Dzisiaj zajrzymy również w stronę rosyjskiej Premier Ligi, gdzie czekają na nas trzy pojedynki. Ja zdecydowałem się omówić jeden i przygotować ciekawego singla dostępnego w TOTALBET, który jest związany z reprezentantem Polski. Lokomotiv nie najlepiej zaprezentował się w meczu Superpucharu z Zenitem. Wiele mówiło się o postawie Grzegorza Krychowiaka przy pierwszej straconej bramce, ale czy to w pełni była jego wina? Liczymy na dobry występ byłego piłkarza Sevilli i zapraszam Was już do lektury!

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Lokomotiv Moskwa vs Arsienał Tuła (24.07. godz. 19:00)

Gospodarze mieli świetną końcówkę poprzedniego sezonu Premier Ligi. Wydawało się, że po słabej rundzie jesiennej uda im się wskoczyć na drugą pozycję, ale pojedyncze porażki spowodowały, że musieli zadowolić się jedynie trzecim miejscem. To daje Lokomotivowi pewny udział w fazie grupowej Ligi Europy i tym samym dodatkowy przychód do klubowej kasy. Cel na tę kampanię jest jasny powrót do Ligi Mistrzów i presja jest ogromna. Zdaje sobie sprawę z tego szkoleniowiec Marko Nikolic i nie może popełnić błędu z poprzednich rozgrywek, gdzie już od samego początku musieli gonić czołówkę rosyjskiej ekstraklasy. Dobrym przetarciem był pojedynek z Zenitem w ramach Superpucharu, ale tak zdecydowana porażka 0:3 z pewnością nieco obniżyła morale stołecznych. Trzeba sobie jednak szczerze powiedzieć, że bramki dla ekipy z Petersburga padały głównie po błędach indywidualnych i tak naprawdę Lokomotiv sam sobie jest winny. Fani klubu z Moskwy czekają na poprawę i rehabilitację po tym słabym występie. Czy uda im się pokonać jeden z najsłabszych zespołów Premier Ligi?

Skorzystaj z kodu promocyjnego TOTALBET już dziś!

grupa

Sprawdź opinie o TOTALBET!

Arsienał to projekt, który balansuje na krawędzi spadku. O ile reszta drużyn inwestuje w młodzież i przede wszystkim obiekty tak w Tule mało co się dzieje. Stadion pamięta bardzo odległe czasy i nie słychać głosów, aby miałoby to się zmienić. Goście żyją w taki marazmie już któryś sezon i jeżeli będzie tak dalej, to za chwilę pożegnają się z elitą. Udało się przeprowadzić kilka transferów jak Igor Smolnikov, Uros Radakovic, Axel Bjornstrom, czy też Ivan Novoseltsev, ale żaden z nich od razu nie podniesie poziom tego zespołu. Brakuje tam przede wszystkim pomysłu i stylu gry, a trener Dmytro Parfyonov nie jest do końca przekonującą osobą. Wiem, jak ktoś to czyta, może mieć wrażenie, że narzekam ciągle na Arsienał, ale takie są realia klubu z Tuły. Nie mniej jednak mamy nowy sezon i tym samym nowe nadzieje i kto wie, może ten cały wywód może nie mieć sensu, jeżeli z Moskwy piłkarze tej drużyny przywiozą komplet punktów? Jestem ciekawy, jak okres przygotowawczy przepracowali przyjezdni i liczę, że postawią się wielkiemu Lokomotivowi?

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 13 września 2021 19:12.

Co obstawiać?

Lubię szukać ciekawych singli, które mają spore szanse na wydarzyć się na boisku i korzystając z zakładów w TOTALBET pobieram żółtą kartkę dla Grzegorza Krychowiaka. Mam kilka powodów, aby tak uważać, a nie inaczej, a o to one:

  1. Wiele mówiło się o rzekomym błędzie Krychy w Superpucharze przy pierwszym trafieniu Zenitu. Nie do końca była to jego wina, ale zapewne pamięta o tej sytuacji. Dzisiaj będzie niezwykle zmotywowany, aby się zrehabilitować, a to może pójść w drugą stronę.
  2. Arsienał pomimo swojej beznadziejności gra bardzo toporną i niewygodną piłkę. Piłkarze tego zespołu lubią prowokować i dzisiaj nie będzie inaczej. Być może Grzegorz Krychowiak da się złapać na jednej takiej sytuacji, co będzie skutkowane karą indywidualną.
  3. Arbitrem tego meczu będzie niezwykle overowy w kartoniki Igor Panin. Sędzia ten nie lubi dyskusji, a Polak często gestykuluje i zwraca na siebie uwagę. Zdarzało się w przeszłości, że Krycha otrzymywał od niego upomnienia właśnie za niesportowe zachowania.

Reasumując, uważam, że jest to ciekawy typ po dobrym kursie. W Rosji pokazuje się wiele kartek i mam nadzieję, że chociaż jedna z nich koloru żółtego pojawi się na koncie Grzegorza Krychowiaka.

Zdarzenie: Lokomotiv Moskwa vs Arsienał Tuła

Typ: Grzegorz Krychowiak otrzyma żółtą kartkę

Kurs: 3.00

Przejrzyj bonusy od TOTALBET!

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 31.07 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

total

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

24.07. Totalbet Krychowiak

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

fot. MB Media

Zaloguj się aby dodawać komentarze