KSW z kolejną odsłoną, już 64. edycją powraca w październiku 2021 roku. Wszystko wskazuje, że KSW 64 będzie zorganizowane z widownią, bo włodarze federacji mają zarezerwowaną wielotysięczną halę sportową, gdzie w przeszłości dochodziło do wielkich konfrontacji. Organizatorzy potwierdzili pierwsze nazwiska, które wezmą udział w KSW 64! Znamy dokładną datę, a także kilku uczestników z karty walk KSW 64. Już w październiku dojdzie m.in. do mistrzowskiego pojedynku w kategorii koguciej!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kiedy KSW 64? Karta walk i zapowiedź gali!

Włodarze KSW mają w zwyczaju, że podczas trwającego wydarzenia od razu zdradzają kulisy kolejnego. Tak było tym razem, bo już na KSW 63 poznaliśmy kilka smaczków, jakie będą na KSW 64. Do oktagonu na face to face weszli Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk. To niepokonani zawodnicy, którzy zapowiedzieli, że w październiku zawalczą w bezpośredniej konfrontacji. Wiemy na pewno, że po KSW 64 któryś z nich będzie musiał po raz pierwszy przełknąć gorycz porażki.

Ostatnie wydarzenie, czyli KSW 63 miało miejsce na początku września. Wówczas w walce wieczoru występowali Roberto Soldić i Patrik Kincl. RoboCop, zgodnie z przewidywaniami, pokonał Czecha i tym samym zachował pas mistrzowski KSW w wadzie półciężkiej. Niespodzianką była wygrana Jakuba Wikłacza nad byłym mistrzem w kategorii koguciej, Antunem Racicem. Na KSW 63 porażkę zaliczył Damian Janikowski, ulegając Pawłowi Pawlakowi. W starciu wagi ciężkiej lepszy na punkty okazał się Darko Stosić, który pokonał Michała Andryszaka przez niejednogłośną decyzję sędziów.

KSW 64 kiedy odbędzie się gala?

Fani polskiego MMA nie muszą długo czekać na nową odsłonę KSW. Federacja zapowiedziała, że już w październiku będzie można emocjonować się pojedynkami MMA w ramach ich organizacji. Kiedy to dokładnie? Kilka dni temu poznaliśmy oficjalną datę dla KSW 64.

KSW 64 odbędzie się 23 października, a więc tradycyjnie będzie to sobota. Z reguły organizatorzy KSW dają sobie kilka tygodni przerwy pomiędzy wydarzeniami i tak jest tym razem. KSW 63 miało miejsce w studiu telewizyjnym, bez udziału publiczności. Tym razem kibice liczą na sprzedaż biletów, bo potwierdzona została wielka arena sportowa.

23 października 2021 KSW 64 zagości w łódzkiej Atlas Arena. To w Łodzi dochodziło do wielkich konfrontacji w KSW, więc kibice sportów walki doskonale znają ten obiekt. Atlas Arena może pomieścić kilka tysięcy widzów, więc jeśli tylko obostrzenia sanitarne pozwolą, to można spodziewać się wielu tłumów na KSW 64!

Gdzie oglądać na żywo KSW 64?

Wydaje się, że jedną z opcji oglądania KSW 64 będzie możliwość uczestnictwa w wydarzeniu za pośrednictwem kupionego biletu. Hala w Łodzi to znany obiekt sportowy, na którym odbywały się poprzednie edycje KSW, a także mecze siatkarskie i koszykarskie. Nie wiemy, kiedy dokładnie rozpocznie się sprzedaż biletów na KSW 64! Jeśli chcesz być na bieżąco, to warto śledzić branżowe profile i media społecznościowe.

Oczywiście poza trybunami, kolejną możliwością oglądania KSW 64 jest wykupienie transmisji PPV. To sposób na oglądanie, który nie koliduje z obostrzeniami itd. Transmisje PPV przez ostatni rok były jedyną możliwością oglądania gali KSW. Dzięki nim można było śledzić pojedynek Tomasza Narkuna z Phile De Friesem czy starcie Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim. KSW 64 “na żywo” w PPV obejrzysz w Cyfrowym Polsacie, telewizjach kablowych, IPLA TV oraz oficjalnym serwisie federacji.

Korzystając z naszych kodów promocyjnych otrzymasz Fortuna bonus na obstawianie KSW 64!

KSW 64 transmisja i stream online

Płatna transmisja KSW 64 to dostęp do relacji z całego wydarzenia. W skład tego wchodzi studiu przed i pomiędzy walkami, pojedynki w oktagonie i wywiady. To kilka godzin transmisji, gdzie oczywiście najważniejszą rolę pełnią starcia z karty walk. Jak zwykle KSW 64 rozpocznie się w sobotni wieczór i zakończy po godzinie 23:00. Korzystając z transmisji lub streamu online możesz oglądać przekaz “na żywo” z łódzkiej Atlas Areny.

To jak uruchomisz transmisje z KSW 64 zależy tylko od ciebie. Możesz do tego zastosować transmisje w TV – wybierając płatny kanał PPV w Cyfrowym Polsacie lub sieci kablowej. Każdy z użytkowników kupujących PPV na KSW 64 – może je zrealizować również online. W internecie stream “na żywo” z KSW 64 będzie dostępny w aplikacji mobilnej IPLA TV i serwisie online kswtv.com.

