Dzisiejszy kupon na Mistrzostwa Świata w League of Legends 2020 został rozliczony na zielono, więc lecimy z kolejnym. Tym razem do kolejki rewanżowej wchodzi grupa B, a w niej grają m.in. reprezentanci PSG Talon, czy Rogue, w którym występują dwaj Polacy – Inspired oraz Vander. Jak tym razem pójdzie naszym rodakom?

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PSG Talon – Rogue

Piątek, 09.10.20 – 14:00

Analizę szóstego dnia meczów League of Legends na Worldsach rozpocznę od starcia Rogue z PSG Talon. Trzecia siła Europy niewątpliwie jest faworytem w tym meczu. W końcu sam region jest znacznie mocniejszy od tego PSG, a w dodatku RGE w pierwszej rundzie fazy grupowej pokazało się z lepszej strony, niż formacja wspierana przez francuski klub. Drużyna Jankosa i Vandera aktualnie plasuje się na trzecim miejscu w grupie z bilansem 1-2, przy czym dalej ma duże szanse na awans do play-offów. Wydaje się, że DAMWON Gaming jest poza zasięgiem i słusznie, bo ta ekipa gra po prostu o wiele lepiej niż przeciwnicy. Jednak JD Gaming i PSG Talon są jak najbardziej w zasięgu. 

Rogue dotychczas pokazało dość dobrą grę i nawet w starciu z DAWMON Gaming potrafiło napsuć rywalom krwi. Gra Inspireda może się bardzo podobać i Polak wyrasta na jednego z czołowych dżunglerów. W końcu nasz rodak kreuje dużo sytuacji na mapie, popełnia mało błędów mechanicznych, a jego decyzyjność, tak jak całej drużyny, stoi na wysokim poziomie. Wydaje się, że w meczu z PSG Talon, Rogue ma znacznie większe szanse na wygraną i trudno się temu dziwić. Drużyna ze Starego Kontynentu po prostu gra lepiej, a PSG miewa duże problemy.

Widać to zresztą po bilansie tej drużyny, który wynosi 0:3. W żadnym z dotychczasowych meczów PSG Talon nie potrafiło postawić się rywalom. Głównym problemem wydają się drafty i mozolne przystosowanie się do panującej mety, co sprawia, że już na starcie zawodnicy tej formacji są w plecy. Na samej mapie wcale nie wyglądają tak źle i nawiązują walkę z przeciwnikami, jednak jak widać to za mało. Nawet jeżeli PSG miałoby zaskoczyć w tym starciu, to spodziewam się wyrównanej rywalizacji. W końcu Rogue to nie są chłopcy do bicia, więc każda z ekip powinna zdobyć minimum te dziesięć eliminacji. W forBET jest ciekawy zakład na to, że Rogue będzie miało nie mniej niż jedenaście fragów z kursem 1.49, który wydaje się być wysoki i myślę, że warto to dodać do kuponu. 

Moja propozycja: Rogue powyżej 10.5 eliminacji

Kurs: 1.49

Zagranie na esport

DAMWON Gaming – JD Gaming

Piątek, 09.10.20 – 15:00

Jako drugi mecz tego dnia postawiłem na hitowe starcie JD Gaming z DAMWON Gaming. Mistrz Korei zmierzy się z drugą drużyną z Chin. DG totalnie zdominowało split w Korei, przejeżdżając się nawet po DRX w finale LCK aż 3:0. Dotychczas na Worldsach również nie straciło żadnej mapy, pokonując Rogue, PSG Talon i właśnie JD Gaming. Grę DG charakteryzuje totalna dominacja rywali. Jeżeli wypracują sobie jakąkolwiek przewagę we wczesnym etapie gry, to błyskawicznie przyśpieszają ją i podkręcają grę na alejach, żeby powiększyć to. Same drafty DAMWON również wydają się przemyślane i śmiało można powiedzieć, że obok TOP Esport, to druga drużyna, która najlepiej przystosowała się do nowej mety. 

DAMWON jest zdecydowanym faworytem w tym meczu i wcale nie zdziwiłbym się, gdyby skończyło fazę grupową z bilansem 6:0. Jednak JD Gaming nie można lekceważyć. Druga siła Chin również prezentuje przyjemne dla oka League of Legends, jednak widać, że jest już o klasę gorsza od DG. Eksperci uważają, że jest to jeden z faworytów do wygrania Worldsów, ja jednak myślę, że mogą mieć problemy z wyjściem z grupy, a półfinał to jest maksimum ich możliwości. Przede wszystkim formacja z Chin popełnia głupie błędy w grze na mapie i podczas rotacji, a same drafty nie są już tak mocne, jak w przypadku DAMWON Gaming. 

Co więcej, zdarza się JD Gaming, że te nie do końca wie, jak powinno korzystać ze swoich kompozycji. Co by nie powiedzieć, zapowiada się nam naprawdę hitowe starcie, z udziałem czołowych drużyn. Po jednej stronie alejki staną również ShowMaker, który jest jednym z najlepszych zawodników na świecie i Yagao, solidny mid-laner. Podobnie, jak w przypadku rywalizacji Rogue z PSG Talon, tutaj również spodziewam się wyrównanego meczu, a w forBET podobnie postanowił dodać zakład na liczbę eliminacji DAMWON Gaming. Linia jest identyczna i wynosi 10.5, ale kurs to już 1.53, co również warto dodać do kuponu. Da nam to kurs całkowity 2.28. 

Moja propozycja: DAMWON Gaming powyżej 10.5 eliminacji

Kurs: 1.53

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet worlds lol

Zaloguj się aby dodawać komentarze