Czas na finały League of Legends European Championship i League of Legends Championship Series. Dzisiaj wieczorem poznamy mistrzów zarówno w Europie, jak i Ameryce. Czy Rogue i Cloud9 zdominują swoje regiony oraz polecą na Islandię, żeby wystąpić na MSI? A może underdogi zaskoczą nas dobrą dyspozycją dnia? Zobaczcie, jakie są moje typy bukmacherskie na niedzielne mecze League of Legends!

Kod promocyjny w ForBET: 2480PLN

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mad Lions – Rogue
(niedziela, 11.04.2021, 17:00)

Mecz pomiędzy MAD Lions, a Rogue w finale League of Legends European Championship? Przed startem summer splitu raczej mało kto się spodziewał takiego obrotu spraw. W końcu na papierze Lwy wyglądały gorzej od fnatic, czy G2 Esports. Jednak giganci musieli ustąpić młodej krwi i w finale nie zobaczymy ani FNC, ani nawet G2. Te wczoraj zostało wręcz zmiażdżone przez RGE, które świetnie kontrolowało przebieg tego BO5, nie dając się nawet rozpędzić Jankosowi i spółce. Polski jungler zresztą przyznał po meczu, że nie przygotowali się odpowiednio. W sobotę w finale dolnej części drabinki zespół Inspireda był o kilka klas lepszy, jednak MAD Lions to zupełnie inny przeciwnik. 

W grze Rogue było widać te elementy, o których wspominałem we wczorajszej analizie. Świetnie egzekwują plany na grę, jungler i wspierający dają dużo jakości, przez co można grać wokół ważnych celów na mapie, a także mieć kontrolę nad dolną częścią areny. W grze RGE dużo zależy właśnie od dyspozycji Inspireda. Młody, polski leśnik jest ostatnio w dobrej formie, ale czy to wystarczy na MAD Lions? W końcu Lwy dość niespodziewanie awansowały do finału League of Legends European Championship po świetnej grze w play-offach, gdzie po drodze rozprawiły się z Rogue oraz G2 Esports (dwa razy po 3:1 w górnej części drabinki). 

Co obstawiać?

MAD Lions już raz pokonało Rogue w play-offach League of Legends European Championship, a później okazało się lepsze od G2 Esports. Jednak trzeba uczciwie przyznać, że G2 po prostu nie grzeszy formą i jest dość przeciętne w ostatnim czasie, a w play-offach miało problemy nawet na Schalke 04. Tym razem RGE powinno wyciągnąć wnioski względem tego, co działo się kilka tygodni temu, a jak dobrze wiemy, Inspired i spółka słyną właśnie z poprawy własnych błędów. Dlatego też postawiłbym na zwycięstwo zespołu Polaków, a w forBET kurs na to wynosi 1.83!

forBet
1.83
Rogue wygra mecz

Baner grupy esportowej

Cloud9 – Team Liquid
(niedziela, 11.04.2021, 22:00)

Cloud9 i Team Liquid zagrają w finale LCS, który również odbędzie się dzisiaj. Trzeba jasno przyznać, że te rozgrywki akurat cieszą się mniejszym poziomem niż LEC, co też później przekłada się na występy międzynarodowe. Podczas MSI ważne będzie więc, kto z Ameryki powalczy z zespołami z innych kontynentów. Tutaj warto wyróżnić Cloud9, gdyż wydaje się, że ma zdecydowanie największe szanse z krajowego podwórka, a na przestrzeni summer splitu wiele razy pokazywało, iż po prostu jest o kilka klas wyżej niż chociażby Team Liquid, czy TSM – te zespoły akurat wczoraj walczyły w finale lower bracketu o miejsce w dzisiejszym spotkaniu. 

W drugiej rundzie górnej części drabinki Cloud9 już zmierzyło się z Team Liquid i wygrało 3:1. Dzięki temu też awansowało bezpośrednio do wielkiego finału, a Liquid musiało powalczyć o to w lower brakcetcie. W tamtym spotkaniu C9 na tle Liquid wyglądało wręcz świetnie i nie popełniało zbyt wielu błędów jak na standardy LCS. Jednak teraz ważna będzie dyspozycja mid lanerów obu ekip, a tutaj zawodnik Chmur w ostatnim czasie prezentuje się o wiele lepiej. 

Co obstawiać?

Cloud9 już raz w play-offach summer split LCS pokonało Team Liquid i uważam, że tym razem będzie podobnie. W końcu Chmury mają wszelkie predyspozycje oraz argumenty po swojej stronie, żeby dzisiaj zmiażdżyć TL. Jednak to dalej jest LCS, dlatego dobrze jest zagrać bez ryzyka, a to możecie zrobić w forBET z kodem promocyjnym 2480PLN. Kurs na Cloud9 to 1.32, więc łączne AKO będzie na poziomie 2.41!

forBet
1.32
Cloud9 wygra mecz

W tym momencie kliknij zakłady bukmacherskie ForBET i sprawdź nasz opis promocji u tego bukmachera.

Zasady promocji bez ryzyka na Ekstraklasę:

  • Musisz mieć konto w forBET (jeżeli nie masz, zarejestruj się i przy rejestracji wpisz kod promocyjny2480PLN)
  • Wysłać kupon widoczny poniżej za dokładnie 99 PLN z salda głównego.
  • Czekać na rezultat!
  • Kupon nie wejdzie? Dostaniesz zwrot na konto w postaci bonusu.
  • Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20.
  • Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.
  • W przypadku wygranej pieniądze zostają u Ciebie i możesz dalej obstawiać!
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

typy lec forbet