Wczorajszy kuponik na IV ligę łódzką okazał się skuteczny. Polonia Piotrków, Warta Sieradz i KS Kutno bez problemów zgarnęły po 3 punkty, a ja dzięki temu mogłem poszukać kolejnych interesujących typów na niższe ligi. Po wczorajszym dniu i Waszych reakcjach na grupie upewniłem się, że jest w nich spory potencjał. Tym razem zajrzałem do Buczka, Ostródy i Kraśnika. Czy drugi raz z rzędu uda się upolować komplet? Zachęcam do analizy!

Pierwszy zakład w ForBET bez ryzyka do 50 PLN + powiększony bonus od depozytu 2050 PLN!

Kod promocyjny: 2100PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Orkan Buczek – Termy Ner Poddębice

Wczoraj typowałem faworytów do awansu z IV ligi łódzkiej. Komplet 4 najmocniejszych ekip uzupełnia zespół z malutkiej miejscowości Buczek. Orkan w tym sezonie zadziwia wszystkich. Co prawda poprzedni sezon drużyna z Buczku zakończyła na bardzo dobrym 4. miejscu to jednak idealna inauguracja obecnych rozgrywek jest małym zaskoczeniem. Mówimy przecież o drużynie, która zgromadziła komplet punktów, zdobyła aż 19 (najwięcej) bramek w lidze i straciła tylko 4. W poprzedniej kolejce Orkan pokonał 5:0 Zduńską Wolę, w której grają piłkarze z ekstraklasową przeszłością jak np. Mateusz Broź, Adrian Budka oraz Princewill Okachi.

Rozpędzonego Orkana spróbuję zatrzymać Ner, który jest jak na razie jedną z trzech drużyn, które nie wygrały jeszcze ani jednego meczu. Jeszcze trzy sezony temu drużyna sponsorowana przez kompleks termalny w Poddębicach walczyła o awans do wyższej ligi i była naprawdę bliska osiągnięcia tego celu. Z tego okresu zostały tylko wspomnienia i teraz zamiast myśleć o III lidze, trzeba skupić się na ratowaniu czwartej. Jednak dzisiaj tej misji raczej nie uda się rozpocząć. Orkan jest bardzo mocny i po tym meczu powinien wrócić na pozycję lidera.

Co obstawiać?

Może i kurs na zwycięstwo Orkana nie jest najwyższy to jednak moim zdaniem warto zdecydować się na ten typ. Każde trafione zdarzenie podnosi naszą wygraną, a końcowego rezultatu tego meczu jestem pewien prawie w stu procentach. Drużyna z Buczku pokonała na wyjeździe rezerwy ekstraklasowego ŁKS-u Łódź aż 7:1. Nie wierzę, żeby tak solidna ekipa miała zatrzymać się na fatalnie wyglądających Termach.

Nasz typ: 1

Kurs: 1.18

Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz

Z IV ligi przenosimy się poziom wyżej, a dokładniej do III ligi grupy IV. Powiem tak, w tym meczu zespół uważany za jednego z silniejszych w tej lidze, który po tym spotkaniu może wskoczyć na fotel lidera, który może pochwalić się najlepszą ofensywą, i który w ostatnim meczu wbił Białej Podlaskiej 5 bramek, zmierzy się z drużyną, która walczy o utrzymanie, wygrała tylko jeden mecz i straciła aż 11 bramek w 6 meczach. Tą pierwszą ekipą jest oczywiście Stal Kraśnik, która w dodatku zagra na własnym stadionie, na którym udało się już wygrać dwa mecze.

Poprzedni sezon oba zespoły miały bardzo podobny i ostatecznie zakończyły go jako sąsiedzi. Jednak sporo letnich zmian, okres przygotowawczy i początek sezonu, spowodowały, że teraz Stal stoi przed szansą wskoczenia na pierwsze miejsce, a Wisła musi zacząć uciekać od strefy spadkowej. Te wszystkie elementy powodują, że faworyt tego spotkania jest tylko jeden. Zespół z Kraśnika wygląda na bardzo solidnego i spokojnie radzi sobie z drużynami z dołu tabeli. Czy będzie tak i tym razem? Głęboko w to wierzę!

Co obstawiać?

Na to pytanie praktycznie odpowiedziałem już w analizie obu drużyn. Żeby zbyt często się nie powtarzać dodam tylko, że w ostatnim meczu w Kraśniku między tymi drużynami lepszy okazał się gospodarz. Uznam to za dobry prognostyk na dzisiejsze bardzo ważne dla obu drużyn spotkanie. Stal stoi przed szansą stania się liderem i niech tę szansę dla siebie i dla nas wykorzysta.

Nasz typ: 1

Kurs: 1.83

Ruch Wysokie Mazowieckie – Sokół Ostróda

Na koniec dzisiejszego typowania zerknę jeszcze do III ligi grupy I. Tam lider tabeli zmierzy się na wyjeździe z broniącym się przed spadkiem Ruchem Wysokie Mazowieckie. Sokół jedyną porażkę doznał w 1. kolejce kiedy to niespodziewanie lepszy okazał się Huragan Morąg. Od tamtego czasu wszystko się zmieniło i dzięki pięciu kolejnym zwycięstwom, zespół z Ostródy wskoczył na sam szczyt. Warte zauważenia jest również to, że obecny lider zagrał już z czterema drużynami, które zajmują miejsca w ostatniej szóstce. Wszystkie te mecze wygrał dość spokojnie i obyśmy po tym meczu mogli do tej listy dopisać kolejny zespół.

Jako kolejny dobry znak przed tym meczem możemy wziąć to, że w poprzednim sezonie oba bezpośrednie mecze na spokojnie wygrała Ostróda – na wyjeździe 3:0 oraz na własnym boisku 2:1. W teorii zespół, który jak na razie zdobywa średnio ponad 2 bramki na mecz, powinien ograć rywala, który traci tyle bramek. Wiadomo, że w praktyce wszystko jest możliwe. Jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że również i tym razem to faworyt meczu zgarnie pełną pulę.

Co obstawiać?

Jak widać sytuacja obu drużyn jest niemalże identyczna jak ta pomiędzy Sandomierzem i Kraśnikiem. Tutaj również stawiam na zwycięstwo faworyta, który myśląc o awansie takie mecze powinien wygrywać bez najmniejszego problemu. Sokół na starcie rozgrywek wygląda na drużynę w pełni skoncentrowaną i przygotowaną do długiego sezonu. Już teraz jest on na pierwszym miejscu w tabeli i po tym meczu powinien umocnić się na tej pozycji.

Nasz typ: 2

Kurs: 1.75

Darmowe typy bukmacherskie – Dołącz do Grupy Zagranie!

Konto na forBET ✅

Konto na Typomanii- jeszcze nie ❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i walcz o świetne nagrody!

We wrześniu do wygrania między innymi SmartWatch, rower czy gry FIFA 20 i NBA 2k20. Zapraszamy 🙂

typomania