Fot. Rafal Oleksiewicz

Na KSW 59 nie zabraknie bonusów i zakładów bukmacherskich. Fanów sportów walki w Polsce jest coraz więcej, a wydarzenia dotyczące KSW są najchętniej oglądane i typowane. Fortuna jest sponsorem KSW, a więc tam można znaleźć najlepsze bonusy i zakłady bukmacherskie związane z KSW 59. Co otrzymasz od tego bukmachera na typowanie KSW 59? Sprawdź!

baner-fortuna-ksw

KSW 59: bonusy i zakłady bukmacherskie

Co edycję KSW można liczyć na rekordowe obroty u legalnych bukmacherów. Najwięcej pod tym względem dzieje się w Fortunie, bo to firma, która związana jest z federacją KSW, a dodatkowo oferuje najwięcej zakładów i najlepsze kursy na pojedynki w oktagonie. W zakładach bukmacherskich Fortuna w każdej edycji KSW można obstawiać wszystkie pojedynki z karty walk! Na stronach efortuna.pl i mobilnej aplikacji już długo przed startem gali znajdziesz ofertę kursową na konkretne starcia.

KSW 59 w zakładach bukmacherskich pozwala obstawiać wyniki walk swoich faworytów. W Polsce nie brakuje trenerów, zawodników-amatorów i w końcu kibiców, którzy pasjonują się MMA. KSW to największa organizacja w Europie, która skupia uznanych fighterów sportów walki. W zakładach online ofertę na KSW 59 znajdziesz w Fortunie, ale również STS, Betfan, Superbet czy forBET.

Na Zagranie prezentujemy aktualne typy ze sportów walki, w tym KSW: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

KSW 59 – zapowiedź

Co wydarzy się na KSW 59? Wiemy, że do oktagonu po dwóch latach przerwy wróci Mariusz Pudzianowski. “Pudzian” ostatni raz walczyk w 2019 roku z Erko Junem. Tamten pojedynek Pudzianowski zwyciężył przez TKO w 2. rundzie. Wcześniej dwukrotnie jednak musiał przełknąć gorycz porażki przegrywając z Szymonem Kołeckim i Karolem Bederofem.

Na KSW 59: Fight Code walczyć będzie również Antun Racić. Chorwat dominuje w kategorii koguciej i stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa. Racić dołączył do KSW w 2017 roku i od tej pory nie przegrał walki. Jego bilans w federacji KSW to 6 wygranych!

Generalnie podczas KSW 59 będzie można obstawiać i oglądać osiem pojedynków, bo zazwyczaj karta walk składa się z tylu konfrontacji.

Bonusy bukmacherskie na KSW 59

W bonusach bukmacherskich na KSW 59 w pierwszej kolejności można zainteresować się oferta dla nowych graczy. KSW obstawisz w zakładach Fortuny, STS, Betclic, Betfan, forBET i Superbet. A wiadomo – każdy z tych bukmacherów online oferuje na start bonus powitalny. A co najlepsze – z naszymi kodami promocyjnymi bonusy te mogą być jeszcze lepsze! Więc jeśli nie posiadasz konta u któregoś z tych bukmacherów, to sprawdź aktualny kod w naszym serwisie i profity, które dzięki niemu otrzymasz.

Jakie bonusy na KSW 59 polecamy? Numerem jeden wśród użytkowników Zagranie, którzy obstawiają KSW są promocje od Fortuny. W tym przypadku typer ma do wyboru kilka bonusów – tych na start oraz dla stałych klientów:

Fortuna zakład bez ryzyka

Pierwszy kupon w Fortunie na walki KSW 59 możesz obstawić bez ryzyka. Oczywiście pod warunkiem, że nie masz jeszcze konta u tego bukmachera. Jeśli nie, to zakładając je z kodem promocyjnym: 2230PLN – masz pierwszy kupon z ubezpieczeniem stawki. Po wpłacie pieniędzy i obstawieniu zakładu na KSW 59 otrzymasz zwrot do 210 PLN, jeśli obstawiony przez ciebie kupon przegra.

W zakładzie bez ryzyka na KSW 59 możesz umieścić dowolne typy.

Fortuna bonus od depozytu

Po rejestracji i depozycje otrzymujesz też bonus 100% do 2000 PLN. Te pieniądze jednak są zablokowane do momentu aż zrobisz wymagany obrót depozytem. Gdy ci się to uda w ciągu 30 dni – uwolnisz bonus i środki te będą twoje.

W bonusie od depozytu w Fortunie możesz uzyskać nawet 2000 PLN, które wykorzystasz np. w walkach KSW 59. Jaki to obrót trzeba wykonać? Chodzi o zagranie za czterokrotność wpłaty zakłady AKO z kursem minimalnym 1.60.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna freebet na KSW 59

Fortuna daje możliwość obstawiania KSW 59 bez własnej wpłaty. Taka opcja możliwa jest po zarejestrowaniu konta stałego. To oznacza, że od razu trzeba zweryfikować dane, a dzięki temu otrzymasz freebet 20 PLN (wyrażony jako 2800 punktów FKP).

Darmowy zakład 20 PLN od Fortuny wykorzystasz w typach na KSW. Po przygotowaniu kuponu – wybierz 2800 punktów FKP, a bukmacher rozliczy twój zakład po darmowej stawce 20 PLN.

Obstawiając za środki od Fortuny możesz tylko wygrać. A jeśli ci się to uda, to wygrana jest twoja! Bez obrotu.

Bezpiecznik i Happy Hours w Fortunie

Stali gracze mogą skorzystać z dwóch najpopularniejszych promocji wśród zarejestrowanych klientów. Chodzi o Bezpiecznik Fortuny i Happy Hours. W przypadku pierwszej oferty typując KSW 59 (SOLO, AKO) można otrzymać zwrot stawki, jeśli kupon nie wejdzie.

Happy Hours na KSW to z kolei opcja zakładów bez podatku. W tym przypadku trzeba zrobić na kuponie przynajmniej trzy typy z KSW po kursach minimalnym 1.30. Gdy uda ci się trafić zakład w Happy Hours, to twoja wygrana będzie o 14% wyższa!

Zakłady bukmacherskie na KSW 59

Jakie zakłady zrobisz na KSW 59? Patrząc na ofertę Fortuny, to będziesz mógł obstawić wyniki wszystkich ośmiu pojedynków. Tradycyjnie zakłady w Fortunie pojawiają się też na dokładne rozstrzygnięcia pojedynków. Chodzi o typy na:

  • kto wygra walkę,
  • wygra przez KO, TKO lub decyzją sędziów,
  • ile rund będzie w pojedynku,
  • w której rundzie zakończy się walka,
  • walka zakończy się w 1. rundzie.

Dzięki tak rozbudowanym rynkom np. w przypadku starcia Mariusza Pudzianowskiego na KSW 59 możesz obstawić nie tylko to, kto wygra, ale też sposób rozstrzygnięcia pojedynku i ilość rund.

KSW 59 – kiedy odbędzie się gala?

Wydarzenie KSW 59 zostało zaplanowane na 20 marca 2021 (sobota). Najprawdopodobniej gala zostanie przeprowadzona bez udziału widowni.

Sprawdź więcej informacji: Kiedy i gdzie oglądać KSW 59?

PPV na KSW

PPV na KSW 59 wykupisz za cenę 40 złotych. Dostęp do relacji z PPV na KSW uzyskasz w serwisie kswtv.com, kanale Cyfrowego Polsatu, aplikacji IPLA TV oraz telewizyjnych sieciach kablowych.

Gdzie odbierzesz bonusy na KSW 59?

Najwięcej bonusów na KSW 59 oferuje Fortuna: zakład bez ryzyka 210 PLN, bonus od wpłaty 2000 PLN, darmowy zakład 20 PLN + Happy Hours i Bezpiecznik!

Jaki jest kod promocyjny na KSW 59?

W Fortunie kod promocyjny na bonusy dla nowych graczy to: 2230PLN.

Gdzie obstawisz zakłady na KSW 59?

Zakłady bukmacherskie na KSW 59 zrobisz w Fortunie, STS, Betfan, forBET, Superbet i Betclic.