KSW 63 nadchodzi wielkimi krokami, a my znamy już pierwsze szczegóły tego wydarzenia. Na KSW 63 dojdzie do co najmniej jednej walki o mistrzowski pas federacji. Organizatorzy z czasem będą zdradzać więcej informacji dotyczących karty walk KSW 63. Będziemy cię informować na bieżąco, a tymczasem sprawdź, kiedy i gdzie odbędzie się KSW 63? Znamy termin kolejnej odsłony Konfrontacji Sztuk Walki oraz pierwszych bohaterów gali!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kiedy KSW 63? Karta walk i zapowiedź gali!

W lipcu odbyło się KSW 62, gdzie w walce wieczoru zwyciężył Szymon Kołecki. Były sztangista błyskawicznie uporał się z Akopem Szostakiem. Po walce Kołecki nie owijał w bawełnę i stwierdził, że to najsłabszy rywal, z jakim walczył do tej pory w KSW.

Poza Kołeckim na KSW 62 zwyciężali Andrzej Grzebyk i Tomasz Sarara. Ten pierwszy szybko pokonał Mariusa Zaromskisa, z kolei ten drugi po długim boju uporał się z Filipe Bradariciem.

Tradycyjnie na KSW 62 pojawiły się też informacje o nowej gali. Organizatorzy mają w zwyczaju, że zdradzają rąbek tajemnicy związany z kolejnym wydarzeniem. Zazwyczaj pojawiają się wiadomości dotyczące terminu, miejsca i potencjalnych zawodników, które mogą wejść do oktagonu. Jeśli chodzi o KSW 63 to znamy komplet walki o mistrzowski pas kategorii półśredniej. Wiemy też kiedy KSW 63 się odbędzie! Dla fanów, którzy emocjonują się sportami walki w Polsce to cenne informacje. Na Zagranie sprawdzisz też porady dotyczące tego, gdzie obstawiać KSW?

KSW 63 kiedy odbędzie się gala?

Kibice, którzy śledą KSW wiedzą, że gale te są organizowane cyklicznie co kilka tygodni. Przerwa pomiędzy jednym a drugim wydarzeniem trwa mniej więcej 5-7 tygodni. Tym razem będzie podobnie, choć dystans pomiędzy KSW 62 a KSW 63 może się nieco wydłużyć. Wszystko dlatego, że z najnowszych informacji wynika, że KSW 63 zostanie zorganizowane po wakacjach, a więc najwcześniej na początku września.

Wiemy, że KSW 63 będzie we wrześniu, ale Maciej Kawulski, Martin Lewandowski czy inny przedstawiciel federacji nie zdradził dokładnego terminu. Fani MMA i KSW powinni rezerwować czas na wrzesień, bo właśnie wtedy pojawi się kolejna odsłona KSW.

Gdzie odbędzie się KSW 63? Poprzednie wydarzenie miało miejsce w Warszawie. Co ciekawe, choć restrykcje były zniesione, to właściciele federacji i tak zdecydowali się zorganizować imprezę w studiu telewizyjnym. Kibice KSW nie mogli oglądać gali z 17 lipca z poziomu trybun. Mieli za to do dyspozycji transmisje PPV.

ksw 63 kiedy

Fot. Adam Starszynski

Gdzie oglądać na żywo KSW 63?

“Na żywo” galę KSW 63 będzie można oglądać na pewno w systemie Pay Per View. Nie znamy dokładnych planów federacji, a więc tego czy KSW zostanie zorganizowane w hali przy obecności publiczności. Można przypuszczać, że jeśli tak się stanie, to liczba widzów może być ograniczona. Zdecydowanie pewniejszą opcją oglądania transmisji live z KSW 63 jest wykupienie kodu PPV.

Wszystkie gale w tym roku, a także poprzednich latach były transmitowane za pośrednictwem płatnych transmisji. Tak będzie też w przypadku KSW 63 – to wydarzenie, które pojawi się w modelu PPV. Jak to działa? Aby uzyskać dostęp do przekazu “na żywo” trzeba zrealizować płatność za transmisje. Jaka jest cena za PPV na KSW 63? To kwota rzędu 40 złotych.

Pay Per View na KSW 63 gwarantuje transmisje “na żywo”. Posiadając wykupione PPV możesz śledzić całą galę na płatnym kanale. W ramach transmisji masz dostęp do studia, walk i wywiadów.

KSW 63 transmisja i stream online

Gdzie są pokazywane streamy i transmisje z KSW 63? Jeśli wykupisz PPV, to możesz je zrealizować w telewizorze, aplikacji mobilnej lub na stronie kswtv.com. To nośniki, na których będzie prowadzona transmisja live z KSW 63. Federacja ta współpracuje z Cyfrowym Polsatem, więc jeśli masz ten rodzaj telewizji satelitarnej, to PPV wykupisz za pośrednictwem SMS, co pozwoli ci aktywować jeden z płatnych kanałów Polsatu. Kod PPV na transmisje działa też w telewizjach kablowych.

Stream online z KSW 63 można oglądać “na żywo” w aplikacji IPLA TV. To “apka”, która będzie obsługiwana przez twoje urządzenie mobilne oraz Smart TV. Oglądanie KSW 63 w IPLA TV jest możliwe po rejestracji konta w aplikacji, a także wykupieniu transmisji PPV.

Klasycznym sposobem na stream online jest skorzystanie z oficjalnego portalu kswtv.com. To serwis przeznaczony typowo do relacji “na żywo” z wydarzeń KSW. Przed obejrzeniem KSW 63 trzeba zarejestrować tam konto, a także opłacić PPV.

Karta walk KSW 63

Na KSW 62 karta walka składała się z dziewięciu konfrontacji. Zazwyczaj na tego typu wydarzeniach kontraktowanych jest 8-10 walk. Tak będzie również podczas wrześniowego KSW 63. Można spodziewać się przynajmniej ośmiu pojedynków na karcie walk KSW 63.

Wiemy na pewno, że na KSW 63 dojdzie do starcia o mistrzowski pas w kategorii półśredniej. Kto zawalczy? Tytuły bronić będzie Roberto Soldić, a jego rywalem został Patrik Kincl. Czech przebojem wszedł do KSW, a teraz ma szansę na zdobycie najwyższego skalpu. Soldić to jednak zawodnik, który ostatnio nie przegrywa, więc rywalizacja powinna być przednia. Korzystając z Fortuna kod promocyjny można ten pojedynek obstawić bez ryzyka do 600 PLN.

Zawodnicy i walki na KSW 63

Roberto Soldić jest mistrzem KSW w wadze półśredniej. Ostatnio zwyciężył Michała Materlę, a wcześniej pokonywał Michała Pietrzaka, Krystiana Kaszubowskiego, Viniciusa Bohrera i Dricusa Du Plessisa. Generalnie stoczył 21 walk, z których zwyciężył 18 pojedynków.

Patrik Kincl to nowy nabytek KSW, bo w tej federacji Czech stoczył dopiero dwie walki. W debiucie pewnie pokonał Tomasza Drwala, a na KSW 61 Tomasza Romanowskiego. Widać, że Kincl ma ochotę, żeby podbić federację KSW.

Roberto Soldić – Patrik Kincl

Dla obu będzie to pierwsza bezpośrednia konfrontacja w karierze. Roberto Soldić stawia na szalę mistrzowski pas. Chorwat od pięciu walk jest niepokonany – bilans Patrika Kincla jest podobny. Czech także wygrał pięć ostatnich pojedynków. W kursach bukmacherskich wielkim faworytem jest Roberto Soldić, co pokazuje, że cieszy się on dużą renomą.

ksw 63

Oferta Fortuny na KSW 63

Jak na razie oferta Fortuny na KSW 63 ogranicza się do jednej ogłoszonej walki. Z czasem ilość zakładów i lista pojedynków będzie się wydłużać. Fortuna opinie są wysokie przede wszystkim za sprawą ciekawych zakładów na sporty walki, w tym KSW. W końcu to jeden ze sponsorów tej federacji. W Fortunie na KSW 63 będzie można typować wszystkie walki, a także wiele pomniejszych rynków takich jak KO/TKO, suma rund itd.

Ostatnio bukmacher Fortuna poszedł jeszcze krok dalej, bo zaczął oferować typy specjalne na KSW. Tam można grać zakłady na profesjonalne terminy w MMA. Co tam znajdziesz? Np. w jaki sposób zakończy się pojedynek Soldić vs Kincl? Nie chodzi jednak o TKO lub KO, ale końcową serię ciosów np. gilotyna.

Fot. z okładki: Adam Starszynski

FAQ

Kiedy KSW 63?

KSW 63 jest zaplanowane na wrzesień 2021 roku.

Kto zawalczy na KSW 63?

Na KSW 63 ma dojść do starcia Roberto Soldić vs Patrik Kincl o mistrzowski pas.

Gdzie oglądać KSW 63?

Całą galę KSW 63 będzie można obejrzeć "na żywo" w systemie PPV.

Zaloguj się aby dodawać komentarze