Napisaliśmy o nośnikach, dzięki którym obejrzysz stream “na żywo” z KSW 64, ale nie wspomnieliśmy jeszcze o cenie za transmisję. Ile kosztuje PPV? Wszystko wskazuje na to, że cena będzie wynosić tyle samo, co w poprzednich wydarzeniach, a więc 40 złotych.

Karta walk KSW 64

Ostatnio na KSW 63 karta walk składała się z dziewięciu pojedynków – w tym dwóch żeńskich konfrontacji. Nie wiemy, ile dokładnie będzie starć na KSW 64, ale można przypuszczać, że będziemy świadkami co najmniej ośmiu pojedynków. Z reguły organizatorzy KSW w ten sposób konstruują kartę walk, aby liczyło ona 8-10 konfrontacji.

Walka o pas wagi koguciej

61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO, 1 Sub) vs TBA

Pozostałe walki

65,8 kg/145 lb: Robert Ruchała (5-0, 3 Sub) vs Patryk Kaczmarczyk (7-0, 1 KO, w Sub)
52,2 kg/115 lb: Karolina Owczarz (4-1, 2 Sub) vs TBA

Z czasem będzie aktualizować kartę walk, jak tylko federacja potwierdzi kolejne pojedynki.

Zawodnicy i walki na KSW 64

Wiemy na pewno, że ponownie na karcie walk zagości kobieca rywalizacja. Jedną z uczestniczek KSW 64 będzie Karolina Owczarz, która zyska okazje do występu przed własną publicznością.

Na KSW 64 pojawi się też w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa, Sebastian Przybysz. Polski zawodnik kilka miesięcy temu pokonał Antuna Racića i uzyskał pas mistrza w kategorii koguciej. Przybysz w październiku stanie przed pierwszym wyzwaniem, by pas ten zachować na dłużej w swojej gablocie z trofeami. Jak na razie nie wiemy, kto może być jego rywalem.

Już teraz znamy jeden pojedynek z karty walk KSW 64! Walka pomiędzy Robertem Ruchałą a Patrykiem Kaczmaryczkiem jest dogadana, więc w październiku obaj niepokonani fighterzy skrzyżują rękawice.

Sebastian Przybysz vs TBA

Sebastian Przybysz posiada serię czterech wygranych z rzędu. Ostatnio pokonał Jakuba Wikłacza i Antuna Racića, co pozwoliło mu sięgnąć po mistrzowski pas. Aktualnie to on w kategorii koguciej jest najlepszy i raczej nikt tego nie kwestionuje. Pewnie poza jego rywalem, którego wciąż nie znamy. Przybysz ma na swoim koncie 8 zwycięstw i 2 porażki. Połowę swoich pojedynków zwyciężał przed czasem, co pokazuje, że nie należy do zawodników, którzy kalkulują.

Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk

Robert Ruchała posiada rekord 5-0, a Patryk Kaczmarczyk 7-0. To wschodzące gwiazdy KSW, które już na wczesnym etapie rozstrzygnął, kto jest lepszy? Kaczmarczyk ostatnio pokonał Michała Sobiecha na pełnym dystansie rundowym, a Ruchała był lepszy od Daniela Bazanta. Co ciekawe, obaj rywalizowali już kiedyś, ale nie na poziomie zawodowym. W amatorskim MMA w 2018 roku lepszy okazał się Patryk Kaczmarczyk. Czy Ruchała weźmie rewanż za ten pojedynek?

Karolina Owczarz vs TBA

Karolina Owczarz to zawodniczka urodzona w Łodzi, dlatego KSW 64 będzie dla niej wyjątkowym doświadczeniem. Była polska bokserka od 2018 roku walczy dla federacji KSW. W tym czasie zanotowała tylko jedną porażkę, przeciwko Justynie Haba. Poza tym Owczarz zwyciężała z Pauliną Raszewską, Martą Chojnoską, Aleksandrą Rolą i Moniką Kucinić.

Oferta Fortuny na KSW 64

Chcesz już teraz robić typy KSW? W ofercie Fortuny po ogłoszeniu pojedynków szybko pojawiają się kursy na poszczególne walki. W ten sposób na długo przed galą w Atlas Arena można mieć przygotowany kupon na KSW 64. Na chwilę obecną w kursach Fortuny znajdziesz jeden potwierdzony pojedynek pomiędzy Robertem Ruchałą a Patrykiem Kaczmarczykiem. Dla bukmachera faworytem starcia jest ten drugi.

W ofercie kursowej Fortuny możesz oczekiwać pełnego zestawianie pojedynków po ogłoszeniu kompletnej karty walk. Wówczas każdą walkę wytypujesz w ponad 20 rozszerzeniach. Oczywiście w skład zakładów wejdą typy na wynik, ale też liczbę rund, KO/TKO itd.

Fot. Adam Starszynski

FAQ

Kiedy odbędzie się KSW 64?

Termin KSW 64 został ustalony na 23 październik 2021 (sobota).

Gdzie zostanie zorganizowane KSW 64?

KSW 64 odbędzie się w hali Atlas Arena w Łodzi.

Zaloguj się aby dodawać komentarze