Wczorajsza runda Grand Prix we Wrocławiu dała nam wiele emocji. Mam nadzieję, że dziś będzie powtórka z rozrywki a nawet jeszcze lepiej. Czy Maciej Janowski kolejny raz zostanie pokonany na swoim torze? Czy Bartosz Zmarzlik kolejny raz wygra na Stadionie Olimpijskim? Dziś postarałem się poszukać fajnych typów, które utworzyły trebla. Liczę na podobne ściganie do wczoraj i zielony kupon. Przypominam o możliwości zgarnięcia bonusu. W tym celu należy wykorzystać nasz kod promocyjny. Zapraszam do analizy. 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

SGP Wrocław 2.runda

Sobota, 31.07.2021 – 19:00

O godzinie 19 rozpoczynamy czwartą rundę cyklu Grand Prix a drugą we Wrocławiu. Wczoraj najlepszy okazał się Bartosz Zmarzlik. Gdyby jednak nie sędzia, który podejmował wczoraj bardzo kontrowersyjne decyzje, mogłoby być inaczej. Rundę zasadniczą po 20 biegach wygrał Leon Madsen, który był niesamowicie szybki zdobywając przy tym 14 pkt (3,3,3,2,3). W półfinale z trzeciego miejsca przedarł się na drugie, lecz dosłownie dotknął Emila, który wyniósł się pod bandę. Gdy tylko zobaczył, że nie ma już szans na odrobienie strat i wejście do wyścigu, gdzie znajdzie się najlepsza czwórka wieczoru, położył maszynę. Sędzia wykluczył Leona, co w mojej opinii było niesprawiedliwe. Trzeba pamiętać, że jest to żużel a nie szachy, więc kontakt jest nieunikniony.

Duńczyk uwielbia tor we Wrocławiu. Pokazał to właśnie wczoraj oraz ostatnio w meczu ligowym, gdzie w barwach Włókniarza Częstochowy zmierzył się ze Spartą Wrocław. Zdobył wtedy, także 14 oczek (2,3,3,3,3). Dziś nie powinno być inaczej. Madsen powinien pokazać swoją wściekłość na torze. Bardzo dobrze wie, że dzisiejsze zawody mogą należeć do niego i jest w stanie je wygrać. Wystąpi z numerem 11, co daje mu dwa starty z żółtego kasku. Trzeba zauważyć, że pierwsze dwa biegi będzie mieć z pól wewnętrznych, natomiast pozostałe trzy starty to właśnie pola D i C. Jest to dobra informacja, ponieważ na początku zawodów tor nie będzie jeszcze odsypany, więc teoretycznie lepsze pola będą właśnie przy kredzie. Uważam, że Duńczyk bez problemów zakwalifikuje się do półfinału, w którym zajmie minimum drugie miejsce. Oznaczać to będzie udział w finale ( miejsce 1-4). Kurs na to zdarzenie wynosi 1.75. Myślę, że nie jest najgorzej, dlatego jest to pierwszy typ w naszym treblu.

STS
1.75
L. Madsen miejsce 1-4

typy

SGP Wrocław 2.runda

Artiom Łaguta vs Fredrik Lindgren

Kolejne dwa typy z Grand Prix Polski to zestawienie dwóch par. Pierwszą z nich jest Artiom Łaguta oraz Fredrik Lindgren. Tutaj uważam, że dalej zajdzie Rosjanin, który na co dzień jeździ w Sparcie Wrocław. Rosyjska torpeda nie powinna mieć problemów z pokonanie Szweda. Młodszy z braci Łagutów jest w bardzo wysokiej formie. W Pradze zajął 5. i 1. miejsce, a wczoraj stanął na najniższym stopniu podium. Wygrana na swoim obiekcie byłaby dla niego przypomnieniem tego co było sezon temu. Artiom we Wrocławiu czuje się znakomicie, co pokazuje również w zawodach ligowych. Dziś Rosjanin powinien kolejny raz kontrolować swoją jazdę, co oznacza, że ma dużą szansę, aby wjechać do finału.

Jeśli chodzi o Fredkę to jak dotąd w każdej rundzie SGP, mam wrażenie, że się strasznie ślizga. Wczoraj zameldował się w półfinałach z 8. oczkami (2,0,2,2,2). Tak samo był w Pradze, gdzie nie wygrywając w całym turnieju ani jednego biegu zajął trzecie miejsce. Dodatkowo w zawodach ligowych z Włókniarzem, nie pokazał tutaj nic szczególnego (6 pkt (2,1,2,10)). Uważam, że na swoim torze, Artiom powinien być bez problemu lepszy od bezbarwnego Szweda. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.37 i ląduje na naszym kuponie.

STS
1.37
A. Łaguta lepszy od F. Lindgrena

SGP Wrocław 2.runda

Bartosz Zmarzlik vs Robert Lambert

Trzecim typem na moim dzisiejszym kuponie jest Bartosz Zmarzlik, który powinien być lepszy od Roberta Lamberta. Zwycięzca wczorajszej rundy Grand Prix, w końcu poszukał to co chciał. W pierwszych dwóch rundach w Pradze męczył się niesamowicie i było to widać gołym okiem. Nie raz jednak wspominał, że nie lubi tego toru, mimo, że rok temu dwukrotnie stanął tam na najwyższym stopniu podium. Wczoraj jednak zobaczyliśmy starego Zmarzlika, który pod tyłkiem miał prawdziwą rakietę. Dziś nie powinno być inaczej. Nie sądzę, że Anglik mógłby być lepszy od Polaka. Fakt, wczorajszy występ był bardzo udany. Gdyby nie taśma w półfinale, to kto wie jak daleko zaszedłby Lambo. Trzeba jednak zauważyć, że Zmarzlik jest jednak bardzo pewnym zawodnikiem, który rzadko kiedy popełnia błędy. Jeśli chodzi o Lamberta to nie wiadomo, czy był to jednorazowy wystrzał, czy dziś powróci do swojej przeciętnej jazdy w Grand Prix.

Kurs na to zdarzenie wynosi 1.32, co w mojej opinii jest dość wysokim kursem jak na takie zestawienie. Nie ma sensu podawać tutaj statystyk, ponieważ po prostu uważam, że Zarlik będzie królował na wrocławskim owalu, a Lambertowi będzie trudno powtórzyć wczorajszy wyczyn.

STS
1.32
B. Zmarzlik lepszy od R. Lamberta

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

zuzel

Zaloguj się aby dodawać komentarze