Zdjęcie: Norbert Barczyk / PressFocus

Dzisiaj sobota, a co za tym idzie, kolejne mecze League of Legends European Championship. Wczorajszy kupon na plus, a teraz czas na kolejne spotkania. Wieczorem czekają nas wielkie derby Europy, czyli rywalizacja pomiędzy G2 Esports, a fnatic. Kto tym razem okaże się lepszy w tym klasyku? G2 zrewanżuje się na rywalach? Do tego dokładam jeszcze typ na spotkanie Excel Esports z SK Gaming, więc jest co obstawiać. Zobaczcie, jakie kursy mają zakłady bukmacherskie BETFAN!

Załóż konto w BETFAN i zgarnij bonus w postaci gry bez ryzyka do 600 PLN! (Zwrot na konto bonusowe)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Excel Esports – SK Gaming
Piątek, 26.02.21 – 21:00

Na spotkanie pomiędzy Excel Esports, a SK Gaming dzisiaj raczej nie czeka aż tyle kibiców, jak na rywalizację G2 Esports z fnatic, ale będzie to prawdopodobnie dobry przedsmak. W końcu Excel to drużyna, która walczy o miejsce w play-offach, a SK to solidna ekipa League of Legends European Championship. EE wczoraj uległo dość przeciętnemu Misfits Gaming, co może akurat martwić kibiców tej formacji. Na ten moment łącznie pięć zwycięstw oraz siedem remisów i są na szóstym miejscu w tabeli. Dzielą je z Schalke, więc dzisiejsza ewentualna wygrana mogłaby pozwolić na odskoczenie w tabeli, ale czy to się uda? W końcu SK to niewygodny rywal.

Ten wczoraj pokonał dość dobrze wyglądające MAD Lions, dzięki czemu dogonił je w tabeli i teraz znajduje się na trzecim miejscu w tabeli, razem właśnie z Lwami oraz fnatic. Widać, że SK Gaming ma pomysł na grę, który chce realizować raz za razem. To poukładany zespół, a drafty są przemyślane. Do tego Jenax i spółka mają większe doświadczenie niż ekipa Czekolada, dla którego to pierwszy sezon w LEC. Nie dziwi więc, że to SK wyrasta na faworyta w tym starciu. Tym bardziej że będzie chciało się zrewanżować za ostatnią porażkę na Excel Esports, której można by uniknąć, gdyby mid game poszedł nieco lepiej, a w dodatku uniknąć brania tej nieszczęsnej Nidalee do lasu. 

Co obstawiać?

Zapewne zastanawiacie się więc, co możecie obstawiać na to spotkanie? Uważam, że tym razem SK Gaming nie będzie mieć większych trudności i wygra mecz. Tym bardziej że może zostać samodzielnym zespołem na trzecim miejscu, a to oznacza również lepsze rozstawienie w play-offach League of Legends European Championship. Kurs sprzyja zagraniu właśnie tego zakładu, bo wynosi aż 1.69. To dobra podstawa do AKO, a teraz czas na przedstawienie hitu tygodnia!

Moja propozycja: zwycięstwo SK Gaming
Kurs: 1.69 Zagranie na esport

G2 Esports – fnatic
Piątek, 26.02.21 – 20:00

Spotkania pomiędzy G2 Esports, a fnatic obrosły wręcz do miana legendarnych. To właśnie G2 przejęło po FNC miano najlepszej drużyny w Europie, a w ubiegłym roku wielokrotnie je ogrywało i dwa razy zgarnęło mistrzostwo Starego Kontynentu. Do tego od tego sezonu fnatic jest żartobliwie nazywa szkółką G2, bo regularnie wykupuje z FNC najlepszych zawodników. Tak było chociażby z Capsem w 2018 roku, a także Rekklesem w pod koniec ubiegłego roku. Dzisiaj obydwaj stanowią o sile G2 Esports i są ewidentnymi gwiazdami zespołu. Caps to najlepszy mid laner w Europie, a Rekkles jest bezsprzecznie uważany za jednego z najlepszych strzelców na świecie. Warto jednak pamiętać, że to dalej jest G2 Esports. To samo G2, które lubi trollować w środku sezonu, głupio przegrywać spotkania, ale po prostu Ci zawodnicy bawią się tą grą, a to też stanowi o ich sile. Ostatnio przegrali na fnatic, ale było to głównie spowodowane tym, że mieli problemy techniczne. Jeżeli teraz się obędzie bez nich, to nie powinni mieć problemów z pokonaniem FNC. Tym bardziej że te przecież nie imponuje w tym sezonie, regularnie męczy się z przeciętniakami, a do tego obecnie ma zaledwie siedem wygranych i pięć porażek. Wczoraj fnatic miało też problemy z Astralis, co nie powinno się zdarzyć.

Co obstawiać?

Na pytanie co obstawiać w spotkaniu G2 Esports z fnatic odpowiedź jest jedna: wygraną G2. Te zawsze się motywuje na najważniejsze spotkania, a do tego będzie chciało pokazać, że ostatnia porażka to był wypadek przy pracy. Wczoraj Jankos i spółka dość pewnie wyglądali na tle Team Vitality, więc uważam, że mają wręcz ogromne szanse na pokonanie fnatic. Kurs w tym wypadku to 1.44 i to właśnie go dodaje do AKO, które wynosi 2.43. Kursy są wysokie, za co ostatnio BETFAN zbiera dobre opinie

Moja propozycja: zwycięstwo G2 Esports
Kurs: 1.44

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem promocyjnym 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 20 zł
  4. Możesz otrzymać maksymalnie 600 PLN na zakład bez ryzyka
  5. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  6. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 3 x 2.00 – minimum 3 zdarzenia.

typy betfan lec esport