Typy i kursy na KSW 68 – co typujemy na najbliższej gali? W Radomiu czeka nas kilka ciekawych pojedynków, w tym walka o mistrzowski pas: Parnasse vs Rutkowski. Kursy na KSW 68 są już wystawione przez wszystkich bukmacherów. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak przeanalizowanie walk i wytypowanie najlepszych zakładów. Sprawdź typy i kursy na KSW 68!

ksw 68 fortuna

KSW 68, typy bukmacherskie

KSW 68 promowane jest walką wieczoru, w której to dojdzie do starcia o pas kategorii piórkowej. Daniel Rutkowski spróbuje obalić aktualnego czempiona, Salahdine’a Parnasse. Francuz długo miał renomę niepokonanego w zawodowym MMA, ale to już historia. Wielu ekspertów przekonuje, że po porażce z Danielem Torresem, Parnasse nie jest już tym samym zawodnikiem. Na pewno Francuz stracił pewność siebie, choć trzeba przyznać, że szybko wrócił na zwycięskie tory. Pokoał Filipa Pejića, a następnie w rewanżu z Torresem udowodnił swoją wyższość.

Bukmacherzy przed KSW 68 typują wygraną Salahdine’a Parnasse, ale nie jest tak, że odbierają szansę Danielowi Rutkowskiemu. Wręcz przeciwnie – jak na pojedynek czempiona z pretendentem to kursy są dość wyrównane. Oczywiście na korzyść Francuza, ale to pokazuje, że obiektywnie nasz reprezentant ma szansę na pas KSW. Co typujemy?

Spodziewamy się wyrównanego boju. W związku z faktem, że to kategoria piórkowa, to raczej nie liczymy na nokaut czy poddanie. Dlatego typujemy walkę na pełnym dystansie rundowym.

Fortuna
4.00
Daniel Rutkowski wygra na punkty

KSW 68, kursy i zakłady w Fortunie

Na KSW 68 będziemy mogli oglądać dziewięć pojedynków. Tyle też walk wytypujesz w zakładach Fortuny. To bukmacher, który jest blisko federacji z racji sponsorskiej współpracy. W Fortunie przy każdej walce KSW 68 możesz robić dodatkowe zakłady na wynik pojedynku, liczbę rund, sposób rozstrzygnięcia czy specjalne zdarzenia. Nie mamy wątpliwości, że aktualnie Fortuna oferuje najwięcej kursów na poszczególne gale KSW.

fortuna ksw 68

W Fortunie przed KSW 68 znajdziesz przy każdej walce ponad 20 rozszerzeń. Dla typerów MMA to duża gratka, bo mogą oni przewidywać naprawdę szczegółowe rozstrzygnięcia. Co więcej, w Fortunie nowi gracze z kodem promocyjnym ZAGRANIE mogą uzyskać bonus powitalne: darmowy zakład 20 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus 100% do 2100 zł.

Jak prezentują się kursy na KSW 68 w Fortunie? W ocenie tego bukmachera faworytami na najbliższej gali są Salahdine Parnasse, Damian Janikowski, Michał Kita i Michał Pietrzak. Czy sprawdzą się przewidywania?

Kto wygra?
Fortuna
1.60
Salahdine Parnasse
2.34
Daniel Rutkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.35
Michał Pietrzak
3.21
Tomasz Romanowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.30
Damian Janikowski
3.53
Tomasz Jakubiec
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.20
Michał Kita
4.56
Ricardo Prasel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.20
Patryk Kaczmarczyk
4.56
Michał Domin
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.27
Albert Odzimkowski
3.77
Tommy Quinn
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.52
Rafał Kijańczuk
2.53
Yann Kouadja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.30
Piotr Kacprzak
3.53
Jose Santiago Jr.
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.30
Marcin Trzciński
1.62
Adam Tomasik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

KSW 68, bonusy i kod promocyjny

Chcesz obstawiać KSW 68? Jeśli nie masz konta u bukmachera, to żeby zrobić pierwszy kupon – powinieneś dokonać rejestracji. Kogo wybrać? Naszym zdaniem przed KSW 68 najlepsze bonusy oferuje STS. To najwyżej oceniany bukmacher w naszym rankingu, więc masz gwarancje poprawnego wyboru. Co więcej, do STS oferujemy kod promocyjny: ZAGRANIE, który trzeba wpisać przy rejestracji. Jeśli to zrobisz, to otrzymasz za darmo 30 zł (freebet), a także zakład bez ryzyka 234 zł i bonus 100% do 1200 zł.

Korzystając z promocji STS możesz typować MMA (w tym KSW 68), a także pozostałe dyscypliny sportowe. Dla przykładu za freebet masz szansę zagrania kuponu na KSW 68 zupełnie za darmo. Wówczas stawka takiego zakładu powinna wynieść 30 złotych.

100 zł za zwycięstwo Rutkowskiego w walce wieczoru!

  1. W dniach 17-19.03.2022 do godziny 19:00 zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację.
  2. Załóż konto z kodem ZAGRANIE i uczyń to koniecznie z linku: https://zagranie.com/go/fortuna.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 50 zł.
  4. Zagraj pierwszy kupon na wygraną Daniela Rutkowskiego z oferty przedmeczowej (prematch) za co najmniej 5 zł brutto.
  5. Na kuponie musi znajdować się tylko jeden typ na zwycięstwo Daniela Rutkowskiego.
  6. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 100 zł.
  7. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych).

Naszym zdaniem typ w walce Parnasse – Rutkowskiego na zwycięstwo Polaka ma ogromne szanse powodzenia, ta promocja za takie zdarzenie gwarantuje dodatkowe 100 PLN!

parnasse rutkowski typy

Typy na KSW 68

W typowaniu KSW 68 można przebierać w kursach, ponieważ większość firm wystawiła ofertę na to zdarzenie. Tradycyjnie najwięcej kuponów dotyczy walki wieczoru, ale koneserzy MMA widzą atrakcyjne pojedynki również w pozostałych starciach. Gorąco może być w konfrontacji Michała Pietrzaka z Tomaszem Romanowskim, a także Michała Kity z Ricardo Praselem. W Radomiu przed własną publicznością zawalczy Albert Odzimkowski, który liczy na powrót do regularnego wygrywania.

Poniżej przeanalizowaliśmy wszystkie walki KSW 68 i zaproponowaliśmy swoje typy na MMA:

Salahdine Parnasse – Daniel Rutkowski, walka wieczoru KSW 68

W ostatnim czasie o Danielu Rutkowskim można usłyszeć wiele dobrych rzeczy. Oczywiście chodzi nam głównie o MMA. To zawodnik, który dobrze czuje się w stójce, a także parterze. Eksperci zwracają uwagę, że w boksie poprawił swoje umiejętności. Wszystko to ma powodować, że Salahdine Parnasse nie będzie miał komfortowej sytuacji. Na każdy jego ruch Rutkowski ma znajdować odpowiedź.

Rutek w MMA ma imponującą serię. Polak od 2016 roku jest niepokonanym zawodnikiem. Tak naprawdę Rutkowski przegrał tylko dwa razy i to na początku zawodowej kariery. Następnie notował pasmo zwycięstw. Ostatnio na KSW 64 zwyciężył Filipa Pejića, a wcześniej w FEN triumfował nad Adrianem Zielińskim.

Mamy przeczucie, że Rutkowski może złamać opór Salhdine’a Parnasse, dlatego proponujemy zakład na jego zwycięstwo.

STS
2.34
Wygra Rutkowski

Michał Pietrzak – Tomasz Romanowski, typy i kursy

W co-main evencie na KSW 68 dojdzie do konfrontacji Michała Pietrzaka z Tomaszem Romanowskim. Przed walką zdecydowanie wyżej ocenione są szanse tego pierwszego. Pietrzak ostatnio, jeśli przegrywał, to tylko z Roberto Soldićem. Następnie zwyciężał z Kamilem Szymuszowskim i Krystianem Kaszubowskim. W październiku ubiegłego roku Michał Pietrzak walczył z Szamilem Musajewem, wówczas sędziowie orzekli remis.

Generalnie Tomasz Romanowski ma za sobą również udany czas. We wrześniu pokonał Aleksandara Rakasa. Wcześniej co prawda uległ Patrikowi Kinclowi, ale w ostatnich latach była to jego jedyna porażka. W kursach bukmacherskich dużym faworytem jest Michał Pietrzak. My tego tak jasno nie widzimy. Spodziewamy się wyrównanej walki, dlatego typujemy liczbę rund powyżej 2.5.

Betfan
1.45
Powyżej 2.5 rundy

Damian Janikowski – Tomasz Jakubiec, typy i kursy

Damian Janikowski ostatnio przegrał z Pawłem Pawlakiem, co zatrzymało serię dwóch wygranych z rzędu. Wcześniej Wrocławianin zwyciężał z Jasonem Radcliffem i Andreasem Gustafssonem. Dla Tomasza Jakubca będzie to druga walka w KSW. W debiucie przegrał on z Andrzejem Grzebykiem. Było to jednak stosunkowo dawno temu, bo w 2020 roku. Jakubiec od tamtej pory miał przerwę, co mogło negatywnie wpłynąć na jego dyspozycje. Damian Janikowski walczy regularnie, co może być jego dużym atutem podczas sobotniej konfrontacji.

Fortuna
1.82
Damian Janikowski wygra przed czasem

Michał Kita – Ricardo Prasel, typy i kursy

To starcie wagi ciężkiej, więc raczej nie ma co liczyć na pojedynek w pełnym dystansie. Michał Kita jest zdecydowanym faworytem. Jego rywal po raz pierwszy zawalczy w polskiej federacji. Prasel ostatni raz rywalizował we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas przegrał z Mikhailem Mokhnatkinem. Michał Kita, choć już wiekowy zawodnik, to ostatnio udowodnił, że jego kariera nie jest jeszcze spisana na straty. Masakra pokonał Marka Samociuka i to już w 1. rundzie. Spodziewamy się równie szybkiej walki w konfrontacji z Ricardo Praselem.

STS
2.25
Koniec w 1. rundzie - tak

Patryk Kaczmarczyk – Michał Domin, typy i kursy

Dla Patryka Kaczmarczyka to pierwsze kroki w wielkim MMA. Młody zawodnik w swoim rekordzie ma 7 wygranych i jedną porażkę. Ostatnio Kaczmarczyk przegrał z Robertem Ruchałą. Wszystko to sprawia, że jeśli chce się liczyć w najbliższym czasie w KSW, to musi pokonać Michała Domina. Ten z kolei na KSW 63 zwyciężył Szymona Karolczyka. Generalnie w opinii ekspertów wyżej stoją szansę Patryka Kaczmarczyka. Radomianin ma duże predyspozycje, żeby zostać przyszłą gwiazdą KSW.

Albert Odzimkowski -Tommy Quinn, typy i kursy

Dla Alberta Odzimkowskiego występ na KSW 68 będzie o tyle wyjątkowy, że zawalczy w swoim rodzinnym mieście. W ostatnich latach kariera Odzimkowskiego wychamowała. Tak naprawdę od 2019 roku Polak nie wygrał walki. W tym czasie odniósł trzy porażki: z Michałem Michalskim, Christianem Eckerlinem i Jasonem Radcliffem. Tommy Quinn to rywal w zasięgu Odzimkowskiego, ponieważ Brytyjczyk ma dłuższy okres bez walki. Ostatni raz Quinn walczył w 2019 roku. W takiej sytuacji Odzimkowski ma obowiązek, żeby starcie rozstrzygnąć szybko na swoją korzyść.

Totalbet
1.70
Odzimkowski wygra przed czasem

Rafał Kijańczuk – Yann Kouadja, typy i kursy

Dla popularnego Kijana będzie to debiut w KSW. Jak na razie w zawodowym MMA ma on na swoim koncie 10 zwycięstw i 4 porażki. W ostatnim czasie wygrał dwie walki przeciwko Felixowi Polianidisowi i Vlado Neferanovicowi. Na KSW 68 zmierzy się z Yann Kouadja. Francuz jest w sztosie, o czym świadczy jego seria pięciu wygranych. Dla obu to duża szansa, żeby z sukcesem wkroczyć do KSW. Komu uda się ta sztuka? Bukmacherzy więcej szans dają polskiemu zawodnikowi.

Piotr Kacprzak – Jose Santiago Jr., typy i kursy

To kolejna walka, gdzie w kursach bukmacherskich zdecydowanym faworytem jest nasz reprezentant. Piotr Kacprzak na KSW 68 zawalczy z Jose Santiago Jr. Radomianin wcześniej występował na galach Babilon MMA. Tam wygrywał m.in. z Krzysztofem Gutowskim, Konradem Furmankiem i Hubertem Lottą. Jego najbliższy rywal, a więc Jose Santiago przegrał ostatni pojedynek przeciwko Aleksandrowi Grozinowi. Brazylijczyk nie wydaje się być rywalem, który miałby podbić KSW. Liczymy na to, że niesiony dopingiem publiczności Piotr Kacprzak odniesie zwycięstwo.

Superbet
1.30
Wygra Piotr Kacprzak

Marcin Trzciński – Adam Tomasik, typy i kursy

W kursach to jedna z najbardziej wyrównanych walk. To konfrontacja nowych zawodników w zawodowym MMA. Co prawda Adam Tomasik ma dłuższą karierę niż Marcin Trzciński i w ocenie bukmacherów to ten z większym doświadczeniem ma większe szansę na zwycięstwo. Jesteśmy podobnego zdania. Co ich łączy? Obaj w debiucie w KSW polegli, co oznacza, że któryś z nich odniesie pierwsze zwycięstwo w tej federacji. Naszym zdaniem będzie to starszy Adam Tomasik.

Superbet
1.62
Wygra Adam Tomasik

Typy na KSW 68 – podsumowanie

Co zaproponowaliśmy w naszych typach na KSW 68? W walce wieczoru liczymy na niespodziankę i triumf naszego reprezentanta. W co-main evencie, a więc starciu Michała Pietrzaka z Tomaszem Romanowskim obstawiamy wyrównany bój, gdzie będziemy świadkami powyżej 2.5 rund.

W pozostałych walkach gramy na zwycięstwa gospodarzy, a więc Alberta Odzimkowskiego i Piotra Kacprzaka. Co więcej, stawiamy na to, że doświadczony Michał Kita odniesie szybkie zwycięstwo nad Ricardo Praselem. Gdzie obstawiać tego rodzaju zakłady na KSW 68? Tego dowiesz się w tym artykule: https://zagranie.com/gdzie-obstawiac-ksw/.

Propozycja kuponu na KSW 68

Tym razem przed KSW 68 przygotowaliśmy dla was zakład dubel, gdzie umieściliśmy dwa typy po dość wysokich kursach:

  • Wygra Daniel Rutkowski kurs: 2.39
  • Walka Kita – Prasel zakończy się w 1. rundzie: kurs 2.25
fortuna ksw 68

Tak przygotowany kupon pozwolił wygenerować kurs całkowity 5.38. Przy stawce 100 złotych daje to potencjalną wygraną o wartości 473 zł.

Zapowiedź gali KSW 68

Gala KSW 68 odbędzie się już w najbliższą sobotę. Areną zmagań będzie hala sportowa w Radomiu. Dla wielu zawodników będzie to wyjątkowe doświadczenie, bo zawalczą przed własną publicznością. To dotyczy m.in. Alberta Odzimkowskiego i Piotra Kacprzaka.

Wydarzenie to możesz oglądać w transmisjach live na platformie Viaplay. Aby uzyskać dostęp do PPV należy założyć konto u tego operatora, a następnie dokonać opłatę za abonament.

FAQ

Co typujemy na KSW 68?

W walce wieczoru stawiamy na zwycięstwo Daniela Rutkowskiego. Co więcej, typujemy również zwycięstwa Michała Kity i Alberta Odzimkowskiego.

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich?

Bukmacherzy przed KSW 68 do wygranej typują Salhdine Parnasse, Michała Pietrzaka, Damiana Janikowskiego, Michała Kitę i Patryka Kacprzaka.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze