony awans, bez konieczności kwalifikacji. Są to oczywiście niepotwierdzone jeszcze plotki, jednak takie rozwiażanie ma jak najbardziej sens.

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że już na starcie zdecyduje się na pójście tutaj w patriotyczny typ i wybór zwycięstwa Anonymo w całym spotkaniu. Do tej pory Polacy prezentowali bardzo wysoki poziom i jedynie małe wpadki w spotkaniach z NiP i DBL Poney rodzieliły ich od dalszej gry w turnieju. Dodatkowo Polacy wygrali już raz ostatnio przeciwko Sprout i to w kwalifikacjach właśnie do Flashpointa. Niemcy wydają się być idealnym rywalem dla Anonymo, głównie z uwagi na specyfikę map poolu obydwu ekip. Po pierwsze ekipa Snaxa najczęściej decyduje się na wykluczenie mapy Dust 2, która jest najlepszą mapą Sprout, a po drugie to właśnie drużyna Favena praktycznie zawsze banuje Overpassa, a na tym turnieju już chyba wszyscy się nauczyli, że Anonymo nie potrafi grać na tej mapie. W rezultacie otrzymujemy Anonymo, które dostaje od rywali najbardziej korzystne mapy dla nich, jednocześnie banując prawdziwą twierdzę swoich rywali w postaci Dusta.

Moim zdaniem Anonymo jest lepszą drużyną od Sprout, zwłaszcza niesione niesamowitym dopingiem ze strony polskiej społeczności. Oczywiście turniej odbywa się online, zatem o kibicach na trybunach nie ma nawet mowy, jednak w mediach społecznościowych ich mecze pobijają rekordy popularności, polska scena cs-a odżyła dzięki spotkaniom Anonymo. Dziś będą mieć kolejną szansę, na wygraną i dodatkowe punkty kwalifikacyjne i moim zdaniem wykorzystają szansę w 100%. Kurs na ich wygraną jest bardzo atrakcyjny, dlatego też bez zbędnego zwlekania wrzucam to zdarzenie na mój kupon. Anonymo już raz pokazało, że potrafi grać na Niemców, map pool sprzyja Polakom, a dodatkowo na przestrzeni całego turnieju prezentowali się oni moim zdaniem po prostu lepiej!

Anonymo wygra spotkanie
Kurs: 1.75
Zagraj!

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esportowy forbet 25.05
 
 

Zaloguj się aby dodawać komentarze