Sportfoto / PRESSFOCUS

Za nami wyścig ze startu wspólnego mężczyzn. Pomimo heroicznej walki Michałowi Kwiatkowskiemu nie udało się wywalczyć medalu, ale dzięki drugiemu miejscu Wouta van Aerta wygraliśmy kupon, więc wyścig jak najbardziej na plus. Jutro o godzinie 6:00 polskiego czasu ruszy wyścig ze startu wspólnego kobiet. W artykule przeanalizuję szanse medalowe Holenderki Anny van der Breggen, złotej medalistki z Rio, dla której będzie to ostatni występ na igrzyskach w karierze. Zapraszam do czytania i wspólnego typowania!

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wyścig ze startu wspólnego kobiet (137 km)

Trasa wyścigu kobiet liczyć będzie 137 kilometrów i podobnie jak wyścig mężczyzn rozpocznie się w Musashinonomori Park i zakończy w Fuji International Speedway. Na tym jednak podobieństwa się kończą. Bardzo atrakcyjna i pełna stromych podjazdów trasa wyścigu panów została zamieniona na stosunkowo prostą technicznie, pagórkowatą trasę dla pań. Największymi przeszkodami na trasie będą podjazdy: Doushi Road (4,3 km, 6,2%) oraz Kagosaka Pass (2,2 km, 4,7%). Niestety nie zobaczymy najbardziej spektakularnego Mikuni Pass, który był główną atrakcją w trakcie ścigania mężczyzn. Jaki scenariusz na jutro? Myślę, że mimo wszystko podobny jak dzisiaj. Druga część trasy – choć pozbawiona morderczych podjazdów – jest mocno pagórkowata i zapewne obejrzymy tam serię powtarzających się ataków. Czy komuś uda się odjechać? Czy dojdzie do finiszu z kilku-/kilkunastoosobowej grupy? To już pokaże sam wyścig. Dziś ponownie gramy z TOTALbet. Przypominam o możliwości zgarnięcia bonusu. W tym celu należy skorzystać z naszego kodu promocyjnego. A tymczasem przejdźmy do propozycji typów. 

Anna van der Breggen – miejsce 1-3

Na początek przybliżmy trochę sylwetkę tej zawodniczki. Anna van der Breggen to 31-letnia Holenderka, która na co dzień jeździ w ekipie SD Worx. Jest to jedna z najbardziej utytułowanych kolarek ostatniej dekady. Do jej największych sukcesów należy zaliczyć: złoty medal ze startu wspólnego na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio De Janeiro, dwukrotny tytuł mistrzyni świata, siedmiokrotne zwycięstwo w klasyku Le Fleche Wallone Feminine oraz czterokrotną wygraną w klasyfikacji generalnej Giro d’Italia Internazionale Femminile. Ogólnie w swojej karierze Holenderka odniosła 62 tryumfy. Wszystko jednak ma swój kres. Anna van der Breggen zapowiedziała koniec kariery po sezonie 2021, więc tegoroczne igrzyska są jej ostatnimi. Ta okoliczność oraz fakt, że jest ona obrończynią tytułu sprzed pięciu lat może znacząco wpłynąć na motywację, by i w Tokio zgarnąć jeden z krążków – najlepiej ten złoty.

Holenderka przez większość ekspertów stawiana jest w roli faworytki do złotego medalu. Nic dziwnego – jest  prawdopodobnie na ten moment najlepszą zawodniczką w peletonie, a skład Holandii jest najeżony gwiazdami – właściwie każda z koleżanek Anny mogłaby być liderką. Ta rola jednak przypadnie prawdopodobnie właśnie van der Breggen ze względu na osiągnięcia w tym sezonie oraz koniec kariery. Zawodniczka ta znakomicie sobie radzi w pagórkowatym terenie a taki właśnie do zaoferowania ma olimpijska trasa. Co więcej – wyścig potrafi wykończyć skutecznym finiszem, co również jest umiejętnością bardzo pożądaną na tej trasie. Widzieliśmy to z resztą w trakcie wyścigu mężczyzn – walka o srebrny i brązowy medal rozegrała się właśnie w sprincie. Powiedziałbym jednak, że Anna van der Breggen jest zawodniczką kompletną. Holenderka jest w stanie odnaleźć się w każdym z możliwych scenariuszy. Jest w stanie samodzielnie zaatakować i dojechać do mety na solo, ale w razie finiszu z większej grupy posiada umiejętności, by go wygrać. Szanse na zdobycie medalu w jej przypadku uważam za bardzo prawdopodobne. Zanim przejdę do podsumowania chciałbym zachęcić do zapoznania się z opiniami użytkowników na temat bukmachera TOTALbet. A teraz do konkretów.

grupa 40

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Co obstawiać?

Czy Anna van der Breggen jest w stanie zdobyć medal ze startu wspólnego w Tokio? Jak najbardziej a wręcz powiem więcej – jest do tego główną faworytką. Holenderka jest na ten moment jedną z najlepszych, jeżeli nie najlepszą zawodniczką w peletonie. Udowodniła to, chociażby wygrywając ostatnio klasyfikację generalną wyścigu Giro d’Italia Internazionale Femminile. Profil trasy wręcz idealnie do niej pasuje. Anna van der Breggen dobrze jeździ w pagórkowatym terenie i odnajdzie się zarówno w sytuacji samotnego ataku, jak i również podczas zbiorowego finiszu. Są to umiejętności niezwykle pożądane na tegorocznej trasie olimpijskiej. Choć skład Holandii na wyścig ze startu wspólnego obfituje w gwiazdy, to właśnie Anna prawdopodobnie będzie liderką. Po pierwsze – ze względu na wyniki, po drugie – ze względu na koniec kariery, który ma nastąpić po sezonie 2021 i po trzecie – ze względu na to, że broni tytułu mistrzyni olimpijskiej. Składając te wszystkie argumenty do kupy wyłania nam się obraz kompletnej faworytki do zdobycia medalu. Kurs oferowany przez TOTALbet na medal dla Holenderki wynosi 1.72. Na koniec zachęcę Was do zapoznania się z pozostałą ofertą bukmacherską TOTALbet. Skomponujcie genialny kupon i zgarnijcie ogromną kasę. Zieloności!

Zdarzenie: IO kolarstwo szosowe, wyścig kobiet – top 3

Typ: Anna van der Breggen

Kurs: 1.72

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.) Kliknij i sprawdź pozostałe bonusy w TOTALbet!
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

Zaloguj się aby dodawać komentarze