KSW 86 gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online w Viaplay

KSW 86 gdzie oglądać

KSW 86: gdzie oglądać galę? Przed nami kolejna duża impreza mieszanych sztuk walki. W sobotni wieczór czekają nas bowiem pojedynki w oktagonie KSW. Do walki ruszą między innymi Wikłacz i Przybysz, którzy powalczą o pas mistrzowski, ale to nie wszystko. Zobaczymy również Eskieva z Śmiełowskim czy Michalskiego z Humburgerem. Będzie więc co oglądać. A jeżeli chciałbyś wiedzieć gdzie oglądać KSW 86, to te informacje znajdziesz w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam!

Zakłady bez ryzyka w Fortunie

Gdzie oglądać KSW 86

Zatem gdzie oglądać KSW 86? Chyba nie powinno dziwić, że transmisja KSW 86 dostępna będzie wyłącznie na jednej z najpopularniejszych platform streamingowych. Chodzi oczywiście o Viaplay, które od dłuższego już czasu współpracuje z KSW i to właśnie tam czeka na kibiców to sobotnie wydarzenie. Żeby oglądać galę trzeba oczywiście wykupić pakiet dostępu – przynajmniej na miesiąc, ale w zamian otrzymasz także dostęp do spotkań piłkarskich z Bundesligi czy Premier League, a także do Formuły 1, więc każdy kibic sportu znajdzie tam coś dla siebie. Co jednak trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do podanych nieco wyżej transmisji i KSW 86? Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się w Viaplay z linku https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto i przejdź do sekcji TV
  3. Znajdź transmisję z gali KSW 86 i oglądaj wszystkie walki!

Nadchodzącą galę KSW 86 obejrzysz więc zarówno na ekranie swojego komputera, telefonu czy nawet TV. Wystarczy odpalić Smart TV, bądź kupić chromecast (w przypadku telewizorów bez funkcji SMART), a dzięki temu będziesz mógł śledzić wszystkie pojedynki w najlepszej jakości i oczywiście – bez zacinania!

Data, miejsce i godzina KSW 86

Nadchodząca gala KSW 86 odbędzie się w sobotę, 16 września w Hali Orbita we Wrocławiu. Start imprezy standardowo zaplanowano na 19:30, a transmisja będzie dostępna od 19:00. Na każdego kibica czeka więc blisko 5 godzin transmisji, a w tym czasie odbędzie się aż 9 pojedynków, uwieńczonych potyczką Wikłacz vs Przybysz, która wyłoni zdobywcę pasa wagi koguciej. Jak już wspomniałem transmisja KSW 86 dostępna będzie jedynie w Viaplay i to właśnie tam należy wykupić pakiet sportowy, jeżeli chciałbyś zobaczyć to wydarzenie.

Zakłady bez ryzyka w Fortunie

KSW 86 PPV

Jeszcze kilka lat temu KSW można było zobaczyć w PPV. W taki sposób, a więc po wykupieniu jednorazowego dostępu do gali działa cały rynek freakfightów w naszym kraju, jednak federacja KSW odeszła od tego, ponieważ weszli we współpracę z wspomnianym Viaplay. Dzięki temu gale weszły na jeszcze wyższy poziom transmisji i pokazywane są w kilku krajach, dlatego też trzeba traktować to w kategorii sukcesu organizacji Kawulskiego i Lewandowskiego. Podsumowując – nie ma możliwości wykupić pay-per-view na KSW 86.

KSW 86 w Viaplay

Tak naprawdę jeśli jesteś abonentem Viaplay i posiadasz odpowiedni pakiet, to oczywiście będziesz mógł bez dodatkowych kosztów obejrzeć KSW 86. Jeżeli jednak nie masz tam konta bądź nie opłacasz go, to w celu zobaczenia sobotniej gali trzeba wykupić przynajmniej miesięczny pakiet i możliwość oglądania podanych wyżej dyscyplin sportowych, co z pewnością jest świetną opcją, bowiem w przypadku PPV po gali nie było dostępu do niczego innego.

Gdzie kupić KSW 86?

Zatem gdzie kupić KSW 86? Przed erą Viaplay wystarczyło wejść na stronę KSW i wykupić standardowo dostęp do pojedynczej gali. Teraz wymagane jest założenie konta na opisywanej platformie streamingowej, a następnie opłacenie abonamentu. Oznacza to, że po rejestracji konta użytkownika i wykupieniu odpowiedniego pakietu będziesz mógł cieszyć się z 30-dniowego dostępu do wszystkich wydarzeń, które transmituje ta platforma.

Ile kosztuje PPV na KSW 86?

Skoro już wiesz gdzie oglądać KSW 86, to pozostaje chyba jeszcze ważniejszy aspekt, a więc koszty, które trzeba ponieść, aby zobaczyć tę imprezę. Cena pakietu Viaplay Total, czyli takiego, w który wchodzi dostęp do KSW 86 wynosi 55 PLN. Oczywiście po opłaceniu tej kwoty możesz od razu zrezygnować z abonamentu i w kolejnym miesiącu nie będziesz już musiał płacić za subskrypcję. Jeśli jednak wykupisz całoroczny dostęp, to cena pakietu Total będzie dużo niższa i wyniesie około 44 PLN za miesiąc. Aby tak się stało, to wystarczy skorzystać z linku, który znajdziesz nieco wyżej.

KSW 86 transmisja na żywo

Zatem transmisja KSW 86 na żywo będzie dostępna w jednym miejscu – a konkretnie na Viaplay. Choć 55 PLN to nie jest mało, ale biorąc pod uwagę miesięczny dostęp do wielu wydarzeń sportowych i blisko 5 godzin najbliższego KSW, to jest to do zaakceptowania. Ponadto sobotnia gala będzie transmitowana w znakomitej jakości i zobaczysz ją na wybranym przez siebie urządzeniu, co także jest dodatkowym atutem.

KSW 86 w TV i online

Na koniec warto zaznaczyć, że nie ma co szukać transmisji KSW 86 w innych źródłach. Włodarze, jak i Viaplay dbają o to, aby tylko w tym miejscu można było śledzić sobotnie wydarzenie. Oznacza to, że ani żaden bukmacher, ani inne stacje telewizyjne nie będą miały dostępu do tego wydarzenia, dlatego też trzeba pamiętać, że to właśnie Viaplay jest jedynym i w 100% legalnym miejscem, aby zobaczyć wspomniane 9 pojedynków sobotniej gali z Wrocławia.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze