Dzisiaj przed nami wiele spotkań w kwalifikacjach do fazy grupowej Ligi Konferencji, a w nich udział biorą zespoły z Białorusi. Mistrz kraju Szachcior Soligorsk musi odrabiać straty z pierwszego meczu z Folą. Czy ta sztuka im się powiedzie? Dodatkowo omówimy sobie rywalizację Dynama Brześć z Viktorią Pilzno. Zapraszam do lektury!

Fuksiarz – skorzystaj z zakładu bez ryzyka 50% do 500 zł (zwrot na konto główne – można od razu wypłacić)!

Kod: ZAGRANIE

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Dynamo Brześć vs Viktoria Pilzno (29.07. godz. 18:00)

Formalni gospodarze wiele tracą, że nie rozgrywają rewanżu na własnym obiekcie. Kibice w Brześciu tworzą świetną atmosferę, szczególnie gdy występuje Dynamo. W tym mieście są dwa kluby i na ten moment, to Ruch jest teoretycznie mocniejszy, ale fani bardziej wspierają ten starszy projekt. Spotkanie to zostanie rozegrane w Armenii i tym samym ekipa z Białorusi traci atut własnego boiska. Nie mniej jednak dzielnie spisali się w Czechach, gdzie doprowadzili do kontaktu i mało brakowało, a z Pilzna nie wywieźliby remisu. To jednak jest już przeszłość i pomimo tego, że formalni gospodarze odstają umiejętnościami od swojego przeciwnika, to nadrabiają walecznością oraz cechami wolicjonalnymi. Efektem jest zdobyta bramka, która daje nadzieje na lepsze jutro. Czy Dynamo będzie w stanie nawiązać równą walkę z dzisiejszym rywalem?

Viktoria dopiero co rozpoczyna swój sezon ligowy i tym samym łapie rytm meczowy. Czeska ekstraklasa rozgrywa swoje spotkania takim samym systemem, co polska i tym samym kluby naszych południowych sąsiadów wchodzą dopiero w zmagania ligowe. Start był dla formalnych gości udany, ponieważ zdołali pokonać Mladę Bolesław 2:1 i tym samym w dobrych nastrojach przystępować do kwalifikacji do europejskich pucharów. Tutaj mają małą zaliczkę sprzed tygodnia, bo rezultat 2:1 taki trzeba nazwać i tym samym są faworytami w kwestii awansu. Ewentualny udział w fazie grupowej Ligi Konferencji jest ważny, ponieważ do klubowej kasy wpada kilkanaście milionów Euro i tym samym budżet jest zapełniony na tę kampanię. Czy Viktoria będzie w stanie utrzymać przewagę?

Co obstawiać?

Jestem zdania, że Dynamo powalczy. Oczywiście są outsiderem w tej parze, ale jak widzimy po ostatnich wynikach Viktorii nie najlepiej czują się w defensywie i tym samym liczę na trafienie ekipy z Białorusi. Po drugiej stronie barykady również oczekuje odpowiedzi i stawiam po prostu na BTTS. W mojej opinii jest szansa na powtórkę sprzed tygodnia, gdzie każda z ekip trafiła do siatki przeciwnika. Tego samego oczekuje w Armenii.

Spotkanie: Dynamo Brześć vs Viktoria Pilzno

Typ: BTTS

Kurs: 1.77

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Fuksiarzu!

grupa 40

Fola vs Szachcior Soligorsk (29.07. godz. 19:30)

Przenosimy się do Luksemburga, gdzie miejscowa Fola podejmie mistrza Białorusi. Co by nie mówić gospodarze sprawili małą niespodziankę, ogrywając na neutralnym terenie Górników, ale widoczna była chęć i determinacja, aby sięgnąć po dobry rezultat. Nie możemy lekceważyć klubów w takich krajach, ponieważ poziom idzie cały czas do góry i tym samym są groźni dla swoich rywali. Pomimo tego, że Fola uległa ekipie z Gibraltaru, to już szczebel niżej wygląda to coraz lepiej. Dla nich awans do fazy grupowej europejskich pucharów byłby czymś niesamowitym i dlatego też zrobią wszystko, aby znaleźć się w grupie drużyn, które biorą udział w tych wydarzeniach. Czy na własnym obiekcie będą w stanie powstrzymać teoretycznie lepszy od siebie zespół?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Szachcior Soligorsk, który zawodzi. Krajowe mecze mistrza Białorusi specjalnie zostają przełożone, aby Górnicy na spokojnie mogli przygotować się do rywalizacji o fazę grupową europejskich pucharów, a oni przegrywają spotkanie za spotkaniem. Nie jest to dobra wiadomość dla fanów, którzy oczekują o wiele lepszej postawy swoich ulubieńców. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale mając najlepszych zawodników w kraju, powinno prezentować się o wiele lepszy poziom, niż to oglądamy aktualnie. Być może brakuje doświadczenia, albo ogrania na tym szczeblu, ale w poprzednim roku Szachcior Soligorsk również nie pokazał się z dobrej strony. Pozostało marzyć i wierzyć, że mistrz Białorusi będzie w stanie odrobić straty z pierwszego meczu.

Co obstawiać?

Tak jak w pierwszym omawianym przeze mnie spotkaniu, tak i tutaj jestem zdania, że są spore szanse na gole w tej rywalizacji. Przede wszystkim Szachcior Soligorsk musi się otworzyć i odrobić straty z pierwszego meczu. To woda na młyn dla Foly, która będzie miała szanse zagrać z kontrataku. Stawiam na BTTS i liczę na ciekawe widowisko w Luksemburgu.

Spotkanie: Fola vs Szachcior Soligorsk

Typ: BTTS

Kurs: 1.65

Warunki cashbacku w Fuksiarzu (zwrot na depozyt) są bardzo proste:

Zakładasz konto z linku: zagranie.com/go/fuksiarz. Konieczna będzie prawidłowa weryfikacja numeru telefonu.
Wpłacasz środki na konto główne (minimum 20 PLN – bardzo ważne, aby uruchomić cashback) i zawierasz swój 1. zakład, który będzie ubezpieczony w razie porażki.
Jeśli chcesz wykorzystać cashback do maximum możliwości i otrzymać najwyższy możliwy zwrot, postaw swój pierwszy zakład za równo 1137 złotych. Twój kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a wszystkie z nich powinny mieć kurs min. 1.2 na zdarzenie. Prostszych warunków nie znajdziesz nigdzie indziej!
Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, zgarniasz bardzo wysoką wygraną. W przypadku porażki, otrzymujesz cashback do 500 złotych. Środki wracają na Twoje konto i nie są objęte żadnymi wymaganiami obrotowymi. Kasa należy do Ciebie!
Wymagania kursowe i stawki: minimum 20 PLN, co najmniej 2 zdarzenia – każde z kursem przynajmniej 1.20!
• Sprawdź również nasze opinie o zakładach bukmacherskich Fuksiarz

EARLY PAYOUT:

Grając w Fuksiarz.pl, Twój zakład zostanie wypłacony, jak tylko Twój zespół zdobędzie dwie bramki przewagi! Postawiłeś na wygraną Polski, a Biało-Czerwoni wyszli na prowadzenie 2:0, a następnie zremisowali 2:2? Nie martw się – Ty i tak wygrałeś! Nie ma znaczenia końcowy wynik – nawet jeśli potem przegra cały mecz, wydarzenie rozliczone będzie jako wygrane. Nagradzamy zarówno kupony single jak i AKO.

Liga konferencji 29.07. Fuksiarz

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Pawel Jaskolka

Zaloguj się aby dodawać komentarze