Z moją drugą propozycją na popołudnie, przychodzę do Was z kuponem, który cały obsadzony będzie przez mecze pań. Wiadome jest, że mecze kobiet są często nieprzewidywalne, przez co możemy mieć do czynienia z bardzo różnym przebiegiem meczu, jednak w moich dzisiejszym propozycjach wszystko powinno ułożyć się po naszej myśli. Wybrałem dla Was trzy zdarzenia, których obserwację rozpoczynamy już od 17:00. Sprawdźcie, co przygotowałem! 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Paula Badosa vs Wawrara Gracheva

02.09.2021 r. – 17:00

Odbierz najwyższy w Polsce zakład bez ryzyka, rejestrując się z naszego kodu promocyjnego do STS! 

Hiszpanka ponownie pojawia się na naszym kuponie. Ostatnio przyniosła nam plus i dzisiaj także liczymy na podobne rozstrzygnięcie. Badosa pokazała w pierwszej rundzie, że jest bardzo solidną zawodniczką i od momentu powrotu z przełamania rozgrywała już mecz na własnych warunkach i bez większego problemu pokonała Belgijkę, van Uytvanck. Dzisiaj także wydaje się być znaczną faworytką do osiągnięcia swojego drugiego triumfu na kortach w Nowym Jorku. Po pierwszym meczu tylko umocniła swoją pozycję w moich oczach. Bardzo mocno naciskała na przeciwniczkę od samego początku spotkania, po wypadku, jaki wydarzył jej się w swoim pierwszym gemie serwisowym. Została przełamana, co pozwoliło na uruchomienie się w niej dużej dozy agresji w wymianach. Zaskutkowało to bardzo szybko i już po dwóch kolejnych swoich gemach doprowadziła do wyrównania stanu meczu. Co trzeba przyznać Hiszpance, bardzo solidnie gra na własnym podaniu. Bardzo dużo gemów zakończonych maksymalnie po oddaniu jednego punktu. To pokazuje, jaka siła drzemie w jej serwisie, i że jest bardzo dobrze ustawiona do prowadzenia dalszej części akcji, która przechodzi na wymianę kortową. Ciężko jest ją przełamać i prędzej zobaczymy tie-break w jej wykonaniu, niż oddany gem serwisowy. Paula zaprezentowała bardzo solidny tenis, gdzie przy swoim rozpoczęciu bardzo rzadko popełniała niewymuszone błędy, co z pewnością wpłynęło na takie rezultaty przy jej własnym serwisie. Jest stabilna i nastawiona na returnowanie już pierwszego podania rywalek, co często może zaskakiwać przeciwniczki. Dzisiaj powinna w podobny sposób podejść do meczu ze swoją drugą przeciwniczką w turnieju. 

Będzie nią Wawrara Gracheva, która do tej pory nie może mówić o udanym sezonie. Dużo udziałów w turniejach o niższej randze, które nie przynosiły zamierzonych rezultatów w postaci zwycięstw i większej liczby punktów na jej koncie w rankingu. Co prawda awansowała w tym zestawieniu względem jej ubiegłorocznego miejsca, jednak u młodej Rosjanki wciąż widać liczne błędy gry z kortu, które z pewnością będą weryfikowane w spotkaniu z Badosą. Bardzo dużo błędów niewymuszonych i mniejsza stabilność na serwisie powinna być mocno obnażająca jej grę, przez sposób rodzaju tenisa Badosy. Gracheva w pierwszym spotkaniu pokonała kwalifikantkę z Hiszpanii, Parrizas-Diaz i już wtedy myślałem, że polegnie w tym starciu po straconym pierwszym secie. Jednak u jej rywalki wyszedł brak doświadczenia, co w ostateczności dało awans Rosjance. Dzisiaj mentalnie przeważać powinna jej przeciwniczka, a czy tak będzie, przekonamy się od 17:00. Jeżeli doczytacie do końca artykuł, zapraszam Was również do rejestracji w STS, gdzie czekają na Was ciekawe bonusy na start! 

Co obstawiać?

Zawodniczki mimo krótkich karier w cyklu WTA Tour spotkały się ze sobą już dwukrotnie. Bilans jest wyrównany, gdyż mamy 1:1. W poprzednim roku na kortach w USA lepsza okazała się być Rosjanka, jednak dzisiaj nie ufam jej umiejętnością. Wzrost formy jest zdecydowanie po stronie Hiszpanki i to w niej upatruje dzisiejszą triumfatorkę. Gram na win Badosy z handicapem gemów. 

STS
1.30
Paula Badosa -2,5 handicap gemów

banner grupa zagranie 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Sara Sorribes-Tormo vs Su-Wei Hsieh

02.09.2021 r. – 17:00

Spotkanie, do którego mam największe obawy co do powodzenia zakładu, którego gramy u bukmachera STS, ponieważ będzie to mecz, który nie powinien mieć miejsca, jednak paniom, które awansowały, zdecydowanie zasłużyły na obecność w drugiej rundzie. Hiszpanka zrobiła bardzo dużą niespodziankę w turnieju pań, gdzie wyeliminowała Karolinę Muchovą, czyli jedną z faworytek naszych południowych sąsiadów, która miała ponownie pokonać Ashleigh Barty i starać się o wysokie miejsce w turnieju. Tak jednak się nie stanie i o kolejną rundę powalczy Sara. Bardzo dobry występ w jej wykonaniu i sądzę, że niesamowicie odrobiła lekcje, jeżeli chodzi o przygotowanie do meczu. Bardzo dobrze rozpoznawała ruchy i zagranie rywalki, która zmuszona zostawała do wykonywania trudnych piłek kończących, co nie zawsze przynosiło efekt. Hiszpanka zaprezentowała dość niespotykany u niej styl gry. Nazwałbym go obronno-ofensywny. Dużo biegała i wykazała się niesamowitą mobilnością na korcie, co zaskutkowało przełamaniem zaraz w pierwszej fazie pierwszego seta. Bardzo dobra gra na siatce, gdzie prawie 65% piłek, to wygrane punkty. Dzisiaj powinna spotkać się z nieco odmiennym stylem, niż ten w starciu z Czeszką, jednak także powinna sobie poradzić. 

Hsieh jest mocno nieprzewidywalną zawodniczką, jeżeli chodzi o rodzaj gry na korcie. Ma kąśliwy serwis, jednak bez wyraźnej prędkości. Będzie to miało duże znaczenie w returnach Hiszpanki, która także wykazała się niesamowitym czytaniem sposobu serwisowego Muchovej. Su-Wei gra bardzo prosty tenis. Serwis i od razu szukanie wolnej przestrzeni na zagranie tam piłki. Jeżeli chodzi o grę defensywną, to jest ta sama bajka. Stara się odebrać piłkę, która zazwyczaj grana jest na środek kortu, gdzie po odegraniu ponownie stara się poszukać sposobu na rozprowadzenie rywalki. Po serwisie trzeba od razu atakować, aby zepchnąć Hsieh do obrony i nie dać jej możliwości manewrowania akcją. Ma ona mniejszą siłę niż Sara, co Hiszpanka także powinna wykorzystać. Hsieh woli stateczny serwis, ze względu na bardzo duże przyłożenie swojej uwagi do gry podwójnej, gdzie nie musi tyle biegać. Jednak tak samo wiek nie pozwala już jej na takie fizyczne batalie. Czy dzisiaj będzie w stanie zaskoczyć Sorribes po raz kolejny, gdyż ma dodatni bilans meczów bezpośrednich? 

Co obstawiać?

Hiszpanka ma bardzo dobry moment w karierze i sukcesywnie pnie się w górę w rankingu. W tym roku już kilku zawodniczkom z topu utarła nosa, a najbardziej cieszy fakt, że spore postępy poczyniła na kortach twardych. Jest ona niewygodną rywalką ze względu na wydawane odgłosy podczas gry, ale to także daje pewną przewage koncentracji na korcie. Dzisiaj to Sara powinna zatriumfować w spotkaniu, patrząc na to, jak dobrze zagrała w starciu z Muchovą. 

STS
1.46
Sara Sorribes-Tormo win

tenis

Bianca Andreescu vs Lauren Davis

03.09.2021 r. – 01:00

Jeden z najlepszych meczów WTA na kortach w Nowym Jorku, jaki mogliśmy obejrzeć do tej pory, to bez wątpienia starcie Bianci Andreescu ze Szwajcarką, Golubic. Spotkanie stojące na niesamowicie wysokim poziomie, które miało w sobie wszystko, czego oczekuje obserwator tenisa. Mocne i silne serwisy, do tego długie wymiany, przełamania, a także trzy sety i trzymający do końca rezultat. Z niesamowicie dobrej strony pokazała się nam Kanadyjka, która wydaje się, że w końcu rozprawiła się z kontuzjami, które chodziły za nią od ostatniego triumfu w US Open 2019. Był to jej najlepszy rok w karierze i zdecydowanie za jej grę należało się to, co osiągnęła. W końcu jej dyspozycja przypomina te sprzed dwóch lat i można powiedzieć, że zostałem miło zaskoczony tym, jak dobrze zaprezentowała się nam w pierwszej rundzie. Sądzę, że nie spuści z tonu i dalej będzie mocno agresywna w swoich poczynaniach. Dużo zaangażowania w grę defensywną, a atak przychodził sam. Kreowała sobie dużo piłek sytuacyjnych i miała sporo szans na tworzenie winnerów. Dużo ryzykowała, ale dawało jej to korzyść w postaci budowania przewagi mentalnej na korcie. Dobrze wychodziła także z opresji w trzecim secie i widać było, że z czasem rozpędza się w swoich poczynaniach. Dzisiaj to na nią będę kierował swoją propozycję.

Z kolei Amerykanka niczym mnie nie zachwyciła. Chwilowe przewagi w grze, ale sam sposób niczym się nie wyróżniał. Jeżeli do meczu podejdzie w podobny sposób, jak było to przeciwko Tomovej, to zostanie ona zgładzona z nawierzchni kortu.  Lauren jest zupełnie poza formą, co widać w jej tegorocznych wynikach i samej grze, gdzie duża przepaść dzieli ją od tego, jak grała jeszcze kilka sezonów temu. Od razu odzwierciedla się to w pozycji, jaką zajmuje w rankingu. Ledwo zmieściła się w rywalizacji zaczynającej zmagania w drabince głównej. Dostała łatwą rywalkę na sam początek i już musiała grać na trzysetowej długości meczu. Sporo szans dawanych na przełamanie, a także słabe podejście techniczne i mentalne do spotkania. Dzisiaj nie powinna sprawić problemu wracającej do pełni dyspozycji rywalce z sąsiadującej Kanady. 

Co obstawiać?

Ten mecz powinien paść łupem zwyciężczyni tego turnieju z roku 2019. Bianca pokazała się z bardzo dobrej strony w pierwszym spotkaniu, meldując swoją chęć do powtórzenia wyniku. Czeka ją jednak ciekawa i wymagająca drabinka, jednak jeżeli rozpędza się ona z meczu na mecz, to może zachwycić w tegorocznym US Open. Dzisiaj gram na win Andreescu w tym spotkaniu! 

STS
1.30
Bianca Andreescu win

Cały sezon tenisa i nasze propozycje na mecze, możesz śledzić w naszej zakładce Zagranie –> TypyTenis

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Triple tenis 02.09.2021 STS

Poznaj opinię o bukmacherze, u którego stworzony został dzisiejszy kupon –> STS Opinie i recenzja

fot. Xinhua

Zaloguj się aby dodawać komentarze