Kolejny dzień z NBA Playoffs to szansa, by wygrać niezłą sumkę. Dziś przygotowałem kilka propozycji zawodników i główny typ na podwojenie. Zapraszam do analizy!

Rejestracja w forBET
Kod rejestracyjny: 
1250

obstawianie nba forbet

Skuteczność typów Adama na NBA: 31/53

Profit/Strata na NBA: -538 PLN

 Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zdarzenie: Houston Rockets – Golden State Warriors

Typ: Houston Rockets & under 213.5

Kurs: 2,17

Robi się naprawdę interesująco, gwiazda i niekwestionowany lider tej serii Kevin Durant w ubiegłym meczu nabawił się kontuzji, i nie wystąpi już do końca tego pojedynku. Oznacza to tylko jedno, Rockets naprawdę mają szanse na doprowadzenie do stanu 3-3. Szczerze mam nadzieję, że tak będzie, bo w końcu ta hegemonia, jaką siało GSW powinna się skończyć. Wszystko jest tak naprawdę w rękach Brodacza i ławki Houston. Każdy dobrze wie, że w tym momencie rezerwa Golden State nie jest już tak mocna, dlatego liczę, że gospodarze to wykorzystają. Rakiety mają swoje przebłyski, potrafią doprowadzić do przewagi, ale brakuje u nich tej konsekwencji, która mają goście. W zeszłym starciu prowadzili przecież, aż 14 pktami z mistrzami NBA. Niestety dwie ostatnie kwarty trzeba zanotować dla dobrze grającego duetu Splash Brothers. Curry i Thompson, po tym, jak Durant zszedł z boiska, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Zrobili to znakomicie, kończąc na poziomie 25 i 27 pkt. W tym okresie jednak można było zauważyć problemy w ataku dzisiejszych gospodarzy. Spory udział w tym miał rzecz jasna Green. Draymond w końcówce po prostu eksplodował i swoją energią napędzał swoich kolegów.

Ostatnimi czasy dość dobrze wychodzą przemyślenia na temat zawodników, trochę gorzej idzie z propozycjami gotowych kuponów, ale widzę, że korzystacie i wygrywacie, także idąc za ciosem przygotowałem kilka opcji.

Zawodnicy, których bym dodatkowo zagrał:

– Eric Gordon, na pewno zawodnik warty zagrania. Oglądając ubiegłe spotkanie moją uwagę przykuł, nie dlatego że zdobył 19 pkt. Obserwowałem, jak się porusza i jakim jest ważnym ogniwem w zespole rakiet, i jestem zdania, że rzuci over. Linie zazwyczaj ok 18,5, a jego średnia w pojedynkach z GSW to ok 22 pkt.

– P.J Tucker, ostatnio już kilka słów o nim pisałem i teoretycznie mógłbym skopiować to samo, ale tylko dodam – 13pkt i 45 min gry w zeszłym meczu, a linie ok 9,5. Sam grałem go ostatnio w dubelku z Hillem, także również polecam.

– Clint Capela, ewidentnie sobie nie radzi, a linie na niego nadal ok 12,5, także stawiam under.

Chris Paul, kolejny i już ostatni grajek Houston, który zasługuje na solidny minus. Jeżeli Rockets przegrają, to właśnie przez Paula, który kompletnie nie pomaga swojemu zespołowi. W zeszłym, gdy go zabrakło, to spora część osób twierdziła, że z nim Rakiety wyszłyby zwycięsko. Ja nie czuję różnicy,  gramy under ok 16,5.

Gramy o 191