KSW 74 typy bukmacherskie, kursy i zakłady na galę! Na KSW 74 typy mogą dotyczyć 9 walk, bo właśnie tyle pojedynków zostało przewidzianych podczas najbliższej gali. Najważniejsze starcie może wyłonić nowego mistrza kategorii ciężkiej. Po raz kolejny mistrzowskiego pasa bronić będzie Phil De Fries, z którym zmierzy się Ricardo Prasel. W oktagonie zobaczymy też polskich zawodników na czele z Damianem Janikowskim i Michałem Kitą. Co typować przed KSW 74? Prezentujemy najlepsze zakłady i kursy bukmacherskie.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

KSW 74 typy bukmacherskie

Jak to zwykle bywa duże zainteresowanie w typach na MMA wywołuje walka wieczoru. W tym przypadku dojdzie do pojedynku Phila De Friesa z Ricardo Praselem. Według kursów bukmacherskich faworyt jest jeden i jest to Anglik. De Fries od kilku lat jest niepokonany w oktagonie. To najdłużej panujący czempion w kategorii ciężkiej w historii KSW. F-11 ma za sobą sześć skutecznych obron pasa. Na swoim rozkładzie ma m.in. Karola Bedorfa, Tomasza Narkuna i Michała Kitę.

Ricarco Prasel w tym roku zadebiutował w KSW i szybko wywalczył szansę walki o mistrzowski pas. Brazylijczyk zwyciężył z Michałem Kitą i Danielem Omielańczukiem. To pozwoliło mu stanąć do mistrzowskiej walki. Alemao ma za sobą 16 zawodowych pojedynków, z których zwyciężył 13 konfrontacji. Pod tym względem zdecydowanie bardziej doświadczony jest De Fries. Anglik już teraz na koncie ma 28 walk, z których zwyciężył 21 pojedynków.

Phil De Fries nie porywa tłumów, bo w oktagonie koncentruje się na skuteczności, a nie widowiskowości. To zawodnik, który umiejętnie wykorzystuje swój wzrost i siłę fizyczną. Cechuje go cierpliwość – nie jest to typ, który od początku dąży do szybkiego rozstrzygnięcia walk. Ostatnio wygrywa przed czasem, choć dawniej częściej triumfował na punkty. Jak będzie przeciwko Praselowi? Naszym zdaniem De Fries ponownie obroni pas. Typujemy, że wygra na punkty.

Fortuna
4.50
De Fries na punkty

KSW 74 kursy i zakłady

Jak najbliższą galę widzą bukmacherzy? Jeśli chodzi o walkę wieczoru na KSW 74 to wszyscy są zgodnie: De Fries ma wszystkie karty po swojej stronie. Kursy na jego zwycięstwo oscylują w granicach 1.15. Na gali w Ostrowie Wielkopolskim dojdzie też do drugiego starcia w wadze ciężkiej. W tym przypadku zawalczą zawodnicy, którzy przegrywali z rąk Phila De Friesa. O kogo chodzi? O Michała Kitę i Darko Stosića. Obaj już mierzyli się w ubiegłym roku i wówczas zwyciężył Serb. Polak liczy na udany rewanż, ale w kursach bukmacherskich więcej szans daje się byłemu zawodnikowi UFC.

Nie jest jedyna sytuacja na KSW 74, gdy bukmacherzy mniejsze szanse na zwycięstwo dają polskiemu zawodnikowi. Damian Janikowski również nie jest faworytem w pojedynku z Tomem Breesem. Werlleson Martins tymczasem, zdaniem bukmacherów, powinien uporać się z Pawłem Polityło.

Na karcie walk KSW 74 znajduje się osiem męskich konfrontacji i jedna żeńska walka. Anita Bekus zmierzy się z Sofiią Bagishvili. W tym przypadku faworytką jest nasza reprezentantka.

Poniżej prezentujemy kursy bukmacherskie na KSW 74:

Kto wygra?
Fortuna
1.15
Phil De Fries
5.46
Ricardo Prasel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.67
Tom Breese
2.20
Damian Janikowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.28
Darko Stosić
3.68
Michał Kita
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.64
Werlleson Martins
2.26
Paweł Polityło
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.76
Sofiia Bagishvili
1.45
Anita Bekus
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.72
Emil Weber Meek
2.12
Kacper Koziorzębski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.95
Cezary Kęsik
1.85
Tomasz Romanowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie obstawiać KSW 74?

Zakłady na KSW 74 dostępne są u większości polskich bukmacherów. Oczywiście musisz pamiętać o tym, że typy na poszczególne walki możesz robić tylko u legalnych operatorów. To ci bukmacherzy, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na swoją działalność.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

Obstawianie KSW 74 może dotyczyć kilkudziesięciu rynków. Najlepsi bukmacherzy tacy jak Fortuna do każdej walki otwierają około 30 rynków. Jakie zakłady znajdziesz? Dzięki tak rozbudowanym typom możesz przewidzieć zwycięzcę pojedynku, ale też liczbę rund, sposób rozstrzygnięcia walki, a także dokładną rundę jej zakończenia. Jeśli jesteś przekonany, że któryś z zawodników wygra przez KO, to w Fortunie będziesz mógł przewidzieć takie rozstrzygnięcie.

Co więcej, przed KSW 74 nowi gracze mogą odebrać bonusy powitalne. Wprowadzając kod ZAGRANIE u legalnego bukmachera uzyskujesz gwarancje odbioru najwyższego bonusu na start. Co to może być? KSW 74 dzięki temu obstawisz przy wykorzystaniu zakładu bez ryzyka, freebetu czy bonusu od wpłaty.

Promocje dla graczy w Fortunie

W Fortunie bonus na KSW 74 składa się m.in. z zakładu bez ryzyka. Po rejestracji konta z kodem promocyjnym możesz wytypować pierwszy kupon z ubezpieczeniem stawki. Jeśli przegrasz – bukmacher zwróci postawione pieniądze do maksymalnie 600 zł.

Bonusy w BETFAN

W zakładach BETFAN na nowych użytkowników również czeka kupon bez ryzyka i freebet. Wystarczy, że po rejestracji wpłacisz minimum 50 zł, a odbierzesz oba bonusy równocześnie. Maksymalnie mogą one liczyć 600 zł (cashback) i 60 zł (darmowy zakład).

Obstawianie KSW 74 w TOTALbet

W TOTALbet na KSW 74 znajdziesz atrakcyjne kursy, rozbudowane rynki i ciekawe bonusy na start. U tego bukmachera również działa nasz kod promocyjny, za który otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł (ze zwrotem na konto główne), freebety 35 zł i bonus 100% do 5000 zł.

Typy na KSW 74 [karta walk KSW 74]

Karta walk KSW 74 zbudowana jest w oparciu o starcia wagi ciężkiej, jak i średniej. Ponownie do oktagonu wejdzie Damian Janikowski, którego kariera w MMA nie jest usłana różami. To brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w zapasach, który postanowił zmienić dyscyplinę sportu. Wrocławianin był kreowany na jedną z nowych gwiazd KSW, ale życie pokazało, że oktagon to nie mata do zapasów. W walkach MMA wciąż popełnia proste błędy, co oznacza, że raz wygrywa, a raz przegrywa. Jak na razie jest daleki walki o mistrzowski pas w wadze średniej.

Jeśli chodzi o typy, to bukmacherzy wystawiający kursy na KSW 74 automatycznie pozwalają na obstawianie wszystkich pojedynków. To oznacza, że wybierając zakłady w Fortunie czy BETFAN będziesz mógł liczyć na dostęp do wszystkich walk.

Phil De Fries – Ricardo Prasel, walka wieczoru KSW 73, typy i kursy

Ricardo Prasel jest o 8 centymetrów wyższy od Phila De Friesa, co może dać mu przewagę zasięgu. W stójce to istotny element zwłaszcza, jeśli chodzi o bokserski element walki. Mimo wszystko trudno upatrywać szans Brazylijczyka, ponieważ F-11 w przeszłości zwyciężał z lepszymi zawodnikami. Wystarczy przypomnieć chociażby starcie z Tomaszem Narkunem.

Phil De Fries ostatnią walkę przegrał w 2017 roku. Od tamtej pory tylko wygrywał – zwyciężył 9 pojedynków z rzędu. W KSW pokonywał kolejno Michała Andryszaka, Karola Bedorfa, Tomasza Narkuna, Luisa Henrique, Michała Kitę i Darko Stosića. W wadze ciężkiej nikt nie panował dłużej od niego. Pomimo utyskiwań kibiców na styl warto docenić te statystyki. Faktem jest, że walki Anglika nie porywają, ale nie o walory artystyczne tu chodzi, a o zwycięstwa. A z tego De Friez wywiązuje się bez zarzutów.

Tom Breese – Damian Janikowski, typy i kursy

Damian Janikowski stanie do walki z byłym zawodnikiem UFC, Tomem Breesem. Anglik w 2021 roku stoczył ostatni pojedynek w tej federacji. Następnie rywalizował w Levels Fight League. W tym roku weźmie udział w 3 walce. Dwie poprzednie zwyciężył, co pokazuje, że jest w dobrej formie. Dyspozycja Damiana Janikowskiego jest sinusoidalna. W marcu tego roku zwyciężył przez KO z Tomaszem Jakubcem. Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich znokautował swojego rywala już w 1. rundzie. Wcześniej jednak przegrał z Pawłem Pawlakiem.

Tom Breese to wymagający rywal. To potwierdzają kursy bukmacherskie, bo w ich ocenie Anglik jest faworytem sobotniej walki. Co typujemy? Spodziewamy się wyrównanej walki, w której obejrzymy 3 rundy.

Fortuna
1.84
Więcej niż 2.5 rundy

Darko Stosić – Michał Kita, typy i kursy

Michał Kita ma przekonanie, że ostatnia jego porażka z Darko Stosicem to wypadek przy pracy. Masakra już w 1. rundzie musiał uznać wyższość swojego rywala. Wówczas Stosić ciosami w parterze zakończył pojedynek. Od tamtej walki minął ponad rok. Kita brał udział w dwóch kolejnych starciach – jedno zwyciężył, a drugie przegrał. To bardzo doświadczony zawodnik, który na koncie ma już 36 walk. Darko Stosić jest młodszy i na pewno liczy na drugą szansę walki o mistrzowski pas w wadze ciężkiej.

Porażka z Philem De Friesem to ostatnie wspomnienie Stosića na KSW. Wcześniej Serb zwyciężał z Michałem Włodarkiem, Michałem Kitą i Michałem Andryszakiem. Stosić w alatach 2018-2020 walczył dla UFC. To zawodnik z dużym potencjałem i typujemy, że ponownie udowodni swoją wyższość na tle starszego rywala.

Fortuna
1.60
Stosić przed czasem

Werlleson Martins – Paweł Polityło, typy i kursy

Werlleson Martins szybko przekonał się o tym, że na KSW jest wysoki poziom. W debiucie rywalizował on z Sebastianem Przybyszem, z którym przegrał w 5. rundzie. Tym razem Brazylijczyk zmierzy się z Pawłem Polityło. The Polish Eagle w kwietniu tego roku pokonał Patryka Chrobaka. Generalnie ma na swoim koncie 7 zwycięstw i 3 remisy. Martins jest bardziej doświadczony, bo stoczył drugie tyle więcej pojedynków.

Dla Brazylijczyka to istotna walka, bo jeśli znów przegra, to jego notowania będą bardzo niskie. Werlleson Martins to zawodnik, który wciąż ma szansę odegrać istotną rolę w KSW. Dlatego typujemy, że zwycięży Pawła Polityło.

Fortuna
1.64
Wygra Martins

Cezary Kęsik – Tomasz Romanowski, typy i kursy

Dla Tomasza Romanowskiego będzie to debiut w wadze średniej. Do tej pory Tommy rywalizował w kategorii półśredniej. Tam zwyciężał z Andrzejem Grzebykiem, Michałem Pietrzakiem i Aleksandarem Rakasem. W KSW Romanowski uległ tylko Patrikowi Kinclowi. Jeśli chodzi o Cezarego Kęsika to waga średnia jest jego naturalnym środowiskiem. W kwietniu tego roku uległ on Pawłowi Pawlakowi. Co to oznacza? To że do pojedynku z Romanowskim podejdzie po przegranej konfrontacji. Wówczas morale, jak i pewność siebie są nieco obniżone.

Zapowiada się wyrównana walka, w której trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Kęsik, jak i Romanowski mają wysokie aspiracje. Spodziewamy się, że podejdą do siebie z dużym respektem, dlatego typujemy powyżej 2.5 rundy.

Fortuna
1.70
Powyżej 2.5 rundy

Emil Weber Meek – Kacper Koziorzębski, typy i kursy

Jak na razie Kacper Koziorzębski na KSW 74 radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Jego bilans w tej federacji to 2 wygrane i 2 porażki. W styczniu tego roku pokonał Huberta Szymajdę. W sobotę jego rywalem będzie Emil Weber Meek. To Norweg, który zadebiutuje w KSW. Walczył on m.in. Albertem Odzimkowskim na FEN 8. W ostatnim czasie Valhalla rywalizował w UFC. Tam kariery nie zrobił, bo przegrał 3 z 4 walk. W starciu z Koziorzębskim ze względu na swoje doświadczenie jest faworytem.

Typy bukmacherskie na KSW 74 – podsumowanie

Przed KSW 74 w walce wieczoru typujemy zwycięstwo Phila De Friesa na pełnym dystansie rundowym. Co jeszcze? W pojedynku wagi ciężkiej stawiamy na pewną wygraną Darko Stosića, a w konfrontacji Janikowskiego z Breesem liczymy na 3 rundy.

Propozycja kuponu na KSW 74

Co tym razem umieściliśmy na naszym kuponie przed KSW 74? Postawiliśmy na zakład AKO złożony tylko z dwóch selekcji. Wszystko po to, żeby mieć większe szanse na potencjalną wygraną. Poniżej znajdziesz typy, które rekomendujemy:

  • Darko Stosić – Michał Kita: 1. zawodnik wygra przed czasem | kurs: 1.60
  • Damian Janikowski – Tom Breese: powyżej 2.5 rundy | kurs: 1.84
kupon ksw 74

Tak przygotowany kupon pozwolił wygenerować kurs całkowity na poziomie 2.94. Przy stawce 100 zł potencjalna wygrana to 258 zł!

Zapowiedź i analiza gali KSW 74 – najważniejsze informacje

Gala KSW 74 odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 10 września 2022 roku. Pierwszy raz gospodarzem będzie Ostrów Wielkopolski. Jeśli nie uda ci się zdobyć biletu do hali, to całe wydarzenie będziesz mógł oglądać na platformie Viaplay. Dostęp do transmisji można uzyskać po dokonaniu opłaty rzędu 34 zł.

FAQ

Co typujemy na KSW 74?

Na kuponie stawiamy zakład na zwycięstwo przed czasem Darko Stosića, a także powyżej 2.5 rundy w pojedynku Damiana Janikowskiego.

Jakie są kursy bukmacherskie przed KSW 74?

U bukmacherów dużym faworytem do zwycięstwa w walce wieczoru jest Phil De Fries. Poza nim kursy opowiadają się po stronie Darko Stosića, Toma Breese i Werllesona Martinsa.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze