KSW 83 Colosseum 2: gdzie oglądać? Transmisja TV i online | PPV

KSW 83 gdzie oglądać

KSW 83: gdzie oglądać najbliższą galę? Czas na jedną z największych gal federacji KSW w tym roku. Na Stadionie Narodowym zobaczymy aż 11 pojedynków pomiędzy najlepszymi fighterami tej organizacji. Można być więc pewnym, że emocji nie zabraknie. A jeśli chciałbyś zobaczyć tę galę, ale nie wiesz gdzie oglądać KSW 83: Colosseum 2, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście! Serdecznie zapraszam!

mamed szpilka pudzian ksw 83 fortuna

Gdzie oglądać KSW 83: Colosseum 2

Zatem gdzie oglądać KSW 83: Colosseum 2? Tak naprawdę możliwości zbyt dużo nie ma i jedyną opcją jest aktualnie Viaplay. Od kilku już lat organizacja Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego podpisała umowę z tą platformą streamingową i właśnie dlatego tylko tam można śledzić potyczki najlepszych fighterów w ramach gal KSW. To jednak nie wszystko, bowiem w Viaplay znajdziesz również transmisje z pojedynków niemieckiej Bundesligi czy angielskiej Premier League oraz spotkania z europejskich pucharów – Ligi Europy i Konferencji. To oczywiście nie wszystko i niemal każdy fan sportu znajdzie coś ciekawego dla siebie. Co jednak trzeba zrobić, aby obejrzeć KSW 83? Poniżej znajdziesz krótką instrukcję krok po kroku:

  1. Zarejestruj się w Viaplay z linku https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto i przejdź do sekcji TV
  3. Znajdź transmisję z gali KSW i oglądaj walki!

Oczywiście mimo że jest to platforma streamingowa, to można śledzić ją zarówno na ekranie komputera czy telewizora. Po założeniu konta w Viaplay wystarczy posiadać dostęp do internetu, aby oglądać nadchodząca galę w wybranym przez siebie miejscu!

Data, miejsce i godzina KSW 83: Colosseum 2

Nadchodząca gala odbędzie się już w najbliższą sobotę, 3 czerwca. Wydarzenie rozpocznie się niestandardowo, o 18:00, a wszystko dlatego, że jest to jedno z największych wydarzeń tej federacji w tym roku. Zobaczymy bowiem 11 pojedynków, a więc aż 22 fighterów. Wśród nich wyróżnić należy Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, Mariana Ziółkowskiego, Krzysztofa Głowackiego czy Salahdina Parnasse’a. Emocji na Stadionie Narodowym – gdzie odbędzie się to wydarzenie – z pewnością nie zabraknie. Szczególnie, że z trybun kibicować będzie blisko 50 tysięcy osób, więc atmosfera zapowiada się wyśmienicie.

Warto zaznaczyć, że poza świetnie zapowiadającą się walką wieczoru Khalidov – Askham, w której ostatecznie dowiemy się, który z fighterów jest lepszy (do tej pory walczyli dwukrotnie i jest wynik 1-1), to odbędą się również trzy pojedynku o pas mistrzowski. Najciekawiej bez wątpienia zapowiada się starcie Mariana Ziółkowskiego z Salahdinem Parnassem. Aktualnie pas posiada Polak, ale wydaje się, że Francuz powinien rozprawić się z naszym reprezentantem i odebrać mu tytuł.

KSW 83: Colosseum 2 PPV

A skoro już wiesz kiedy odbędzie się KSW 83, to warto zwrócić uwagę na PPV, które należy wykupić, aby uzyskać dostęp do gali. Dla tych, którzy nie korzystali nigdy z tego systemu – to wniesienie jednorazowej opłaty za możliwość dostępu do obejrzenia danego widowiska, czyli w tym wypadku Colosseum 2. Tak naprawdę nie powinno to dziwić, bowiem KSW czy inne federacje w naszym kraju od dawna korzystają z PPV, więc kibice sportów walki z pewnością wiedzą o co konkretnie chodzi.

KSW 83: Colosseum 2 w Viaplay

Tak naprawdę PPV na Colloseum 2 nie wygląda już jak w poprzednich przypadkach, przed rozpoczęciem współpracy KSW z Viaplay. Teraz, żeby obejrzeć galę, należy wykupić odpowiedni pakiet w Viaplay. Oznacza to, że poza dostępem do tego wydarzenia, będziesz mógł przez cały miesiąc śledzić wszystkie oferowane kanały czy wydarzenia przez tę platformę streamingową. Wystarczy więc wejść na stronę Viaplay – chociażby z linku podanego na początku tekstu, aby zarejestrować konto użytkownika.

Gdzie kupić KSW 83: Colosseum 2?

Żeby więc wykupić dostęp do nadchodzącej, sobotniej gali KSW 83 należy na początku zarejestrować się na podanej platformie streamingowej. W przeszłości wystarczyło wykupić dostęp PPV na kswtv, ale aktualnie można skorzystać jedynie z Viaplay i wykupieniu możliwości oglądania właśnie na tej platformie.

Ile kosztuje PPV na KSW 83: Colosseum 2?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Colosseum 2, to warto przyjrzeć się bliżej temu, ile kosztuje PPV na KSW 83. Tak naprawdę żeby zobaczyć nadchodzącą galę, trzeba wykupić pakiet Viaplay Total, którego cena wynosi 55 PLN miesięcznie. Oczywiście w każdym momencie posiadania konta można zrezygnować z subskrypcji. Jeśli jednak wykupisz całoroczny dostęp, to cena pakietu będzie dużo niższa i wyniesie około 44 PLN co miesiąc. Żeby wykupić opisany dostęp wystarczy skorzystać z linku znajdującego się nieco wyżej lub po prostu – wejść na stronę Viaplay. Jak już wspomniałem, poza dostępem do KSW 83 – przynajmniej przez miesiąc – będziesz mógł śledzić wszystkie inne wydarzenia sportowe oferowane przez tę platformę streamingową.

KSW 83: Colosseum 2 transmisja na żywo

Zatem transmisja na żywo z KSW 83 odbędzie się jedynie w Viaplay. Oznacza to, że tylko w tym miejscu można oglądać nadchodzące Colloseum 2 w 100% legalnie. Jeśli więc jesteś fanem sportów walki czy konkretnie KSW, to warto rozważyć wykupienie pakietu dostępu do tej platformy. A ponadto znajdziesz tam mnóstwo innych dyscyplin sportowych, jak piłka nożna czy Formuła 1.

KSW 83: Colosseum 2 w TV i online

Jak już wspomniałem, żadna ze stacji telewizyjnych czy internetowych nie posiada praw do pokazywania gali KSW 83: Colosseum 2. Wszystko ze względu na ścisłą umowę pomiędzy włodarzami federacji a Viaplay. Dlatego też jedynym miejsce, w którym można śledzić całą nadchodzącą, sobotnią galę jest właśnie platforma streamingowa. Jeżeli chciałbyś zobaczyć KSW ze Stadionu Narodowego, to jedyną opcją jest więc wykupienie pakietu Viaplay Total.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze