fot. Norbert Barczyk
Ostatnie dni wyglądają świetnie w naszym typowaniu! Cztery kupony z rzędu zostały trafione i notujemy coraz wyższy profit! Wczoraj Liquid dostarczyło nam mnóstwo emocji, jednak to takie mecze pokazują prawdziwe oblicze drużyny. Wczoraj kierowałem się w stronę wyraźnych faworytów, dziś natomiast decyduję się na odmienny krok. Przyglądałem się różnym spotkaniom rozgrywanym dziś i moją uwagę przykuły kursy wystawione na mecz Mousesports – Heroic. Czy moje zaufanie do Myszy się opłaci? Start spotkania o 19:30, a tymczasem zapraszam do lektury analizy!

 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Mousesports – Heroic
27.11.2020 r. Godz. 19:30 (może ulec zmianie)

 

Czas zacząć ćwierćfinały turnieju Blast Premier Fall 2020! Pierwszy mecz w tej fazie rozpocznie się co prawda już o 16:30, i będą rywalizować tam Virtus.pro oraz Furia, jednak według mnie mecz z udziałem Mousesports oraz Heroic jest po prostu o wiele ciekawszy! W roli faworyta tego spotkania bukmacherzy stawiają ekipę Stavna, jednak wydaje mi się, że jest to jeden z tych meczów, gdzie kursy wystawiane są na podstawie pozycji danych drużyn w rankingu. Według Hltv Heroic jest drugą drużyną na świecie, natomiast Mousesports zajmują dopiero 18. lokatę. Jakie ma to przełożenie na ich grę oraz jakie mam przewidywania co do tego meczu?

Na samym początku chce zaznaczyć, że nie zamierzam w żadnym stopniu umniejszać Heroic ani twierdzić, że są oni słabą drużyną. Po prostu sama kwestia wysokości kursów mnie zaskakuje, gdyż kursy powyżej 2,7 mogą sugerować, że Duńczycy są w niesamowitej formie i po prostu przejadą się po Myszach, podczas gdy wszystko dookoła wskazuje, że będziemy mieć do czynienia z przynajmniej wyrównanym meczem. O wiele bardziej spodziewałbym się kursu na Mousesports w okolicach 1.90-2.00. Dlaczego jestem tak nieufny wobec Heroic?

Pierwszym argumentem jest ich wczorajszy mecz przeciwko Endpoint. Początkowo Heroic było zupełnym faworytem, przeciwnicy obracają się przecież w okolicy czwartej dziesiątki rankingu, Heroic było na papierze lepszą ekipą, jednak im dłużej to spotkanie trwało, tym więcej problemów pojawiało się po stronie duńskiej drużyny. Ostatecznie wygrali ten mecz wynikiem 2:1, jednak z pewnością walka do ostatniej kropli krwi z ekipą pokroju Endpoint nie budzi dobrych prognostyk przed dzisiejszym meczem z Mousesports. Dodatkowo sam fakt tego, że rozgrywali ten mecz wczoraj powoduje to, że mają bardzo mało czasu do przygotowania się do kolejnego starcia. Mousesports natomiast gładko wygrało swoje spotkanie wynikiem 2:0 przeciwko Godsent i mogli spokojnie odpocząć i przygotować swoją grę przed kolejnym meczem.

 

Baner grupy fb

 

Przyjrzyjmy się teraz formie Mousesports, którzy naprawdę z każdym spotkaniem wyglądają po prostu dokładniej. W szczególnie dobrej formie są Ropz, Frozen oraz Bymas, aż trzej zawodnicy drużyny w meczu przeciwko Godsent zanotowali rating powyżej 1.40, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Nawet jeśli spojrzymy dalej, do meczów z G2 oraz Astralis, nawet pomimo przegrania tych spotkań, to jednak Myszy postawiły się dwóm drużynom, które były w naprawdę niezłej formie podczas IEM Beijing. Heroic natomiast obecnie nie jest w wyśmienitej formie, co jest kolejnym argumentem co do szansy Mousesports w tym pojedynku.

Przejdźmy teraz do kwestii tego, jakie mapy możemy zobaczyć w tym starciu. Mousesports prawdopodobnie zdecyduje się na wykluczenie Overpassa oraz wybór Traina. Heroic będzie miało natomiast problem przy wyborze swojej mapy. Zwyczajowo decydują się oni na wybór Nuke’a, jest to ich najlepsza mapa i prezentują się tam naprawdę świetnie. Kłopot jednak w tym, że Mousesports również bardzo dobrze gra na tej mapie, a zdecydowanie się na ten wybór przez Heroic oznaczałoby, że to ekipa Ropza zaczynałaby mapę po stronie broniącej, a to daje dosyć dużą przewagę na start. Moim zdaniem Heroic może odpuścić tym razem wybór Nuke’a i  zdecyduje się na Vertigo. Myszy co prawda nie grały zbyt wiele spotkań na tej mapie, jednak Heroic również nie jest perfekcyjne na tej pozycji. Świadczy o tym między innymi fakt, że zdecydowali się wykluczyć tę mapę we wczorajszym pojedynku przeciwko Endpoint. Widzimy więc, że ekipa Cadiana będzie miała przed sobą naprawdę trudny wybór i tutaj widzę kolejną szansę dla Mousesports.

Podsumowując tę analizę, nie widzę tutaj powodów, żeby nie korzystać z tak wysokiego kursu na Myszy. Heroic zmaga się z pewnymi problemami, ich wczorajszy mecz przeciwko Endpoint był ucieleśnieniem tych błędów. Mousesports jest o wiele bardziej wymagającym rywalem i z pewnością będzie przygotowane na to spotkanie, Heroic ma natomiast bardzo mało czasu na odpoczynek i przygotowanie taktyczne przed dzisiejszym meczem. Map pool obydwu drużyn nie faworyzuje wcale Duńczyków, a przez kolejność draftu może nawet on być przychylny dla Myszy. Dodatkowo są oni w naprawdę coraz lepszej formie, ich najlepsi zawodnicy wygrywają pojedynki strzeleckie, a taktycznie współgrają ze sobą coraz lepiej. Moim zdaniem kurs na wygraną przez nich jednej mapy jest absolutnym “pewniaczkiem”, natomiast kurs 2.78 na ich zwycięstwo jest po prostu opłacalny, pod względem ryzyka, jakie podejmujemy. Dodatkowo dla lubiących większe ryzyko świetnie wygląda kurs na zwycięstwo Mousesports wynikiem 2:0 w wysokości 6.08. Ja jednak tak jak mówiłem, pozostaje przy tej optymalnej dawce ryzyka i typuję, że Mousesports wygra to spotkanie. Czy Myszy zasługują na moje zaufanie? Przekonamy się już wieczorem!

 

Mousesports – Heroic
27.11. 2020 r. Godz. 19:30 ( może ulec zmianie)
Typ: Mousesports wygra mecz
Kurs: 2.78

 

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

Kupon forbet 27.11

Zaloguj się aby dodawać komentarze