Jak i gdzie oglądać KSW 71? Transmisja live z tego wydarzenia będzie dostępna w telewizji, jak i pozostałych nośnikach np. komputerze i telefonie. Stream online obejrzysz po wykupieniu abonamentu w Viaplay. PPV na KSW 71 zapewnia dostęp do całej gali, a także pozostałych wydarzeń na platformie Viaplay. Jak jest cena za transmisje? Sprawdź, co zrobić, żeby obejrzeć KSW 71 w Viaplay!

szpilka radczenko kurs 100

Kurs 100.00 na zwycięstwo Szpilki na KSW 71 w Superbet

Na 71 gali KSW zadebiutuje Artur Szpilka. Występ tego zawodnika wzbudza bardzo duże zainteresowanie, a u bukmachera Superbet możesz obstawić jego zwycięstwo nad Siergiejem Radczenko. Jak to zrobić? Łap szczegóły promocji:

 1. Załóż konto w Superbet między 15 a 18 czerwca z kodem ZAGRANIE i z linku: https://zagranie.com/go/superbet.
 2. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 3. Musi to być typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Szpilki w walce z Radczenko.
 4. Minimalna stawka kuponu biorącego udział w promocji to 2 PLN!
 5. Poza regularną wygraną za typ, na Twoje konto powędruje jeszcze 200 PLN w bonusie. 

szpilka radczenko superbet

Gdzie oglądać KSW 71?

Szczegółowo o tym, gdzie oglądać KSW, pisaliśmy już w osobnym artykule. Od końca 2021 roku sytuacja w tej federacji uległa dużym zmianom, ponieważ telewizja Polsat została zastąpiona przez platformę Viaplay. W ten sposób zmieniły się zasady oglądania kolejnych gal KSW. Najbliższe wydarzenie KSW 71 transmitowane będzie tylko przez Viaplay. Co to oznacza? To że jeśli chcesz oglądać starcie Artura Szpilki z Siergiejem Radczenką czy pojedynek Mariana Ziółkowskiego z Sebastianem Rajewski, to musisz zarejestrować konto w Viaplay.

Możesz przejść do Viaplay klikając w nasz banner, a następnie zarejestrować konto w tej platformie. Gdy już to zrobisz, to nie pozostanie ci nic innego, jak dokonanie opłaty PPV za KSW 71. W ten sposób odblokujesz cały pakiet transmisji Viaplay, a także bibliotekę filmów/seriali.

Kiedy KSW 71? [DATA]

Kibice KSW zdążyli się przyzwyczaić, że włodarze federacji nie spoczywają na laurach i w szybkim tempie organizują kolejne wydarzenia. Jeszcze nie opadł kurz po KSW 70, kiedy to Mariusz Pudzianowski pokonał Michała Materlę, a już będziemy mogli emocjonować się kolejnymi występami. Tym razem na KSW 71 zawalczy inny doświadczony zawodnik, czyli Marcin “Różal” Różalski.

Kiedy następna gala KSW? Martin Lewandowski i Maciej Kawulski zaplanowali KSW 71 na 18 czerwiec 2022 roku. Tradycyjnie gala odbędzie się w sobotni wieczór.

Godzina rozpoczęcia gali KSW 71

W transmisji Viaplay z KSW 71 przekaz na żywo z gali rozpocznie się o godzinie 19:00. Wówczas, jako widz, możesz liczyć na analizy ekspertów i wywiady. Sama gala rozpocznie się po godzinie 20:00. To wtedy pojawią się pierwsi zawodnicy w oktagonie. Jak zwykle walka wieczoru, a więc w tym przypadku starcie o pas pomiędzy Marianem Ziółkowskim a Sebastianem Rajewskim rozpocznie się po godzinie 23:00.

W tym momencie sprawdź nasze TYPY KSW 71!

Gdzie odbędzie się gala KSW 71? [MIEJSCE]

Najbliższa gala KSW 71 odbędzie się w Toruniu. To obiekt, w którym odbywały się m.in. mecze reprezentacji Polski w koszykówce. Hala ta może pomieścić ponad 5 tysięcy widzów. Oczywiście, jeśli nie uda ci się zdobyć biletu na KSW 71, to zawsze możesz oglądać to wydarzenie w transmisjach na żywo.

KSW 71 transmisja – gdzie oglądać KSW 71 za darmo?

Czy KSW 71 można oglądać za darmo? Dla przykładu ostatnią walkę Joanny Jędrzejczyk w UFC można było obejrzeć za darmo u polskich bukmacherów: STS i Fortuna. Jak to wygląda w przypadku KSW 71? To wydarzenie, do którego prawa na wyłączność posiada Viaplay. To płatna platforma streamingowa, na której można oglądać m.in. Bundesligę i Premier League. Kupując PPV na KSW 71 automatycznie zyskujesz też transmisje z pozostałych wydarzeń.

KSW 71 za darmo nie obejrzysz, bo sygnał Viaplay jest kodowany. Jeśli chcesz emocjonować się walkami na najbliższej gali, to powinieneś wykupić dostęp do PPV.

KSW 71 w Viaplay – transmisja na żywo

W Viaplay z KSW 71 transmisja oferowana jest na telewizory z funkcją Smart TV, a także urządzenia mobilne. Platforma może być zainstalowana na Apple TV, Android TV i smartfony: iOS/Android. W każdym z tych przypadków aplikacja jest darmowa, ale żeby stream online z KSW 71 działał poprawnie – należy opłacić subskrypcje za konto w Viaplay.

Jak oglądać KSW 71?

 1. Załóż konto w Viaplay
 2. Dokonaj opłaty za miesięczną subskrypcje Viaplay
 3. Wybierz sposób oglądania (np. Smart TV, strona online) i zaloguj się do platformy
 4. Znajdź transmisje z KSW 71 i uruchom przekaz na żywo

Przypominamy, że na Viaplay znajdziesz też oficjalny przekaz live z ceremonii ważenia przed sobotnią galą.

KSW 71 PPV

Aktualnie w transmisjach live z KSW 71 występuje nieco inny model PPV niż miało to miejsce chociażby rok temu. Wówczas dokonując opłatę za PPV uzyskiwało się dostęp tylko do samej transmisji z tego wydarzenia. W Viaplay działa to znacznie lepiej, bo w tym przypadku będziesz mógł obejrzeć na żywo nie tylko KSW 71, ale też pozostałe produkcje tej telewizji. Co to oznacza? Opłacając PPV na KSW 71 otrzymasz dostęp do pozostałych transmisji sportowych, a także filmów i seriali. Tak subskrypcja wygaśnie po miesiącu lub automatycznie zostanie odnowiona.

Cena PPV na galę KSW 71

Jaka jest cena za transmisję KSW 71 w Viaplay? Generalnie miesięczny abonament u tego operatora kosztuje 34 złote. Tyle trzeba zapłacić, żeby obejrzeć na żywo KSW 71. Co jednak istotne – w tej cenie masz dostęp do wszystkich produkcji Viaplay. W jaki sposób możesz dokonać zapłaty za PPV? Wystarczy dokonać transakcji za pośrednictwem karty płatniczej: VISA/Mastercard.

Kod promocyjny na KSW 71

Co prawda nie oferujemy specjalnego kodu PPV na darmowe oglądanie KSW 71, ale za to w naszym serwisie znajdziesz kod promocyjny na obstawianie gali. W Fortunie bonus na start może liczyć nawet 2720 złotych. Rejestrując konto u tego bukmachera z kodem ZAGRANIE otrzymasz wysokie bonusy powitalne:

 • Freebet bez depozytu 20 zł,
 • Zakład bez ryzyka 600 zł,
 • Bonus 100% do 2100 zł.

Dzięki temu będziesz mógł m.in. postawić kupon bez ryzyka na KSW 71. Co to oznacza? To że jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki od bukmachera.

Gdzie obejrzeć KSW 71? – podsumowanie

W powyższych akapitach szczegółowo wyjaśniliśmy, gdzie oglądać KSW 71? Do dyspozycji masz model transmisji internetowej, a więc nie musisz posiadać telewizji cyfrowej/kablowej, żeby oglądać KSW 71. Wystarczy połączenie z internetem i konto w Viaplay. Dokonując stosownej opłaty (34 zł cena za PPV) otrzymasz przekaz na żywo z najbliższej gali. KSW 71 odbędzie się 18 czerwca w Toruniu.

FAQ

Gdzie oglądać KSW 71?

KSW 71 możesz oglądać na żywo na platformie Viaplay.

Jaka jest cena za transmisje KSW 71?

W Viaplay KSW 71 kosztuje 34 złote.

Kiedy i gdzie odbędzie się KSW 71?

Gala zostanie zorganizowana w toruńskiej hali 18 czerwca 2022 roku.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze