KSW 82 transmisja Viaplay – gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV

KSW 82 gdzie oglądać

KSW 82: gdzie oglądać najbliższą galę? Przed nami kolejna odsłona imprezy pod szyldem KSW. Już w najbliższą sobotę czekają nas niezwykle interesujące pojedynki i walka pomiędzy świetnymi fighterami z całego świata. Z pewnością należy spodziewać się ogromnych emocji. A jeśli chciałbyś zobaczyć tę galę, ale nie wiesz gdzie oglądać KSW 82, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście!

Gdzie oglądać KSW 82?

Zatem gdzie znaleźć transmisje z KSW 82? Tak naprawdę od niedawna możliwość zobaczenia gali tej federacji istnieje jedynie na Viaplay. Od kiedy KSW rozpoczęło współpracę z tą platformą streamingową, to jest to jedyne miejsce pokazujące tę, ale i wszystkie kolejne gale. Ponadto na tej platformie znajdziesz również spotkania z niemieckiej Bundesligi czy angielskiej Premier League oraz europejskie puchary – Ligę Europy i Konferencji. To oczywiście nie wszystko i niemal każdy fan sportu znajdzie coś ciekawego dla siebie. Co jednak trzeba zrobić, aby obejrzeć KSW 82 na żywo? Poniżej znajdziesz krótką instrukcję krok po kroku:

  1. Zarejestruj się w Viaplay z linku https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto i przejdź do sekcji TV
  3. Znajdź transmisję z gali KSW i oglądaj walki!

Warto również zaznaczyć, że KSW 82 obejrzysz zarówno na ekranie telewizora, komputera czy nawet smartfona. Tak naprawdę żeby oglądać Viaplay wystarczy posiadanie konta, a także dostęp do internetu, więc zarówno nadchodzącą galę, jak i wszystkie inne sporty możesz zobaczyć na każdym urządzeniu mobilnym i tak naprawdę w każdym miejscu!

Data, miejsce i godzina KSW 82

Czas na kolejne walki w klatce jednej z największych federacji mieszanych sztuk walki w Europie. Najbliższe kSW 82 odbędzie się już w sobotę, 13. maja w ATM Studio w Warszawie. Start imprezy zaplanowano standardowo na godzinę 19:00. Tym razem jednak będzie to nieco inna gala – przede wszystkim pod względem liczebności. Do walki ruszy bowiem 14 fighterów, a więc łącznie na kibiców czekać będzie 7 pojedynków. W walce wieczoru naprzeciw siebie stanie Holender Brian Hooi oraz Andrzej Grzebyk. Ponadto odbędzie się jedna walka pań oraz pojedynki innych świetnych fighterów, jak Gracjan Szadziński, Sebastian Przybysz czy Filip Macek. A jeśli chciałbyś poznać typy na sporty walki, w tym oczywiście na nadchodzące KSW, to są one dostępne na naszej stronie internetowej.

Jeśli ktoś zastanawia się, dlaczego włodarze federacji wybrali właśnie takie miejsce na zorganizowanie najbliższej gali, a także czemu wystąpi mniejsza liczba zawodników, to odpowiedzią jest 3 czerwca, kiedy to na Stadionie Narodowym odbędzie się druga już tego typu gala pod nazwą Colosseum 2, gdzie zobaczymy największych z największych i tam z pewnością będzie działo się naprawdę sporo. Nie oznacza to oczywiście, że sobotnia, majowa gala nie przyniesie emocji, bowiem w klatce zmierzą się doświadczeni i popularni fighterzy, którzy mają w planach dać świetny pokaz sił.

KSW 82 PPV

A skoro już wiesz kiedy KSW 82 się odbędzie, to warto przybliżyć informacje na temat samego PPV. Dla tych, którzy nie korzystali nigdy z tego systemu – jest to wniesienie jednorazowej opłaty za możliwość dostępu do obejrzenia danego widowiska, w tym przypadku gali KSW 82. Tak naprawdę nie powinno to dziwić, bowiem KSW czy inne federacje w naszym kraju od dawna już stosują PPV, więc kibice sportów walki z pewnością wiedzą o co konkretnie chodzi.

Gdzie kupić i ile kosztuje PPV na KSW 81?

Zatem gdzie kupić PPV na KSW 82? Jak już wspomniałem, możliwość obejrzenia nadchodzącej gali daje jedynie Viaplay. Oznacza to, że należy wykupić dostęp do tej platformy. Oferuje ona trzy rodzaje pakietów, ale żeby obejrzeć sporty walki i KSW 82 należy skorzystać z pakietu Viaplay Total, którego cena to 55 PLN miesięcznie. Oczywiście nie oznacza to, że trzeba wykupić długotrwały abonament – w każdym momencie można z niego zrezygnować. Jeśli jednak wykupisz całoroczny dostęp, to wtedy cena będzie dużo niższa i wyniesie około 44 PLN co miesiąc. Żeby wykupić opisany dostęp wystarczy skorzystać z linku znajdującego się nieco wyżej lub po prostu – wejść na stronę Viaplay. Na koniec warto dodać, że jeśli wykupisz ten pakiet, to po obejrzeniu gali – przynajmniej przez miesiąc będziesz mógł śledzić wszystkie inne wydarzenia, które będą pokazywane na tej platformie. Chodzi tutaj oczywiście o wspomniane już ligi piłkarskie, ale też wiele innych dyscyplin sportowych.

KSW 82 transmisja na żywo

KSW 82 będzie zatem pokazywane jedynie w serwisie Viaplay. Oznacza to, że nie będziesz miał możliwości śledzić tej gali u żadnego innego operatora czy w telewizji na żywo. Jeśli więc jesteś fanem sportów walki czy chociażby angielskiej Premier League, to warto taką opcję wykupienia pakietu rozważyć, bo oferta tej platformy streamingowej wydaje się atrakcyjna – szczególnie dla fanów różnorakich dyscyplin sportowych.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze