Nowa gala KSW 63 będzie dostępna w transmisjach live PPV. Chcesz oglądać KSW “na żywo”? W takim razie jedyną opcją do tego jest skorzystanie z PPV! Jak kupić oraz ile kosztuje PPV na KSW 63? Znamy wszystkie te informacje, a dodatkowo oferujemy specjalny kod promocyjny. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak skorzystać z Pay Per View na KSW 63, to sprawdź ten artykuł.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 63: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

Czasy, kiedy to KSW było transmitowane w kodowanych telewizjach np. Polsacie Sport chyba bezpowrotnie minęły. Od kilku lat KSW można oglądać tylko w systemie PPV, a więc płatnej transmisji. Relacja “na żywo” w PPV oznacza, że nie wystarczy tylko abonament telewizji kablowej lub satelitarnej. Przed każdą galą trzeba zakupić abonament PPV, który uruchamia dodatkowy kanał, na którym prowadzona jest relacja live z wydarzenia.

Do PPV na KSW chyba przyzwyczaili się już wszyscy i każdy zdaje sobie sprawę z tego, że takie są wymogi rynku. W podobny sposób można oglądać największe gale bokserskie i UFC. Pay Per View dla organizatorów daje szanse na większe, więc nie zrezygnują z tej formuły transmisji.

Na Zagranie przedstawiamy typy na sporty walki, a także informujemy o wszystkich wydarzeniach związanych z KSW – w tym przypadku KSW 63. W tym artykule tłumaczymy, jak kupić PPV na wrześniową galę! Doświadczeni kibice na pewno bez problemu wiedzą, które serwisy oferują zakup PPV, a także jakie platformy transmitują KSW 63. Nowi fani mogą mieć z tym kłopot, dlatego postanowiliśmy wyjaśnić wszystkie zagadnienia związane z PPV na KSW 63!

ksw ppv

Fot. Adam Starszynski

Ile kosztuje PPV na KSW 63?

PPV na KSW od dłuższego czasu ma stałą cenę. Ok, czasami zdarzały się promocyjne ceny. Nic nie wskazuje jednak na to, żeby właściciele federacji na KSW 63 mieli zaproponować promocyjną cenę. Spodziewamy się ceny na poziomie 40 PLN – tak jak to było w przypadku poprzednich gali.

40 PLN za KSW 63? Tyle trzeba było zapłacić za KSW 61 i KSW 62, więc cena ta raczej nie powinna nikogo dziwić. Jeśli porównamy ją z ceną PPV na FAME MMA, to jest wyższa. W przypadku walk celebrytów PPV można wykupić za około 23 PLN. Nie ma co jednak ukrywać, że na KSW jest zdecydowanie wyższy poziom sportowy. Stąd i cena PPV musi być do tego dostosowana.

KSW 63 PPV – jak kupić?

PPV na KSW 63 można zakupić poprzez płatności online lub płatny SMS. Forma zakupu PPV powinna być determinowana tym, gdzie będziesz oglądał transmisje? Np. jeśli w Cyfrowym Polsacie lub telewizji kablowej, to możesz wysłać specjalnego SMS-a, za którego otrzymasz dostęp do płatnego kanału z transmisją KSW 63.

Pay Per View na KSW 63 można wykupić również w serwisie kswtv.com – po zalogowaniu się na konto można wybrać elektroniczne płatności, aby wykonać przelew na transmisje live. PPV jest dostępne również w aplikacji IPLA TV. Tam również masz szansę na zakup kodu PPV, który odblokuje transmisję “na żywo” z KSW 63.

Kiedy wykupisz PPV na KSW 63 to relacja live z wydarzenia rozpocznie się w dniu gali około godziny 20:00. Wydarzenie to jest obsługiwane w dużej mierze przez grupę Polsat i dziennikarzy tej stacji telewizyjnej. Tradycyjnie w roli komentatorów powinni wystąpić Andrzej Janisz i Łukasz “Juras” Jurkowski. Kupując PPV na KSW 63 po gali użytkownik ma też dostęp do powtórek z tego wydarzenia.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala KSW 63?

KSW 63 zostało zaplanowane na wrzesień 2021 roku. Prawdopodobnie będzie to pierwsza sobota miesiąca, a więc 4 wrzesień. Tradycyjnie gala rozpocznie się wieczorem tj. można liczyć na transmisje PPV od godziny 20:00. Najpierw będzie prowadzone studio telewizyjne z ekspertami, a następnie rozpocznie się transmisja z walk. Na karcie walk KSW 63 powinno znaleźć się około osiem pojedynków.

Gdzie odbędzie się KSW 63? Dokładne miejsce nie jest jeszcze znane. Dla porównania KSW 62 odbyło się w Warszawie w studiu telewizyjnym. Czy podobnie będzie z KSW 63? Być może. Nikt nie wyklucza jednak innego miasta i wydarzenia, które będzie dostępne dla szerszej publiczności.

Włodarze KSW od 2020 roku w większości przypadków oferują galę dostępne w transmisjach live przez PPV. W związku z wieloma obostrzeniami nie można było przez długie miesiące organizować wydarzeń z udziałem widowni. Dlatego na znaczeniu zyskały transmisje PPV, ponieważ w ten sposób fani mają możliwość oglądania swoich bohaterów w oktagonie.

CENA PPV na KSW 63

O kosztach związanych z Pay Per View na KSW 63 pisaliśmy już wcześniej. Cena za PPV to 40 złotych. Federacja na przestrzeni ostatnich lat przyzwyczaiła do tej ceny. W 2020 roku dwukrotnie ją obniżała, ale to ze względu na pandemię. Od kilku miesięcy cena za PPV na KSW wynosi 40 PLN i tak będzie tym razem.

Kod promocyjny Fortuna na KSW 63

Korzystając ze specjalnej promocji Zagranie można odebrać Fortuna bonus, za który mogą być realizowane kupony na KSW 63. Wykorzystując kod promocyjny Fortuna można zrealizować wiele zakupów PPV. To bukmacher, który w bonusach pozwala zdobyć ponad 2000 PLN! Z kodem Fortuny otrzymasz:

  • Darmowy zakład 20 PLN
  • Zakład bez ryzyka 600 PLN
  • Bonus 100% do 2000 PLN

W KSW 63 za kod promocyjny możesz za darmo lub bez ryzyka obstawić walkę o mistrzowski pas pomiędzy Roberto Soldićem a Patrikiem Kinclem. Oczywiście za bonus zagrasz również pozostałe starcia, jakie zostały zaplanowane podczas wrześniowej gali. Dzięki tej promocji, jako nowy gracz, bez większych konsekwencji możesz typować walkę wieczoru. Nawet jeśli przegrasz, a obstawisz kupon w ramach zakładu bez ryzyka – to otrzymasz zwrot stawki!

ksw 63

Bukmacher Fortuna przyzwyczaił do licznych transmisji “na żywo”, bo fani sportów walki mogą u niego oglądać m.in. galę UFC Fight Night. W ofercie Fortuna TV nie ma jednak transmisji z KSW. To wydarzenie, które jest zarezerwowane dla modelu transmisji PPV.

Więcej o transmisjach u bukmacherów znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/transmisje-live-bukmacherzy/. Bukmacherzy online w swoim portfolio mają ciekawe wydarzenia w relacjach live m.in. mecze piłki nożnej, koszykówki, UFC i tenisa ziemnego.

Fot. z okładki: Adam Starszynski

FAQ

Ile kosztuje PPV na KSW 63?

PPV na KSW 63 kosztuje 40 PLN.

Gdzie oglądać KSW 63?

KSW 63 w PPV możesz obejrzeć na żywo w Cyfrowym Polsacie, telewizji kablowej, IPLA TV oraz serwisie kswtv.com.

Kiedy gala KSW 63?

KSW 63 zostanie zorganizowane 4 września 2021.

Zaloguj się aby dodawać komentarze