Drugi dzień zmagań o najlepszą ósemkę turnieju. W dniu dzisiejszym na scenie Winter Gardens zobaczymy zawodników, którzy w losowaniu znaleźli się w dolnej części drabinki. Po wczorajszych emocjach związanych z walką o ćwierćfinał, dzisiaj także zawodnicy walczyć będą o dostanie się do tej samej fazy turnieju, a swoje mecze 1/4 finału, rozgrywać będą w piątek. Dla kogo przypadną ostatnie miejsca w czołówce turnieju World Matchplay? Przygotowałem dla Was propozycję kuponu z Totalbet. Sprawdźcie, co dzisiaj gramy!

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt (do 31.07)!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Jose de Sousa vs Michael Smith

21.07.2021 r. – 21:30

Bardzo ciekawie zapowiadające się starcie, gdzie powinniśmy ujrzeć sporo wysokich not przy podejściach obu panów. Dla stałych obserwatorów darta wiadomym jest, że Jose obecnie jest jednym z najlepiej prezentujących się zawodników na arenach telewizyjnych. Bardzo szybko toczy się kariera tego zawodnika, który jeszcze nie tak dawno, nie miał nawet karty PDC Tour. Portugalczyk jest obecnie finalistą tegorocznego Premier League. The Special One w pierwszej rundzie zmiótł Gabriela Clemensa, który zdołał wygrać tylko dwa legi. Bardzo dobrze na tarczy zaprezentował się Sousa, który może mieć do siebie wyrzuty o to, jak jego gra potoczyła się na wykończeniach. Dużo błędów i lotek do środka tarczy, który nie pozwalały mu ustabilizować się w doublach, przy jednym podejściu. Jednak sama gra zawodnika z Portugalii może się podobać. Sporo wizyt powyżej 100. punktów, które mocno ustawiają jego grę na przestrzeni całej rywalizacji. Coraz lepiej czuje się on w turniejach telewizyjnych, a ma także za sobą fanów, którzy coraz bardziej go wspierają, widząc jak dobrze i spektakularnie potrafi grać. Dzisiaj będzie on miał z pewnością ciężkie zadanie, gdyż do pokonania będzie zawodnik, który lubi narzucać wysokie tempo gry i noty w okolicach fulli, jeżeli tylko ma odpowiedni dzień. Jose de Sousa nauczył się jednak na przestrzeni ostatnich miesięcy, głównie podczas Ligi Mistrzów, jak grać z każdego rodzaju przeciwnikiem. Ze Smithem także spotkał się w Playersach, gdzie po bardzo zaciętym meczu wygrał 10:9 i to on cieszył się z ostatecznego triumfu. Czy dzisiaj uda mu się powtórzyć ten sukces i poprawi swoją skuteczność na doublach? 

Rywalem The Special One będzie jeden z moich ulubionych zawodników, czyli Michael Smith. Zawodnik z Anglii, który ostatnie mocno opuścił swoje loty podczas zmagań na turniejach telewizyjnych. Wszystko zaczęło się od bardzo nieudanego występu na Mistrzostwach Świata. Powoli stara się on odrodzić, jednak jego dyspozycja jest jeszcze mocno chwiejna. Pierwsze spotkanie z Searle mocno powinno go uskrzydlić, jednak było w nim widać sporo nerwów i sytuacji, gdzie trafiał pojedyncze lotki. Anglik mocno spieszył się ze swoją grą i często schodził na pozycje w doublach, z których nie jest znany. Michael zdecydowanie ma predyspozycje do wysokich lokat we wszystkich turniejach, jednak ma on mało systematyczności i często jego występ zależy od dyspozycji dnia. W przeciwieństwie do Sousy miał on bardzo dobry procent wykończeń, ale sama gra na tarczy pozostawia wiele do życzenia. Średnia ledwo ponad 92. punktów na trzy lotki może nie wystarczyć na tak dobrze dysponowanego finalistę Premier League. Czy Smith da radę wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i zaprezentuje sie tak dobrze, jak bywało to kilka sezonów temu?

Co obstawiać?

Jestem bardzo ciekawy tego spotkania, głównie ze względu na to, jak zaprezentuje się Michael Smith. Anglik ma wiele do udowodnienia, jednak poziom mentalny tego zawodnika jest mocno zachwiany i ciężko będzie mu dorównać tak dobrze dysponowanemu Portugalczykowi. Liczę na spotkanie wysokich lotów, jednak dzisiaj widzę szansę na wygraną The Special One, który prezentuje dużo bardziej stabilny poziom. W tym spotkaniu proponuje zagrać win Jose de Sousy! Do zagrania tego typu zapraszam do Superbet, gdzie jeżeli nie macie jeszcze konta, to skorzystajcie z proponowanych bonusów. 

Jose de Sousa – Michael Smith

Typ: Jose de Sousa win

Kurs: 1.46

Sprawdź kod promocyjny w Totalbet i odbierz najlepsze bonusy na start!

grupa baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Michael van Gerwen vs Ian White

21.07.2021 r. – 

Szybka wygrana czy ciężka przeprawa w wykonaniu byłego mistrza świata? Ciężko stwierdzić, gdyż pierwszy pojedynek MVG mógł pozostawić wiele do życzenia. Zdecydowanie zbyt późne wejście w mecz, co zaskutkowało zejściem na drugą przerwę ze stratą przełamania. Możliwe, że wynikło to po zbyt dużym rozluźnieniu przy wyniku 3:1 w pierwszej części meczu. Później nastąpiło znaczne osłabienie z jego strony i wiele lotek nie znajdowało swojego miejsca w potrójnych 20. i 18. Jednak po drugiej przerwie mogliśmy zobaczyć zawodnika, na którego czeka każdy kibic darta. MVG zaczął skutecznie atakować T20, co znacznie polepszyło jego statystyki, jak i całą grę, do której Damon Heta nie umiał nawiązać. Całe spotkanie dla MVG skończyło się pomyślnie i wygrał je przewagą 3. legów. Końcówka spotkania pokazała, że reprezentant Holandii bardzo chce pokazać się na tym turnieju i w końcu wygrać jakiś turniej telewizyjny. Liga Mistrzów zakończyła się dla niego na półfinale, co było poniżej jego oczekiwań. Ma on stosunkowo łatwe dwa pierwsze szczeble drabinki, dlatego awans do ćwierćfinału jest dla niego musem do wykonania.

Ian White z pewnością jest zawodnikiem, który potrafi grać przeciwko takim emocjonalnym zawodnikom, jak van Gerwen. Kilka razy w karierze sprawił niespodziankę, eliminując dużo lepszych przeciwników od siebie. Dzisiaj także nie jest faworytem pojedynku i jest to wytłumaczalne, patrząc na to, w jaki sposób ostatnio faluje ze swoją formą. Anglik ma za sobą słabszy okres gry w Playersach, ale w pierwszym pojedynku przeciwko Gurneyowi pokazał się z przyzwoitej strony. Miał niższą średnią na trzy lotki od swojego rywala, która wynosiła 94 punkty. Do tego jego średnie na doublach nie były zbyt skuteczne, dlatego dzisiaj będzie miał bardzo ciężkie wyzwanie, aby pokonać MVG. Czy będzie w stanie zrobić niespodziankę przed własną publicznością?

Co obstawiać?

Ci panowie mogą nam dostarczyć bardzo dobre widowisko, które zagwarantuje nam wysokie średnie i dużo gonitw w legach. Jednak po występach w pierwszej rundzie wnioskuje, że jeżeli MVG odpali się tak, jak po drugiej przerwie, to Ian nie będzie miał zbyt dużo do powiedzenia w tym starciu. Gerwen zna sposoby na pokonywanie przeciwników przed własną publicznością. Do tego dużo lepiej odnajduje się na wysokich wykończeniach, co może dać mu przewagę w decydujących fazach meczu. Dzisiaj zaufam zawodnikowi z Holandii i gram win Michael van Gerwena! 

Michael van Gerwen vs Ian White

Typ: Michael van Gerwen win

Kurs: 1.22

Peter Wright vs Joe Cullen

21.07.2021 r. – 23:00

Ostatnim starciem, które zakończy rywalizację w 1/8 finału World Matchplay oraz naszego kuponu, będzie pojedynek Petera Wrighta z Joe Cullenem. Zawodnicy o bardzo dobrze wyglądających statystykach z pierwszej rundy, co także może zwiastować nam zacięte i wyrównane spotkanie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę dyspozycje z ostatniego czasu. Peter jest na fali wznoszącej ze swoją formą, czego nie można do końca powiedzieć o Cullenie. Wright miał słaby okres gry w Premier League, jednak wiązało się to z jego kontuzją oraz poszukiwaniem nowych lotek. Podobno Wright ma inną technikę rzutu, jednak ciężko jest to zauważyć na pierwszy rzut oka. Przynosi jednak ona efekty, gdyż Szkot wygrał ostatnia edycję Playersów, a w pierwszej rundzie pokazał się z bardzo dobrej strony. Na swoim koncie miał średnią blisko 100. punktów i ponad 50% na zamknięciach. Bardzo dobrze stawia to Snakebite przed kolejnymi zmaganiami, pokazując, że ponownie jest w stanie stawiać czoła każdemu rywalowi. Nopperta pokonał niesamowicie wysoko, gdyż pozwolił mu na wygranie tylko dwóch legów na przestrzeni całego pojedynku. Dzisiaj aż tak łatwo nie będzie, ale czy możemy liczyć na minimum tak dobrą dyspozycję wicelidera rankingu PDC? 

Joe także bardzo dobrze rozegrał swoje pierwsze spotkanie, jednak trzeba przyznać, że powinien nieco szybciej uporać się ze swoim rywalem z pierwszej rundy, czyli Dobeyem. Pojedynek wygrał w stosunku legowym 10:8, ale spotkanie opierało się na znacznych zwrotach akcji w końcówce spotkania. Jego średnia nie pozostała dłużna patrząc na dzisiejszego rywala i była nieznacznie niższa od Wrighta. Wykończenia także na podobnym poziomie. Zdaje się, że w tym meczu może zadecydować aspekt mentalny i dyspozycja dnia. Patrząc na to, że na hali Winter Gardens w Blackpool są już kibice, to mimo że Cullen jest reprezentantem gospodarzy, to większą sympatią kibice darzą Snakebite. Mentalnie Cullen nie jest jeszcze zawodnikiem na osiąganie niesamowitych wyników, tym bardziej, że w ostatnim czasie jego forma nieco spadła. Czy jednak jest on w stanie pokusić się o niespodziankę? 

 Co obstawiać?

Jeżeli Ci zawodnicy mierzyliby się na początku sezonu, to śmiało mógłbym proponować handicap na wygraną Joe. Jednak w obecnej sytuacji, kiedy Peter uporał się ze swoimi problemami i rozkręca się w swoich starciach, muszę kierować się w jego stronę. Snakebite wydaje się być także zawodnikiem o większym wsparciu ze strony publiczności, czego ewidentnie potrzebował na przestrzeni ostatnich turniejów telewizyjnych. Dzisiaj decyduje się na wygraną Petera Wrighta!  

Sprawdźcie, jakie inne propozycje ma dla Was Totalbet! 

Peter Wright – Joe Cullen

Typ: Peter Wright win

Kurs: 1.48

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 31.07 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

total

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Dart triple 21.07.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze