Pierwszy dzień rywalizacji w World Grand Prix pokazał nam, że nie ma co liczyć tylko na zawodników, którzy są specjalistami w grze na tarczy. Warto brać pod uwagę wszechstronność oraz to, jak dobrze gracze rozpoczynają swoje legi na doublach. Jest to specyficzny turniej, o czym warto pamiętać przy typowaniu. Czy dzisiaj znajdziemy złoty środek i będziemy w stanie złapać trzy poprawne typy? Zapraszam do przeczytania mojej analizy dotyczącej zawodów z darta! 

Załóż konto w BETFAN z kodem ZAGRANIE i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe)

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tej pory w październiku trafiliśmy 9/11 typów i gramy z profitem 196pln! Oby dart poprawił tę statystykę!

Peter Wright vs Rob Cross

04.10.2021 r. – 22:00

Jeszcze parę lat temu moglibyśmy powiedzieć, że ten mecz nie ma prawa odbywać się w pierwszych rundach takich zawodów, jak World Grand Prix. Co więcej, do tej pory mało osób jest w stanie uwierzyć, że Anglik po wygraniu mistrzostwa świata w 2018 roku, obecnie będzie poza najlepszą 10. światowego rankingu PDC. Jednak rzeczywistość jest taka, że Rob ma dosyć ciężki okres w swojej karierze i dużo jego występów stoi pod wielkim znakiem zapytania. Ma on momenty lepsze oraz gorsze, ale trzeba przyznać, że wszystkie swoje wpadki może zawdzięczać swojemu przygotowaniu mentalnemu. Psychicznie jest to jeden z najgorszych zawodników z czołowej 15. zestawienia darta. Notorycznie podwija mu się noga w ważnych turniejach, a co najgorsza, często dzieje się to przy zawodnikach, których spokojnie powinien pokonywać na krótkiej przestrzeni meczu. W tym sezonie jego gra wygląda gorzej niż w poprzednim i był moment w roku, gdzie wydawać by się mogło, że Anglik wraca na właściwe tory. Kończył spotkania ze średnią w okolicach 100. punktów i sukcesywnie pokonywał bardzo dobrych zawodników. Jednak w obecnym momencie nie można pochwalić go za występy, w których miał okazję uczestniczyć. Powoli staje się zawodnikiem mało wymiernym, jeżeli chodzi o nazwisko i renomę, jaką zdołał sobie przez lata wyrobić.  W tym roku jest bez ani jednego sukcesu w turniejach telewizyjnych, a tym bardziej bez żadnego zwycięstwa w Playersach, gdzie nie ma presji otoczenia. Niestety pierwsza runda w World Grand Prix także nie będzie dla niego korzystna, gdyż zmierzy się z innym uchodzącym Mistrzem Świata, który obecnie jest w coraz lepszej formie, która rośnie wraz z narastającymi turniejami pod koniec sezonu.

Zagraj najwyższy Zakład bez Ryzyka i zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym od Zagranie! 

Mowa oczywiście o Snakebite, czyli pochodzący ze Szkocji, Peter Wright. Jeden z najbardziej lubianych zawodników w całej stawce darterów, który dzięki swojej charyzmie oraz kolorycie postaci, bardzo mocno się wyróżnia i zapada w pamięć, przez co jest lubiany przez szersze grono publiczności na całym świecie. Średnia w sezonie w okolicach 100. punktów niesamowicie wygląda, tym bardziej że na początku roku musiał zmagać się z kontuzją, która zdecydowanie wpływała na jego występy. W tym momencie uważam go za jednego z najlepiej spisujących się zawodników w tourze. Myślę, że jeżeli pozostanie w obecnej formie, to ma on szansę na rywalizację z Price’em oraz MVG w walce o ponowne mistrzostwo świata. Rozpędza się on z turnieju na turniej i ciężko jest sobie wyobrazić zawody telewizyjne bez jego obecności. Bardzo skuteczny na triple, a także na doublach, co będzie niesłychanie poważnym elementem do rozpoczynania legów (ten format ma miejsce jedynie na WGP). Został on Mistrzem Świata w Drużynie, gdzie wywalczył złoto dla Szkocji. Czy dzięki temu apetyt rośnie w miarę jedzenia? Co obstawiać? Moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu jest Peter Wright, który w dotychczasowych pojedynkach spisywał się znakomicie i tylko kilka przypadków wpłynęło na jego wyniki. Bardzo wysoka średnia z drugiej części sezonu po kontuzji, która pokazuje jego bardzo dobrą dyspozycję. Tego niestety nie możemy powiedzieć o jego rywalu z Anglii. Typ na to spotkanie będziemy grali z oferty Betfan, gdzie możecie skorzystać z bonusów powitalnych przy rejestracji! Tak więc w tym spotkaniu idziemy w stronę wygranej Snakebite! 

Betfan
1.30
Peter Wirght win

banner grupa zagranie 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Michael van Gerwen vs Danny Noppert

04.10.2021 r. – 22:40

Jest mi bardzo smutno, że losowanie powtórzyło się z poprzedniego turnieju i ponownie na tak wczesnym etapie spotykają się Ci panowie, gdyż pajam sporą sympatią do tego, jak wielki progres zaliczyli obaj panowie w ostatnim czasie. Obaj zawodnicy z Holandii, którzy swoje najlepsze lata mają za sobą, jednak nikt nie powiedział, że nie mogą jeszcze do nich wrócić. Po wielkim kryzysie tych darterów bardzo mocno widać zmianę w ich nastawieniu do gry i systematyczności w tarczy. Jednak dzisiaj ponownie zaufam bardziej doświadczonemu zawodnikowi, którym jest Michael van Gerwen. Jego największym dylematem był powrót mentalny, gdyż wielu zawodników bardzo mocno zyskało na jakości w okresie ostatnich kilku lat, co więc dla kilkukrotnego mistrza świata było nie lada bolączką, gdyż po sezonach, gdzie nie mógł znaleźć pogromcy, przez prawie rok nie wygrał żadnego turnieju telewizyjnego. Czar prysł kilka tygodni temu, gdzie Holender wygrał European Tour. Bardzo wzruszający dla niego moment, który jeszcze mocniej go uskrzydlił i dał mu wiarę w jego umiejętności. Były lider rankingu PDC obecnie jest na 3. miejscu i od jakiegoś czasu widać w nim przebudzenie, które zapewnia nam dobre mecze z jego udziałem. Ten turniej padł już jego łupem pięciokrotnie. Czy w tym roku także poradzi sobie z przeciwnikami?

Jako pierwszego będzie musiał pokonać swojego rodaka, z którym jeszcze nie tak dawno, podczas jednej z edycji European Tour musiał mierzyć się już w drugiej rundzie rywalizacji. Niestety, ale ponownie nie jest on faworytem spotkania, gdyż na przestrzeni całej kariery, mierzyli się ze sobą 7-krotnie i tylko raz udało mu się pokonać MVG i było to nie w turnieju tv. Danny poprawił swoją systematyczność na tarczy, co dawać mu może spore zaliczki punktowe, jednak nie można powiedzieć tego o jego skuteczności na doublach. Noppert pod presją nie wychodzi powyżej 40% skuteczności na wykończeniach, co także nie może zwiastować jego dobrych rozpoczęć na tym turnieju. Coś czuję, że będzie on miał kilka przygód z doublami, które nie będą pozwalały mu przyzwoicie wychodzić na swoich rozpoczęciach. Czy mam rację?

Co obstawiać? W tym narodowym starciu jestem ponownie po stronie MVG, który widać, że buduje swoją pewność siebie na nadchodzące najważniejsze turnieje, a w tym Mistrzostwa Świata, które już za dwa miesiące. Ma on bardzo dobre punktacje na tarczy w ostatnim okresie, a do tego nie boi się wysokich kończeń, które mogą być także jego zabezpieczeniem w tym spotkaniu. Niemalże co druga lotka na double trafia do celu, także dzisiaj to powinno dać mu sporą przewagę. Gram na win byłego mistrza świata! Nie tylko kurs na zwycięstwo możecie zagrać w tym spotkaniu. Większą ofertę znajdziecie w zakładach bukmacherskich Betfan, gdzie możecie wybierać jeszcze kombinacyjne propozycje!

Betfan
1.25
Michael van Gerwen win

Przed przeczytaniem mojego ostatniego typu, zapraszam Was do zerknięcia do opinii na temat bukmachera BETFAN! 

Jose de Sousa vs Glen Durrant

04.10.2021 r. – 23:15

Naszym ostatnim mecze z kolei będzie zapowiadające się na najmniej emocjonujące starcie, w którym główne role odgrywać będą zawodnicy z Portugalii oraz Anglii. Głównym i zdecydowanym faworytem do łatwego zwycięstwa jest Jose de Sousa, a więc obecnie 7. zawodnik globu, który w ostatnim czasie nie jest aż tak perfekcyjny, jak zdążył nas do tego przyzwyczaić w pierwszej części tego roku. Jednak ja dalej widzę w nim zawodnika, który w najmniej oczekiwanym momencie może się uruchomić i sprawić spory popłoch dla zawodników, którzy czują się znacznie pewniej w turniejach telewizyjnych. The Special One w ostatnim czasie miewa fale, które są okraszone dobrymi oraz bardzo przeciętnymi spotkaniami. Głównie nawiązuje tutaj do ostatnich turniejów European Tour, gdzie w jednym z nich Portugalczyk zdołał awansować do półfinału, gdzie zagrał bardzo dobry mecz, a trzy tygodnie później musiał już zapomnieć o przygotowaniu i zaliczył niesamowity spadek o prawie 10 punktów średniej na trzy lotki. Sądzę jednak, że to nie przydarzy mu się po raz drugi i w tym turnieju powróci zawodnik, do którego przyzwyczaiła nas osoba Jose de Sousy!

Przeciwnik zdecydowanie nie z górnej półki. Przynajmniej tak może się wydawać po tym, co ostatnio mogliśmy zobaczyć w wykonaniu byłego zwycięzcy Ligi Mistrzów. Glen kompletnie stracił na swojej wartości. Po chwili sławy i glorii jest obecnie jednym z najgorszych zawodników obsadzonych w rankingu PDC. Mimo to dalej posiada 15. pozycję w zestawieniu, jednak jest ona spowodowana jego wynikami na przełomie dwóch ostatnich lat. Jego ostatni wygrany mecz miał miejsce w lipcu, do tego od 17-stego marca przegrał aż 23 pojedynki, wygrywając tylko dwa i to w Playersach. Ciężko jest uwierzyć w jego powrót na sceny telewizyjne. Jego dyspozycja jest pewną zagadką, gdyż dawno nie widzieliśmy go w rywalizacji telewizyjnej, gdyż nie był on zapraszany do ET. W World Matchplay odpadł on w pierwszej rundzie, przy średniej 84. punktów. Nie można także zapominać, że jest on ostatnio fatalnym zawodnikiem na doublach, które zupełnie nie będą mu pomagać przy rozpoczynaniu swoich legów. Średnia w okolicach 20/25% z Premier League pokazuje, jak często potrzebuje on podchodzić do wykończeń. Czy jego nazwisko jest w stanie zaskoczyć wszystkich na hali w Leicester i godnie rywalizować z Portugalczykiem?

Co obstawiać?

Moim zdaniem awans do kolejnej rundy jest już przesądzony. Pozostaje pytanie o rozmiar porażki. Ja zwiastuje, że będzie to szykie 2:0 w setach i awans od kolejnej rundy dla Portugalczyka! Może i Jose nie zachwycał w osatatnim czasie, jednak trzeba mu pozostawić to, że dalej jest jednym z najlepszych zawodników w tym roku i mocno wątpie w jego zachwianie się przy tak poważnym turnieju. Dzisiaj stawiam na jego win bez straty seta i liczę na jego bardzo szybkie wychodzenie z rozpoczynających doubli!

Betfan
1.52
Jose de Sousa -1,5 setów handicap

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: ZAGRANIE
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia

Triple dart 04.10.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze