Mistrzostwa Świata Kobiet we Francji wchodzą właśnie w najciekawszy etap! Zostało tylko kilka najlepszych drużyn! Kto przegra, odpada z turnieju! Czy Włoszki znajdą się w 1/8? A może na ich drodze staną Chinki? Jedno jest pewne. Na tym etapie nie ma już słabych drużyn, a do finału przejdą najlepsi! Gramy typ z kursem 2,10!

Przejdź do rejestracji  w STS
KOD PROMOCYJNY: 1059 PLN

 

Zdarzenie: Włochy – Chiny

Typ: Włochy / -4,5

Kurs: 2,10

Kolejny ciekawy pojedynek w Play Offach na Mistrzostwach Świata. Trzeba przyznać, że wczorajsze starcia USA z Hiszpanią i Szwedek z Kanadyjkami dostarczyły sporo emocji. Amerykanki dość niespodziewanie zagrały bardzo słabo, lecz na całe szczęście udało im się wygrać w regulaminowym czasie gry po dwóch rzutach karnych. Podobny mecz toczył się dwie godziny później, Kanada ambitnie walczyła ze Szwedkami. Drużynie ze Skandynawii również pomogło szczęście i rozstrzygnęły pojedynek na swoją korzyść wygrywając skromnie 1:0 i w 1/8 finału zmierza się z Niemkami. Dzisiejszy pojedynek również obfituje dużo emocji. Po pierwsze ewentualny awans do 1/8, po drugie jedna z drużyn lubi strzelać, ale druga nie lubi ich tracić.

Włoszki – na czele z najlepszą snajperką i napastniczką Juventusu Bonanseą w składzie spisują się na tym turnieju wyśmienicie! Fazę grupową pokonały bez problemów w starciu z Australia czy Jamajka. Na ich drodze stanęła tylko Brazylia z Martą w składzie i po porażce w tym meczu, dziś przyjdzie im się zmierzyć z Chinkami. Chinki czekała ciężka przeprawa w grupie między innymi z Niemkami czy Hiszpankami. Wygrana z RPA miała być tylko formalności i tak też się stało. Ich gra na pewno mogła się podobać z kilku względów: po pierwsze bardzo dobra defensywa – Niemcy na czele z Aleksandra Poop miały sporo problemów ze strzałami na bramkę Chinek, dodatkowo popełniały sporo błędów w obronie, które sprytnie próbowały wykorzystać Chinki i to należy podkreślić! Skutecznie i cierpliwie czekały na swoją okazję w kontrataku i brakowało naprawdę niewiele do sprawienia niespodzianki.

Gorzej już wyglądał ich ostatni mecz w grupie z Hiszpankami. Tutaj zdecydowanie widać był różnice klas między obiema ekipami. Przeciwniczki stwarzały sobie mnóstwo okazji i tylko szczęście uratowało Chiny przed utratą bramki i stratą punktów. To co musimy wiedzieć o tej reprezentacji to kwestia taka, że tracą mało bramek na tym turnieju i prezentują dobra defensywę tak jak powiedziałam na początku. W trzech meczach straciły tylko JEDNĄ bramkę! Jeśli ktoś chciałby w tym meczu próbować jakiś większy over, to naprawdę odradzam! Z kolei Włoszki na tym turnieju bardzo lubią strzelać. „Wpakowały” już 7 bramkę, tracąc przy tym tylko dwie. Całe Włochy słynna z dobrej defensywy i tutaj również taka możemy zobaczyć. Na pewno będą chciały prowadzić grę i szybko strzelić bramkę, jednak nie będzie to takie łatwe. Co prawda w meczu z Jamajka sama Girelli poprowadziła je do wygranej, ale klasa przeciwnika znacznie, znacznie inna.

Jakiś czas temu kadra Włoch mierzyła się z Polkami przed Mistrzostwami i przyznam szczerze, że nie dawałam im większych szans na ten turniej, jednak z ręką na sercu zdanie zmieniam. To zdecydowanie inny zespół, agresywny i z pomysłem na grę. Dla mnie są osobiście jednym z kandydatów przynajmniej do półfinału, choć już w 1/8 może czekać ich trudna przeprawa ze zwycięzcą pary Holandia – Japonia. Dotychczas te dwie drużyny mierzył się między sobą kilka lat temu 2 razy i dwa razy górą były Włoszki, jednak nie ma co porównywać tamtego okresu. Wierzę, że swoim stylem gry zajdą daleko i nie polegną już dzisiaj, choć według bukmacherów są faworytem. Dla mnie mecz będzie raczej z tych underowych mimo dobrej dyspozycji ofensywnej Włoszek. Biorę pod uwagę to, że Chinki dysponują dobrą obroną, są bardzo mobilne i nie będą chciały dać dużego pola manewru.

Statystyki: 

– Chinki w 3 meczach straciły tylko 1 bramkę,

– Włoszki strzeliły 7 bramek w 3 meczach,

– Chinki strzeliły tylko 1 bramkę w 3 meczach,

– Bonanseą, Girelli i Galli z Włoch strzeliły razem 7 bramek

Co obstawiać?

Tutaj sprawa jest jasna. Na pewno nie padnie za wiele bramek. Chiny będą się bronić a Włoszki atakować. Odradzam grania dużego overu, chyba, że naprawdę czymś zaskoczą, co na tym mundialu dzieje się dość często. Liczę na to, że ktoś z trójki Bonansa, Girelli, Galii strzeli bramkę i nie będą zawzięcie atakować na pogrom. Chinki powinny postawić się przeciwniczkom i murować bramkę tak długo, dopóki wystarczy im sił. Ciekawy typ proponuje Nam STS z wygraną Włoszek i mniej niż 4,5 bramki. Mam nadzieję, że nie będzie tu koncertu bramek i nie wpadnie więcej niż 4.

Kupon na Mundial kobiet - wygrana Włoszek z underem