fot. Sławomir Kowalski

Ostatnie dni są naprawdę dobre. Trzy kupony, które zagraliśmy w maju dały czysty profit ponad 700PLN! Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie, ponieważ startujemy z inauguracją 2. ligi żużlowej. Pierwszy mecz będzie trochę nietypowy, dlatego, że wystąpi drużyna z Łotwy oraz Niemiec , a i tak jest to nadal liga polska. Starcie zapowiada się bardzo ciekawie, tak jak cały sezon. Liczę, że dzisiejszy singiel kolejny raz będzie udany i zgarniemy niemały profit. Czy drużyna z Dauvgapils poradzi sobie na własnym stadionie? Startujemy o 12:00!

1200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Lokomotiv Dauvgapils – Landshut Devils

Sobota, 08.05.2021 – 12:00

O godzinie 12 polskiego czasu rozpoczniemy pierwszy mecz w najniższej klasie rozgrywkowej na żużlu. Łotewska drużyna gospodarzy, czyli Lokomotiv Dauvgapils podejmować będzie niemiecki team Landshut Devils. Mimo że obie drużyny nie są z Polski to jest to liga naszego kraju. Sezon 2021 zapowiada się bardzo ciekawie i składy drugoligowych ekip wyglądają naprawdę nieźle. Do miejscowego Lokomotivu dołączył między innymi Hans Andersen oraz Thomas Jonasson. Są to zawodnicy, którzy w tej klasie rozgrywkowej powinni zrobić różnicę. Do tego mają bardzo silnego seniora U24 – Olga Michailowa, który na długim torze w Dyneburgu  jako junior radził sobie całkiem nieźle. Dużym plusem są również młodzieżowcy, którzy są świetnie prowadzeni przez Nikołaja Kokina. Są już tego efekty a zobaczyć możemy je np. w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Dodatkowo młody talent Francis Gusts został zakontraktowany w Sparcie Wrocław, lecz będzie mógł wystąpić dopiero, jeśli któryś z podstawowej piątki seniorów będzie zakażony koronawirusem. Jest to na pewno wielkie wyróżnienie Łotysza i po wynikach jakie osiągał w ostatnim sezonie nie jest to wygórowane. Na pewno Lokomotiv będzie chciał szybko wrócić do 1. ligi żużlowej, z której spadł. Będzie to jednak ciężkie zadanie, ponieważ tak jak mówiłem wcześniej liga w tym sezonie jest bardzo wyrównana i ciężko wskazać głównego faworyta.

Jeśli chodzi o Landshut Devils to jest to drużyna, która pierwszy raz wystąpi w pierwszej lidze, gdzie menedżerem obok Klausa Zwershina jest Sławomir Kryjom. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w zespole dzisiejszych gości jest Kai Huckenbeck. Zawodnik Landshut, który przyszedł z Polonii Bydgoszcz był hitem transferowym jeśli chodzi o 2. ligę. Radził sobie na dobrym poziomie (1,75 pkt na bieg), ale zdecydował  się na poziom niżej. Myślę, że jest to jak najbardziej dobra decyzja, ponieważ tutaj ma pewny start w każdym meczu, co równa się ze stałą wypłatą. Nawet jeśli ma mniej za punkt niż w pierwszej lidze (a raczej ma) to powinien zdobywać ich o wiele więcej. Mimo, że nie ma już takiej przepaści między umiejętnościami w lidze jak jeszcze kilka lat temu to jednak będzie się mierzyć z mniej wymagającymi rywalami. Dodatkowo do ścigania wraca Tobias Busch, który ostatni raz w polskiej lidze występował w 2016 roku. Ciężko cokolwiek o nim powiedzieć, tak samo jak o pozostałych zawodnikach czy juniorach niemieckiej formacji.

typy żuzel

Przeglądając ofertę bukmachera, trafiłem na bardzo fajny typ, który będę chciał wykorzystać. Mianowice pod lupę biorę Olga Michaiłowa, który pierwszy raz wystąpi z numerem 13 jako senior (U24). Bukmacherzy bardzo wierzą w młodego i utalentowanego Łotysza. Linia wynosi 10,5 a my stawiamy na under. Uważam, że będzie to trudne, aby Oleg osiągnął wynik 11 lub więcej punktów w swoich pierwszych pięciu startach bez bonusów. Jak dotąd, gdy jeździł jako junior to nie udało mu się przebić tej linii. Dwukrotnie był blisko, zdobywając po 10 oczek, lecz i tak kupon nie byłby zielony. Trzeba również dodać, że jeździł w wyścigu młodzieżowym, gdzie bardzo często miał 3 punkty, ponieważ przyjezdni juniorzy na tym torze mieli bardzo twardy orzech do zgryzienia. Kolejny jego start był często w wyścigu nr 4, gdzie spotykał drugi raz juniora z ekipy przeciwnej, na którym mógł zdobyć łatwy punkt. Dziś już takiej sytuacji nie będziemy oglądać, ponieważ to Oleg będzie prowadzącym parę i od razu w pierwszym meczu jest postawiony w mniej komfortowej sytuacji niż co roku. Faktem jest, że dwukrotnie jego kolegą z pary będzie junior Dauvgapils, lecz jest to Francis Gusts lub Ernest Matjuszonok, którzy bez problemu mogą przyjechać przed starszym Łotyszem. Przede wszystkim Francis może tutaj namieszać w punktacji. Trzeba również zauważyć, że w biegu nr 3 oraz 13 pojedzie z samymi seniorami, dlatego 3 punkty od początku stają się trudniejsze do zdobycia. Dodatkowo Lokomotiv powinien wygrywać dość znacząco, przez co team Landshut powinien reagować rezerwą taktyczną. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to prawdopodobnie w rezerwie pojedzie Kai Huckenbeck. Dobrym wyborem trenera byłoby puszczenie Niemca na Michaiłowa z juniorem, z którymi powinien sobie bez problemu poradzić.

Uważam, że Oleg zdobędzie maksymalnie 10 oczek w pierwszych pięciu startach. Jak dotąd nie miał jeszcze okazji pościgać się oprócz treningów, dlatego będzie to dla niego test w jakiej jest formie. Jego średnia punktowa na torze w Dyneburgu w sezonie 2020 to 1,839 i sądzę, że będzie dla niego to trudniejszy rok, mimo że jedzie w 2. lidze żużlowej. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.22, dlatego korzystamy i czekamy na dobre ściganie.

STS
2.22
Oleg Michailow -10,5 pkt

STS opinie <— przeczytaj recenzję bukmachera.

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.

typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze