Jakie są typy na KSW 73? Przed nami gala w Warszawie, na której w walce wieczoru wystąpią byli zawodnicy kickboxingu, czyli Tomasz Sarara i Arkadiusz Wrzosek. W sobotni wieczór będziemy też śledzić jedyny kobiecy pojedynek pomiędzy Karoliną Owczarz a Natalią Baczyńską. W zakładach bukmacherskich można robić typy na wszystkie pojedynki z karty walk. Kursy wskazują na faworytów, a kogo my obstawiamy do zwycięstwa na KSW 73?

KSW 73 typy bukmacherskie

W typach na MMA pod uwagę bierzemy aktualną dyspozycje zawodników, a także ich osiągnięcia i styl walki. Jeśli chodzi o konfrontacje Tomasz Sarara – Arkadiusz Wrzosek, to jest ona o tyle ciekawa, że dla obu to pierwsze kroki w KSW, jak i MMA. Ten pierwszy ma za sobą debiut – przed rokiem pokonał Filipa Bradarica. Dla Arkadiusza Wrzoska będzie to pierwsza walka w tej formule.

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Wrzosek. To zawodnik, który odnosił wielkie sukcesy w kick-boxingu. Wystarczy przypomnieć, że w 2021 roku pokonał Badra Hariego, co odbiło się sporym echem w świecie sportów walki. Wrzosek walczył dla najlepszej federacji kick-boxingu, czyli Glory. Oczywiście ma za sobą też występy przed polską publicznością. To w końcu były mistrz FEN.

Tomasz Sarara jest starszy, a w czasach swojej kariery w kick-boxingu stoczył o połowę więcej walk niż Wrzosek. Krakowianin ostatnio jednak nie walczył zbyt często. W kick-boxingu zakończył występy w 2019 roku. Od tamtej pory tylko raz pojawił się w ringu – na KSW 62, kiedy debiutował w MMA. Arkadiusz Wrzosek na pewno jest w większym gazie.

Co typujemy? Naszym zdaniem Wrzosek przewyższa Sararę przygotowaniem fizycznym i kondycyjnym. Im dalej w las, tym jego przewaga może rosnąć nad starszym rywalem. Dla obu wygodnym miejscem do walki będzie stójka. W parterze Wrzosek i Sarara nie czują się już tak komfortowo, co nie dziwi. W końcu przez większą część życia rywalizowali stojąc na nogach. Typujemy, że Wrzosek wygra przez KO lub TKO po kursie 1.82 w Fortunie.

Fortuna
1.83
Wygra Wrzosek przez KO/TKO

KSW 73 kursy i zakłady

Na KSW 73 typy zrobisz po wysokich kursach m.in. u bukmachera Fortuna. To operator, który jako pierwszy wystawia kursy po ogłoszeniu karty walk. Tak było tym razem. Ba, w Fortunie już teraz możesz typować dwa ogłoszone pojedynki na KSW 74. Najpierw jednak przed nami KSW 73, gdzie pojawią się też Daniel Rutkowski, Patryk Likus czy Damian Piwowarczyk.

W kursach bukmacherskich można znaleźć kilku zdecydowanych faworytów. Według bukmacherów pewniakiem jest Borys Borkowski, który zmierzy się z Dominikiem Humburgerem. Równie dużą przewagę nad rywalem ma Daniel Rutkowski. Popularny Rutek jest faworytem bukmacherów w konfrontacji z Reginaldo Vieirą. Generalnie w sobotni wieczór typy na KSW 73 mogą dotyczyć ośmiu walk, bo właśnie tyle liczy karta pojedynków.

W zakładach obstawisz wyniki każdego pojedynku, ale też przebieg walki. U bukmacherów możesz przebierać w rynkach na liczbę rund, sposób rozstrzygnięcia pojedynku, a także zakładach specjalnych.

Poniżej przedstawiamy kursy na KSW 73:

Kto wygra?
Fortuna
1.30
Arkadiusz Wrzosek
3.53
Tomasz Sarara
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Daniel Rutkowski
3.96
Reginaldo Vieira
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Radosław Paczuski
3.96
Jason Radcliffe
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.20
Damian Piwowarczyk
4.56
Bohdan Gnidko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.23
Ion Surdu
4.17
Krystian Bielski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.41
Karolina Owczarz
1.57
Natalia Baczyńska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.22
Borys Borkowski
4.29
Dominik Humburger
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.66
Patryk Likus
2.22
Pascal Hintzen
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.77
Miłosz Melchert
2.05
Carl McNally
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie obstawiać KSW 73?

Na KSW 73 typy dnia, jakie znajdziesz w Zagranie.com zrealizujesz u większości operatorów. To gala, która oferowana jest w Fortunie, BETFAN i TOTALbet. To w głównej mierze polecani bukmacherzy do obstawiania KSW 73. Musisz jednak wiedzieć, że typy na najbliższe wydarzenie zrealizujesz też w Superbet, forBET i STS.

Jeśli chodzi o typy KSW 73 prezentuje się atrakcyjnie, bo na karcie walk są zdecydowani faworyci, ale też wyrównane starcia takie jak chociażby Miłosz Melchert – Carl McNally. W takiej sytuacji znajdą coś dla siebie fani zachowawczej gry na faworytów i ci typerzy, którzy szukają wysokich kursów w trudniejszych do przewidzenia walkach.

Obstawianie KSW 73 w Fortunie, BETFAN czy TOTALbet możesz realizować na stronach tych bukmacherów, a także aplikacjach mobilnych na iOS/Android. To legalni operatorzy, którzy posiadają licencje Ministerstwa Finansów. Jeśli nie masz konta u któregoś z nich, to podczas rejestracji możesz wprowadzić nasz kod promocyjny, za który otrzymasz powiększone bonusy na start.

Promocje dla graczy w Fortunie

W Fortunie kod promocyjny pozwoli ci na postawienie kuponu bez ryzyka na KSW 73. Wybierając rejestrację z naszego przycisku otrzymasz ubezpieczenie pierwszego zakładu do kwoty 600 zł. Jeśli twoje typy nie wejdą – odbierzesz zwrot stawki.

Bonusy w BETFAN

Jako nowy gracz BETFAN również możesz rozpocząć obstawianie KSW 73 bez ryzyka do kwoty 600 zł. To jeden z bonusów tego bukmachera, a dodatkowe gratyfikacje to:

  • freebet 60 zł,
  • 100% od drugiej wpłaty do 1000 zł.

Obstawianie KSW 73 w TOTALbet

Nowi użytkownicy z naszym kodem wytypują KSW również u bukmachera TOTALbet. W tej firmie na start odbierzesz zakład bez ryzyka z gwarantowanym zwrotem na saldo główne, a także 35 zł freebet bez depozytu i bonus 100% do 5000 zł.

Typy na KSW 73 [karta walk KSW 73]

Przed KSW 73 typy mogą dotyczyć ośmiu walk. Oczywiście największe zainteresowanie generuje pojedynek wieczoru, czyli rywalizacja Tomasza Sarary i Arkadiusza Wrzoska. Ten drugi wystąpi niejako przed własną publicznością, bo sympatyzuje on z Legią Warszawa. Dla Sarary będzie to wyjątkowo trudne wyzwanie. Zawodnik z Krakowa udanie wszedł do KSW, ale w swojej pierwszej walce, pomimo wygranej, popełnił sporo błędów. Taka postawa z Wrzoskiem może skutkować porażką.

Jakie typy KSW 73 proponujemy? Poniżej znajdziesz analizę walk i proponowane zakłady:

Arkadiusz Wrzosek – Tomasz Sarara, walka wieczoru KSW 73, typy i kursy

Typujemy wygraną Arkadiusza Wrzoska, ponieważ jest on w regularnym treningu, a także startach. Tomasz Sarara miał długą przerwę i dopiero niedawno wrócił do ponownej aktywności. Wrzosek tymczasem wchodzi do KSW, jako jedna z gwiazd kick-boxingu. Jego walki z Badrem Harim obiegły świat sportów walki. W końcu w poprzednim roku otrzymał od federacji Glory nagrodę za najlepszy nokaut właśnie w konfrontacji z uznanym Holendrem.

Daniel Rutkowski – Reginaldo Vieira, typy i kursy

Rutek wraca do oktagonu po porażce w walce o mistrzowski pas przeciwko Salhdine Parnasse. Francuz okazał się zbyt dużym wyzwaniem dla Daniela Rutkowskiego. Parnasse wygrał w 4. rundzie przez poddanie, a Rutek pożegnał się z marzeniami o pasie wagi piórkowej. Po kilku miesiącach przerwy liczy na udany powrót do ringu. Jego rywalem będzie Reginaldo Vieira. Brazylijczyk zadebiutuje w KSW, a trzeba wiedzieć, że ma on też przeszłość w UFC. Bilans Vieiry to 15 zwycięstw i 6 porażek. Rutek jest faworytem, ale na pewno musi podejść z respektem do swojego rywala.

Fortuna
1.25
Wygra Rutkowski

Radosław Paczuski – Jason Radcliffe, typy i kursy

Radosław Paczuski jest kolejnym przykładem transferu z kick-boxingu do MMA. Co więcej, The Machine świetnie sprawuje się w w tej formule walki. Początkowo rywalizował dla federacji ACA, w której wygrał 3 pojedynki. W maju zadebiutował na KSW i przez TKO rozprawił się z Jasonem Wilnisem. Jego kolejnym rywalem będzie Jason Radcliffe, który w KSW zaczyna odgrywać coraz to istotniejszą rolę. Anglik ma już za sobą walki z Damianem Janikowski, Albertem Odzimkowskim i Michałem Materlą. Ostatni pojedynek przeciwko Cipao przegrał, ale jego notowania i tak stoją wysoko. Paczuski w kursach jest dużym faworytem, ale Radcliffe’a stać na wyrównany pojedynek.

Betfan
2.49
Powyżej 2.5 rundy

Damian Piwowarczyk – Bohdan Gnidko, typy i kursy

To pojedynek polsko-ukraiński. Damian Piwowarczyk ma na swoim koncie jedną porażkę, z kolei Bohdan Gnidko w swoim rekordzie posiada same zwycięstwa. Dla tego drugiego będzie to debiut na tak renomowanej gali, jak KSW. Piwowarczyk w tej organizacji stoczył już trzy pojedynki. Po dwóch wygranych – ostatnio przegrał przeciwko Bartoszowi Leśko. W kursach bukmacherskich przed KSW 73 nasz reprezentant jest zdecydowanym faworytem. Wydaje się, że dla Bohdana Gnidko może to być przykra weryfikacja z poziomem MMA, jaki jest w KSW.

Totalbet
2.65
Piwowarczyk wygra przez poddanie

Ion Surdu – Krystian Bielski, typy i kursy

Ion Surdu jest typowany do zwycięstwa przeciwko Krystianowi Bielskiemu – tak widzą to bukmacherzy. Mołdawianin ma za sobą trzy wygrane z rzędu, z kolei Polak ostatnio przegrał na gali FEN z Piotrem Kiberskim. Dla Bielskiego to pierwsza walka w KSW, więc na pewno będzie podwójnie zmotywowany, żeby pokazać się włodarzom federacji. Surdu to jednak wysoki poziom. Mołdawianin jest wyżej klasyfikowany niż nasz reprezentant. Widać to po kursach bukmacherskich – Fortuna stawia na przekonujące zwycięstwo Iona Surdu.

Karolina Owczarz – Natalia Baczyńska, typy i kursy

To jedyny kobiecy pojedynek na karcie walk KSW 73. Naprzeciw siebie staną Karolina Owczarz i Natalia Baczyńska. Ta pierwsza ostatnio przegrał z Sylwią Juśkiewicz, z kolei ta druga nie sprostała w pojedynku z Sarą Luzar Smajić. W bezpośredniej konfrontacji więcej szans bukmacherzy dają Natalii Baczyńskiej. Karolina Owczarz od początku swojej kariery walczy dla KSW, z kolei Baczyńska w tej federacji pojawiła się przy okazji ostatniej walki. Wcześniej rywalizowała na mniejszych galach. Co typujemy? Zwykle w walkach obu pań możemy oglądać wszystkie rundy, a o wyniku decydują karty sędziowskie. Typujemy, że tym razem będzie podobnie.

Fortuna
1.30
Powyżej 2.5 rundy

Borys Borkowski – Dominik Humburger, typy i kursy

Dominik Humburger to czeski zawodnik, który zadebiutuje w KSW. Jego rekord w MMA to 3 wygrane i 0 porażek. Borys Borkowski ma na swoim koncie więcej pojedynków w formule MMA. Dla niego będzie to już trzecia konfrontacja w KSW. Do tej pory pokonał Arkadiusza Kaszubę, ale uległ Marcinowi Krakowiakowi. Wcześniej zwyciężał przeciwko Radosławowi Tarnawie, Marcinowi Rębeckiemu i Samuelowi Vogtowi.

Typy bukmacherskie na KSW 73 – podsumowanie

Co typować w KSW 73? Naszym zdaniem warto jest postawić na zwycięstwo Arkadiusza Wrzoska. To wielki transfer do KSW, a nowy zawodnik na pewno będzie chciał efektowanie pokazać się w oktagonie. Co więcej, spodziewamy się powrotu na zwycięski szlak w wykonaniu Daniela Rutkowskiego. Poza tym liczymy na długą walkę w pojedynku Paczuski – Radcliffe.

Propozycja kuponu na KSW 73

Jakie typy umieściliśmy na swoim kuponie przed KSW 73? Tym razem postawiliśmy na AKO złożone z trzech selekcji:

  • Paczuski – Radcliffe: powyżej 2.5 rundy kurs 2.49
  • Wrzosek – Sarara: zwycięzca Wrzosek kurs 1.30
  • Rutkowski – Vieira: zwycięzca Rutkowski kurs 1.25
kupon ksw 73

Tak skonstruowany kupon wygenerował kurs ogólny na poziomie 4.05. Przy stawce 100 zł daje to potencjalną wygraną o wartości 356 złotych.

Zapowiedź i analiza gali KSW 73 – najważniejsze informacje

Gala KSW 73 odbędzie się w warszawskie hali Torwar. Wydarzenie to zostało zaplanowane na 20 sierpnia 2022 roku. Tradycyjnie będzie to sobotni wieczór. Jeśli chodzi o transmisje, to całe wydarzenie będzie relacjonowane na platformie Viaplay.

Wszystkie wali KSW 73 obstawisz u polecanych przez nas bukmacherów. Najlepszą ofertę posiadają Fortuna, BETFAN i TOTALbet. Jeśli nie masz u nich konta, to wybierając nasz kod promocyjny, otrzymasz dodatkowe bonusy na obstawianie. Oczywiście to oferta tylko dla pełnoletnich klientów.

Pierwsze walki rozpoczną się po godzinie 20:00. Ostatnie starcie, a więc pojedynek Tomasz Sarara – Arkadiusz Wrzosek będzie miało miejsce około 23:00.

FAQ

Jakie typy proponujemy na KSW 73?

Przed galą obstawiamy wygraną Arkadiusza Wrzoska i Daniela Rutkowskiego.

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich?

Bukmacherzy typują do wygranej Arkadiusza Wrzoska, Daniela Rutkowskiego, Natalię Baczyńską czy Damiana Piwowarczyka.

Gdzie obstawiać KSW 73?

Kursy i zakłady na KSW 73 dostępne są w Fortunie, BETFAN i TOTALbet.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze